Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

   Jūnija vidū, kad viss zied un smaržo un šķiet, ka vasara ir pašā pilnbriedā, Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” radošo pulciņu pedagogi izveidojuši izstādi “Krāsas zied” Rīgā, VALDO centrā, Bauskas ielā 58.

   Izstādē apskatāmi koši bērnu darbiņi no tādiem pulciņiem kā Vizuālās un lietišķās mākslas studija (pedagogs Iveta Bērziņa), Audumu kolāžas “Patchwork” (pedagogs Olga Trushkova), Radošā klubiņa “Stila ABC” (Pedagogs Inita Zēriete) un Vizuālās mākslas pulciņa pirmsskolas vecuma bērniem (pedagogs Irina Gorina).

   Liels paldies Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai un personīgi Inesei Meijerei par piedāvāto iespēju.

   28.maijā ar savām dziesmām Vokālās studijas ,,Kantilēna” audzēkņi savā atskaites koncertā pieskandināja Rīgas 19.vidusskolas Svinību zāli.

IMG 2009

Informējam, ka Bērnu un jauniešu centrā "Bolderāja" JAUNO AUDZĒKŅU uzņemšana notiks 29.,30.08.2017.,

bet audzēkņu PĀRREĢISTRĒŠANĀS pulciņos no 04.09.2017.

Sīkāka informācija sekos pēc 25.08.2017.

Vēlam visiem saulainu vasaru!

   10.jūnijā, k/c „Imanta”, ar krāšņu un emocionālu koncertu „Es zinu šo dziesmu, es zinu šo ceļu!” savu mācību gadu noslēdza Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi.

Koncerts izvērtās ļoti emocionāls, jo studijas vecākajai grupai „Akkolada” šis nebija tikai kārtējais koncerts, bet gan izlaidums un pēdējā kopā būšana uz skatuves ar saviem vienaudžiem un draugiem. Kopā grupa „Akkolada” ir pavadījusi jau 13 gadus un pēc tik ilga laika noteikti ir grūti šķirties, bet nu ir pienācis laiks, iet katram savu ceļu un uzveikt jaunas virsotnes, bet nu jau katram atsevišķi.
   Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” izsaka pateicību visiem Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņiem un viņu skolotajai Irinai Parahņēvičai, kā arī audzēkņu vecākiem, par brīnišķīgo koncertu!

   Tiekamies atkal jaunajā mācību gadā, lai pārsteigtu visus no jauna!

 

   Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktora vietniece izglītības jomā.
   Foto Iveta Bērziņa

   

   3.jūnija BJC “Bolderāja” pagalmā notika Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Pie jūras dzīve zaļa”. Pasākumu ar interesantām un aizraujošām darbnīcām atbalstīja Rīgas 19. vidusskola, piedāvājot veidot Latvju rakstu jostas fragmentus un Rīgas dabaszinību skola, kuras darbnīcās apmeklētāji veidoja medūzas un astoņkājus, aizraujoši bija arī demonstrējumi- eksperimenti, kas iespējams vienu otru skolnieku iedvesmoja pievērsties nopietnākai dabas zinību apguvei. Lielu interesi izpelnījās Rīgas pašvaldības policijas darbinieku piedāvātā drošības pilsētiņa, izdales materiāli, kuros bērniem saistošā veidā, bija piedāvāta iespēja apgūt svarīgas pamatzināšanas par drošību. Jaunākie apmeklētāji izmantoja iespēju izpētīt un izmēģināt policijas dienesta mašīnu.
 

 
JAUNO audzēkņu uzņemšana un JAUNO grupu komplektēšana
25.08. un 26.08. no plkst. 16.00-19.00
---
Audzēkņu PĀRREĢISTRĒŠANA pie pulciņu pedagogiem
29.08.,30.08. no plkst. 16.00-19.00 vai nodarbību laikos no 5.09.
 
 
 
PULCIŅU NODARBĪBAS SĀKAS NO 05.09., SASKAŅĀ AR NODARBĪBU GRAFIKU
                                                                                                                         
                                                                                                                         Administrācija
 

 Informējam, ka pieteikšanās BJC Bolderāja organizētajām vasaras nometnēm "I-deja", "Fantazētāji" un "Jūras viļņi" ir noslēgusies.

