Smaller Default Larger

Diamond Dianas Diplomdarbs 1Dejotāja, kas griež kārtējo pirueti, met battmanu,

lec palēcienu, lido lidojumā un krīt brīvajā kritienā.

Nav svarīgi kādu stilu Tu pārvaldi- galvenais Tu DEJO ar savu dvēseli.

   26. aprīlī Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" norisinājās Deju studijas Diamond koncerts "Dvēseles slēptā valoda", kuru gatavoja mūsu talantīgā studijas skolotāja Diāna Pčolkina. Šis koncerts bija Diānas diplomdarbs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, pēc kuras absolvēšanas Diāna kļūs par Deju un ritmikas skolotāju.

   Emocionālajā koncertā, kas stundas garumā skatītājiem ļāva saplūst ar dejotājiem, izdzīvot un pārdzīvot emocijas, uzstājās visas Deju studijas Diamond grupas- 1.grupa, grupas Monolit, Breeze, Shine, Oniks. Dejotājas ar sarežģītiem horeogrāfijas elementiem lika gan aizturēt elpu skatītājiem, gan arī nobirdināt pa kādai aizkustinājuma asarai. Koncertu izkrāšņoja arī īpašie viesi- Anna Ļetunovska, kura arī dejojusi Deju studijā Diamond, un nu deju apguva Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā un 2021.gada X Faktora 3.vietas ieguvējs, Balss attīstības studijas Kantilēna audzēknis Eduards Rediko.

 Sakām lielu paldies Diānai Pčolkinai, viņas atbalstam Tatjanai Čilikinai, un visai viņu komandai par organizēto skaisto, emocionālo koncertu!