Smaller Default Larger

pārgājiens   2.maijā aicinām uz kopīgu pasākumu - pārgājienu pa Daugavgrīvas pludmali ar sporta, radošajām un spēļu aktivitātēm:

   Pārgājiens 4 km. - pl. 16.00 pulcējamies 3.autobusa pieturā “Daugavgrīvas DP” un pa pludmali dodamies līdz Vakarbuļļu pludmalei;

pl.17.15 - aktivitātes “Kopā sporto, kopā radi Latvijai” Vakarbuļļu pludmalē (36.autobusa pietura “Pludmale”).

Pasākuma noslēgums pl.18.30.

   Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola īsteno projektu “Svinam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu - sports un radošums”. Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

   Projekta mērķis ir veicināt Bolderājas un Daugavgrīvas apkaimes iedzīvotāju saliedētību, piederības izjūtas stiprināšanu, demokrātiskas nacionālas valsts vērtību izpratni, latviešu valodas vides stiprināšanu.

   Projekta ietvaros atzīmēsim Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu ar kopīgu pasākumu, kurā aicinām iesaistīsies skolas un interešu izglītības audzēkņus kopā ar ģimenēm, ukraiņus un citus interesentus.

   Kopīgi darbojoties tiks nojauktas barjeras starp dažādām nacionalitātēm,  kuras    rada dažādās valodas, kultūras un mentalitātes atšķirības, vienojot visus kopīgās aktivitātēs, veicinot sabiedrības saliedētību, iesaistot kopīgā valsts svētku svinēšanā un popularizēšanā.

   Piedalīties aktivitātē aicinām gan mūsu iestādes audzēkņus, viņu ģimenes, gan jebkuru interesentu - apkaimes iedzīvotāju.

Projekta vadītāja Dace Timule, tālr.29595099, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mums būs liels prieks Jūs satikt mūsu pasākumos!