         
 
            Otrdien 7.jūnijā Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja pasniedza balvas sportistiem, treneriem, Rīgas bērnu un jaunatnes klubu organizatoriem, kuri, pateicoties izciliem startiem 2015.gadā, nesuši Rīgas vārdu pasaulē.
         Starp laureātiem bija arī mūsu centra Dambretes pulciņa skolotāja un trenere Zoja Golubeva, kura saņēma balvu par Pasaules čempiones titulu 100 lauciņu dambretē, kā arī viņas audzēkne Jeļena Česnokova, par Eiropas jaunatnes čempiones titulu 100 lauciņu dambretē. Balvas pasniedza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis un Sporta pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.
            Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” sirsnīgi sveic un izsaka milzīgu pateicību par nenogurstošo darbu, kā arī  ļoti  lepojas ar savu pedagogu un audzēkni!

Attēla avots:  http://www.sports.riga.lv/public/75639.html
 
Sagatavoja Aiva Dasmane, mācību metodiķe
 
          
  Balss attīstības studija „Kantilēna” 29.maijā aicināja ikvienu Rīgas pilsētas iedzīvotāju un viesi uz savu atskaites koncertu Kultūras centrā „Imanta”, kur ar ļoti plašu skaņdarbu repertuāru priecēja ikvienu pasākuma apmeklētāju un viesi.
           

 

Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” radošā klubiņa „Stila ABC” audzēkņi 2.jūnijā devās ekskursijā uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kur iejutās mākslas detektīvu lomās un ar speciali veidotām mākslas detektīvkartēm izzināja muzeja 3.stāva ekspozīcijas. Izmantojot 3.stāva Detektīvkarti, ikvienam ir iespēja piedalīties astoņās aizraujošās detektīvoperācijās, atrisināt detektīvuzdevumus un satikt muzeja slavenību!

  

  Sagatavoja Aiva Dasmane, Radošā klubiņa „Stila ABC” pedagogs

       
          3.jūnijā Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” kopā ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju un Rīgas Domes priekšsēdētaju Nilu Ušakovu, piedalījās Zilā karoga pacelšanas svētkos Vakarbuļļu pludmalē.
        Svinīgajā pasākumā ar saviem priekšnesumiem pasākuma viesus un apmeklētājus priecēja modernās horeogrāfijas studijas  „Terra” un  deju studijas „Diamond” audzēkņi, bet par muzikālo noformējumu parūpējās vokālās studijas „Rozīnes” audzēkņi un „Vīzija” soliste Sindija Blicāne.
           Sirsnīgs paldies kolektīvu pedagogiem un audzēkņiem par izturību un atbalstu pasākuma nodrošināšanai!
 
Sagatavoja Aiva Dasmane, Izglītības metodiķe

           

 

   Spānijā jūnijā norisinājās konkurss "Sun, sea, festival", kurā spilgtus, ievērojamus sasniegumus parādīja Muzikālās studijas "Kantilēna" audzēkņi: Kazakova Sofija- Grand Prix, Smirnova Darja -2.vieta, Eļkina Jelizaveta- 3.vieta, Bulatovs Artūrs- diploms. Grupa "Līga"-2.vieta, grupa "Acolada" - 3.vieta. Braši pastrādājuši, vokālisti devās arī ekskursijā pa Barselonu, kur skatījās un klausījās flamenko mākslu un vēroja bruņinieku turnīru, apmeklēja pilsētas Herona un Figeiras, kā arī Salvadora Dali muzeju-teātri. Vizuālo atspoguļojumu var vērot sadaļā Galerijas.
 Mūsu audzēkņi no auduma kolāžas pulciņa „Pechwork” veiksmīgi ir startējuši XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Tērpu kolekciju skatē-konkursā „Raktu darbi” un 11.jūnijā ar savu kolekciju „Pokaiņu raksti” iepazīstinās arī Vērmanes dārza dziesmu svētku pasākumu apmeklētājus.

