Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

  IMG 20181020 083518 Šī gada 18. oktobrī BJC “Bolderāja” tika izveidota Sensorā istaba. 

   Telpa tika izgaismota dažādās krāsās, tajā skanēja meditatīva mūzika un darbojās vairākas aktivitāšu zonas. 

   Sensorās istabas pamatideja tika ietverta 22 atslēgas vārdos. Daži no tiem- VĒRO, UZDROŠINIES, ESI BRĪVS, CIENI, JAUTĀ, MAINI, SADARBOJIES, EKSPERIMENTĒ, ATPŪTIES. Galvenais Sensorās  istabas mērķis bija  palīdzēt bērniem BŪT VIŅIEM PAŠIEM, ieklausīties sevī, sekot savām interesēm un darboties savā individuālajā attīstības ritmā. 

 

 Sensorajā istabā tika izvietoti dažādu faktūru materiāli, lai veicinātu taktilo jeb taustes sajūtu attīstīšanu. Liels akcents tika likts uz dabas materiāliem- sūnām, čiekuriem, zariem, rudens lapām, smiltīm un akmeņiem. Vērojot bērnus darbībā, jāatzīst, ka daba uzrunā, interesē, piesaista, nomierina, iedvesmo un priecē. Bērniem bija iespēja klausīties mūziku, zīmēt, veikt pētniecību, konstruēt, sadarboties un vienkārši būt, just, vērot, darīt to, kas piesaista.

   Novembra mēnesī tiek plānotas atkārtotas nodarbības. Tajās tiks piedāvātas bērnu iemīļotās aktivitātes, citi materiāli un jauni iespaidi. Aicinu sekot informācijai BJC mājas lapā un ar prieku gaidīšu jūs visus atkal.

 

Veidosim kopā labāku pasauli. Pasauli, kurā mums visiem gribētos dzīvot un būtu labi.

 

Informāciju sagaravoja

BJC "Bolderāja" psiholoģe Solveiga Velika

Foto no personīgā arhīva