Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
 Pār jūriņu, Pār Daugavu
Saulītei roku devu,
Man piebira pilni pirksti
Dimantiņa gredzentiņu.
/Latviešu tautasdziesma/
 
   Jau septīto gadu Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems” rīkoja Rīgas vokālistu konkursu „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”
   Šī gada  konkursā piedalījās Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu ansambļi, dueti un solisti vecuma grupā no 11 līdz 16 gadiem. Dalībnieki uzstājās ar divām dziesmām, kuras veltītas Latvijas dabas tematikai.
Konkursu vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija – Inga Cimiņa, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vadītāja un meiteņu kamerkora „Tonika” mākslinieciskā vadītāja un diriģente; Kaspars Ādamsons – diriģents un mūzikas pedagogs, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktā kora „SÕLA” mākslinieciskais vadītājs; Juris Vizbulis – mūziķis un vokālais pedagogs, daudzu mūziklu un operu solists.
   Saskaņā ar konkursa nolikumu vērtēja, dalībnieku repertuāra atbilstību žanram, tehnisko un māksliniecisko sniegumu, stila izjūtu un kopiespaidu.
Lai žūrija vieglāk spētu izvērtēt un novērtēt konkursa dalībniekus, šogad dalībnieki, tika iedalīti vairākās kategorijās:
A kategorija – profesionālās skolas ar mūzikas novirzienu un mūzikas klasēm, kā arī kolektīvi, kuriem 50 % dalībnieku ir mūzikas skolu audzēkņi;
B kategorija – visi pārējie konkursa dalībnieki.
Tāpat atsevišķi tika izvērtēti dalībnieki kuri izmantoja skaņu pastiprinošas iekārtas un kuri, tās neizmantoja. Šāds dalījums, ļauj žūrijai pilnvērtīgi un profesionāli izvērtēt konkursa dalībniekus.
Pateicamies visiem dalībniekiem par radošo un augstvērtīgo sniegumu un novēlam panākumus arī citos konkursos!
Izsakām arī sirsnīgu pateicību konkursantu pedagogiem par audzēkņu sagatavošanu
 
Ar konkursa rezultātiem varat iepazīties šeit.