Smaller Default Larger

   Mācību gada sākums bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem ir neziņas laiks - ko darīt brīvajā laikā pēc mācību stundām skolā, ar ko nodarboties, lai sevi pilnveidotu jaunajā mācību gadā.

   Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītība 1.septembrī no pl.15.00 -17.30 rīkos interešu izglītības reklāmas pasākumu “Nāc un piedalies” Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas dārzā, Miglas ielā 9, Rīgā.

Aicinām ģimenes ar bērniem - būs iespēja iepazīties ar interešu centra nodarbību piedāvājumu un pedagogiem.

   Interešu izglītības dalībnieki dzied, dejo, spēlē ģitāru un ukuleli, zīmē, glezno, veido darbus no māla, stikla un citiem materiāliem, šuj tērpus, apgūst foto mākslu, spēlē dambreti un galda spēles, liek LEGO, veido floristikas darbus un sporto.

   Plašajā Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas parkā norisināsies iestādes interešu izglītības  muzikālo un deju kolektīvu koncerts ar īpaši šim pasākumam sagatavotu programmu. Vienlaicīgi ar koncertu, darbosies  meistarklases un darbnīcas, kurās īpaši radošu atmosfēru radīs interešu izglītības pedagogi.

   Apmeklētāji varēs radoši izpausties, apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Būs iespēja izkustēties sporta aktivitātēs.

Nac_un_piedalies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas

izglītības metodiķe

 

*Informējam, ka Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas rīkotajos publiskajos pasākumos notiek foto un/vai video uzņemšana, saistībā ar dažādām Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas organizētām aktivitātēm un pasākumiem, lai veidotu un atspoguļotu skolas dzīvi un vēsturi. Fotogrāfijas un/vai videoattēls var tikt publicēts Rīgas valstspilsētas pašvaldības, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas tīmekļvietnēs un sociālo tīklu (Facebook) lapās. Ja Jūs nevēlaties, lai Jūs fotografē un/vai filmē, lūdzam darīt zināmu pasākuma organizētājam vai fotogrāfam. Ja vēlēsieties savu fotogrāfiju un/vai video dzēšanu no Rīgas valstspilsētas pašvaldības, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vai Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas tīmekļvietnes un sociālo tīklu lapām, lūdzu sazinieties ar Rīgas Bolderājas Jauno pamatskolu. Papildus informācija par Rīgas Bolderājas Jaunajā pamatskolā veikto personas datu apstrādi ir pieejama skolas tīmekļvietnē.