Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

  IMG 2080  Jau tradicionāli mācību gada sākumā Rīgas bērniem un jauniešiem tiek rīkots pasākums “Nāc un piedalies!”, kas šogad norisinājās 1.septembrī pie Rīgas Kongresu nama.

Visas dienas garumā varēja darboties 14 Rīgas interešu izglītības centru, profesionālās ievirzes izglītības iestāžu, biedrību un nodibinājumu, kā arī pašvaldības un Valsts drošības institūcijas piedāvātajās darbnīcās, sporta un citās aktivitātēs.

   

Uz skatuves pasākuma apmeklētājus priecēja Rīgas interešu izglītības kolektīvu un audzēkņu koncerts “Šajā raibā pasaulē”. No Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” uz skatuves uzstājās deju studijas “DIAMOND” grupas “Amber”, “Shine” un “Oniks”, un Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas “Tutti” un “Līga”, kā arī solisti – Lerman Arye, Anastasija Jačmenkina un Nataliya Artamonova.

Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” teltī varēja darboties trīs darbnīcas – putnu radošajā darbnīcā, rokassprādžu radošajā darbnīcā un dāvanas maisiņu darbnīcā, kā arī sporta aktivitātēs ar kikboksa un taiboksa paraugdemonstrējumiem. Ikvienam svētku apmeklētājam bija iespēja uzspēlēt dambreti ar daudzkārtējo Pasaules čempioni 100 lauciņu dambretē Zoju Golubevu.

 

Informāciju sagatavoja: Diāna Bahvalova, BJC “Bolderāja”, izglītības metodiķe

Foto: Iveta Bērziņa