Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
 
 Turpinot iesākto tradīciju, Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” 24.11.2016. organizēja Rīgas vokālistu konkursu “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”, kurš notika Rīgas kultūras centrā “Iļģuciems” Lidoņu ielā 27, korpuss 2
Pasākuma sākumā dalībnieki tika iepazīstināti ar žūriju, tie bija: komponists Valts Pūce, meiteņu kamerkora “Tonika” mākslinieciskā vadītāja un diriģente Inga Cimiņa un  Kristīne Gaile – bijusī Latvijas Radio kora māksliniece, LU senās mūzikas ansambļa “Canto” vadītāja, Pāvila Jurjāna mūzikas skolas kora klases vokālais pedagogs.
 
  Tad sekoja pati svarīgākā un atbildīgākā daļa, kurā dalībnieki uzstājās ar saviem priekšnesumiem.
   Gaidot žūrijas vērtējumu, dalībniekiem bija iespēja noklausīties BJC “Bolderāja” Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas “Notis” un solistu Anastasijas Jačmenkinas un Arye Lerman sagatavotu koncertu.
Kategorijā ar skaņu pastiprinošām iekārtām 1. vietu ieguva Vokālais trio Karina Rauda, Taisija Smirnova, Sofija Lapteva no Rīgas 34.vidusskola, 2.vietu Margarita Ardaševa no BJC "IK Auseklis", bet 3.vietu dalīja Patrīcija Fabrina no BJC "IK Auseklis" un “Notiņas” no Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centrs.
   Kategorijā bez skaņu pastiprinošām iekārtām 1.vietu saņēma BJC “Bolderāja” Balss attīstības studija "Kantilēna" grupa "Collage", 2.vietu dalīja Amanda Upeniece no BJC ”Kurzeme” un 2.-4..kl ansamblis no Rīgas mūzikas internātvidusskolas.
Pasākuma noslēgumā konkursa dalībnieki tika apbalvoti ar keramiķes Agneses Ošlejas veidotiem keramikas šķīvjiem, diplomiem un saldajām balvām, pedagogiem tika pasniegtas pateicības par ieguldīto darbu un saldās balvas.
Lai konkursā varētu piedalīties plašāka dalībnieku auditorija, nākošajā gadā, plānojam organizēt konkursu divām vecuma grupām.
   Paldies, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu, ka arī visiem dalībniekiem, pedagogiem, vecākiem un žūrijai par ieguldīto darbu.
 
 
Tekstu sagatavoja BJC “Bolderāja” izglītības metodiķe Daina Ostrovska