Sirsnīgi sveicam jaunos talantus Adelaīdu Sokolovu, Annu Zenkinu, Anastasiju Neverova, Jelizavetu Jarovaju, Jekaterinu Kočetkovu un Uladzislavu Hryhaliun, ka arī pedagoģi Olgu Trushkovu ar panākumiem.
Šo latviešu sakāmvārdu ir pierādījusi mūsu audzēkne astoņgadīgā Una Brencāne, kurai 8.jūnijā  Rīgas Centrālās bibliotēkas Imantas filialbibliotēkā tika atklāta pirmā gleznojumu personālizstāde ar nosaukumu „Krāsu spēles”.
Liels sasniegums meitenei bija arī 2015.gada 28.aprīlī iegūtā 1.vieta zīmējumu konkursā „Mans mīļākais pasaku varonis”, ko organizēja RCB Imantas filiālbibliotēka, svinot savu 35.gadu jubileju.
 Kā jau katru gadu arī šogad Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” atzīmēja Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Šogad to svinējām jau 30.maijā ar vērienīgu koncertu un dažādām radošajām aktivitātēm, kurās varēja piedalīties gan liels, gan mazs.
    Uz skatuves ar dažādiem priekšnesumiem mūs priecēja Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi un viesi- deju kolektīvi no Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, priecējot ar ļoti atraktīviem deju priekšnesumiem. Koncertu ar muzikālu skaņdarbu „Pasaciņa” noslēdza īpašie viesi Āris Ziemelis ar kundzi Sandru Buli-Ziemeli.
  Ceturtdien, 19. jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane pasniedza naudas balvas izcilākajiem Rīgas sportistiem. Starp tiem bija arī mūsu trenere Zoja Golubeva, kas ir arī Latvijas Dambretes savienības sportiste un izcīnījusi 1. vietu pasaules čempionātā 100 lauciņu dambretē, un viņas audzēkne Jeļena Česnokova, kura ieguva 1. vietu pasaules čempionātā 100 lauciņu dambretē kadetiem.
Lepojamies ar mūsu sportistēm un novēlam panākumus arī turpmāk!
 
 

 Ir sākusies siltā, ļoti gaidītā un mīlētā vasariņa! Taču ne visi bērni to gaida tikai ar domu- ilgāk pagulēt un paskraidīt apkārt ar draugiem. Daudziem tā ir iespēja satikties nometnēs, ko rīko Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" no jūnija līdz pat augustam.

   Muzikālā studija "Kantilēna" no 29.05. līdz 04.06. piedalījās Starptautiskajā festivālā- konkursā, kura laikā dažādu valsu bērni un jaunieši veidoja kopīgu muzikālu teatrālu uzvedumu un to prezentēja. Projekta iedvesmotājs un organizators Krievijas kolektīvs- vokālais teātris "APT-HOTA" (Sanktpēterburga). Starptautisko pusi pārstāvēja Igaunijas kolektīvs- Horeogrāfijas studija Show-balets "Vizavi" (Tallina) un Latvijas kolektīvs - Muzikālā studija "Kantilēna" (Rīga).
   31. maijā uz Vērmanes dārza skatuves notika Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts bērnu muzikālo un deju kolektīvu koncertuzvedums „Jūras māte man vaicāja”, kura tematika „Ūdens” tika izvēlēta saistībā ar to, ka ANO ģenerālā asambleja 2013. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko ūdens sadarbības gadu. Kopā ar bērnu dziesmu un deju kolektīviem pa Vērmanes dārza skatuvi „kuģoja” Pirāts Dzelme un Jūras māte. Uz lielās skatuves uzstājās šī gada vokālā konkursa „Balsis”, „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…” un Mūsdienu deju kolektīvu radošā konkursa laureāti, kā arī citi dziesmu un deju kolektīvi un viesi- grupa „Canzone”.

 2 8., 9.jūnijā Vokālās studijas ,, Kantilēna “ grupas ,, Akcents”, ,,Notis” un ,,Tutti” un solisti ar savām dziesmām pieskandināja A.Pumpura skvēru Daugavpils pilsētas svētkos !

 Radošās jomas pulciņu- Audumu kolāža (Ped. Olga Truškova), Vizuālā un lietiķšās mākslas studijas (ped. Iveta Bērziņa), Vizuālās mākslas pirmsskolas vecuma bērniem (ped. Valērijs Dorofejevs) un Floristikas (ped. Liubov Starkova) audzēkņi mācību gadā ir ļoti čakli un radoši strādājuši un veidojuši skaistas izstādes, lai priecētu gan draugus, gan vecākus. Daļu no šiem darbiņiem var aplūkot sadaļā Fotogalerijas.