Smaller Default Larger

Foto I Grinfelde   Esi vērīgs, ieraugi un nofotografē senos namus Bolderājā, Daugavgrīvā, to fragmentus - logus, durvis, rotājumus.

Atsūti vienu vai divus foto līdz š.g. 4.novembrim un piedalies konkursā - izstādē “Mana apkaime”. Labāko darbu virtuālā izstāde būs apskatāma Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības tīmekļa vietnē tīmekļa vietnē www.r19intereses.lv Apbalvosim labāko darbu autorus.

Informācija par rezultātiem un balvu saņemšanu tiks publicēta 2022. gada 11.novembrī tīmekļa vietnē www.r19intereses.lv.          

Konkursa nosacījumi:

Foto konkursā skolēni un jaunieši var piedalīties trijās vecuma grupās:

I grupa (7-11 gadi);

II grupa (12-15 gadi);

III grupa (16-25 gadi).

Autors fotografē darbus par tēmu “Senie nami Bolderājā un Daugavgrīvā”;

Katrs dalībnieks konkursam iesniedz vienu līdz divas fotogrāfijas;

Fotogrāfijas var būt krāsainas vai melnbaltas, pēc autora izvēles;

Konkursa darbus - fotogrāfijas vislabāk ir sūtīt:  

elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Fotokonkursam”, norādot fotogrāfijas autora vārdu, uzvārdu un vecumu, tālruni. Elektroniskai iesniegšanai dalībnieks sagatavo fotogrāfijas (JPG vai PNG formātā)

vai arī WhatsApp tālr.29595099, ar norādi “Fotokonkursam”, norādot autora vārdu, uzvārdu un vecumu.

Fotokonkurss tiek organizēts sabiedrības integrācijas projekta “Izzini un iepazīsti seno Bolderāju” ietvaros. Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Mums būs liels prieks, Jūs satikt mūsu pasākumos!

 

Projekta vadītāja Dace Timule

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Foto I.Grīnfelde "Daugavgrīvas cietoksnis 11.novembrī"