Smaller Default Larger

pie rakstaRosinām vērot apkārt notiekošo un attēlot, atspoguļot savos radošajos darbos - fotogrāfijās šo jauno realitāti, kurā patreiz dzīvojam.
Konkursa darbi - fotogrāfijas ir jāiesniedz no 2021.gada 26.aprīļa līdz 29.aprīlim.

 

Vairāk informācijas konkursa nolikumā: ŠEIT. 

 

  1 Ārkārtas stāvoklis ietekmē ikvienu cilvēku- emocionāli, sociāli, ekonomiski vai tamlīdzīgi. Mainās ierastā ikdienas noteiktība un ir jāpielāgojas meklējot risinājumus esošajai situācijai. Šajā laikā cilvēki var izjust pastiprinātas bailes, neziņu, apjukumu, dusmas, vientulību, nedrošību.

Pamatojoties uz Ministru kabineta  ārkārtas sēdē nolemto:

1. Rīt ,13.03., skolā mācību process  nenotiek un skola ir slēgta

2. Pārrunājiet ar bērniem šo ārkārtas stāvokli un nepieciešamību ievērot piesardzības pasākumus

Atgādinājums Ja nav droši bērnus atstāt mājās vienus,  lūdzu vienoties ar darba devēju par ārkārtas stāvokli un vienoties par Jūsu darba režīmu.

Par turpmāko rīcību pēc skolēnu brīvlaika Jūs informēsim e-klasē.

P.s. Informēju, ka ir atceltas arī interešu izglītības nodarbības, kā arī visas skates, sacensības u.c. pasākumi.

Jautājumu gadījumos vērsties e-klasē vai  pa t.67430558.

P1170938   Sestdien, 29.februārī pl.12.00, Flotes ielā 8 notika pasākums “Saules svētki”, kurus ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes atbalstu rīkoja Rīgas 19.vidusskolas interešu izglītības centrs.

   Pasākumā laikā notika simboliska ziemas pavadīšana un pavasara sagaidīšana, kurā piedalījās galvenokārt ģimenes ar bērniem.

  IMG 0334 Masļeņica jeb Saules svētki, kas tiek saukta arī par Pankūku svētkiem ir sena slāvu tradīcija, kuras laikā simboliski notiek līksma un jautra atvadīšanās no garās un aukstās ziemas un sagaidīts ilgi gaidītais pavasaris. Tradicionāli svētki tiek svinēti 7 dienas nedēļas garumā, un katrai dienai ir savi rituāli un ticējumi, un šajā gadā Masļenica bija no 4.-10.martam.

 

                  
  Ceturtdien, 23.martā Rīgas skolēnu pilī norisinājās Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss un tērpu skate „Rīgas toņi un pustoņi”, konkursa 2.posma tērpu kolekciju skate. Skatē piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi no Auduma kolāžas pulciņa „Patchwork” skolotājas Olgas Trushkovas vadībā un Radošā klubiņa „Stila ABC”  - skolotāja Aiva Dasmane.
   
  
  11. un 12.martā Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” sadarbībā ar Latvijas Amatieru K-1 federāciju rīkoja Atklāto Latvijas čempionātu K-1 cīņā (WAK-1F).
    Kopumā sacensībās piedalījās 80 sportisti  gan no Latvijas pilsētām - Rīgas, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils, gan no kaimiņvalstīm – Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.
   
  
No 16.- 19.martam Rīgas dambretes klubā (Skolas ielā,11) norisinājās  Latvijas čempionāta fināli jauniešiem 100 lauciņu dambretē.
  Labākie jaunie dambretisti vecumā no 10 līdz 19 gadiem cīnījās par čempiona titulu trīs vecuma grupās. Par godu pārstāvēt mūsu valsts starptautiskajā arēnā sacentās jaunie sportisti no Rīgas, Limbažiem, Siguldas, Dobeles, Kuldīgas, Līvāniem, Ventspils un Salaspils. Katrā grupā spēlēja 10 dalībnieki, atsevišķi meitenes un zēni.
 
  
    1.martā uz Krievijas pilsētu Ufu, devās mūsu labākā dambretiste Jeļena Česnokova un viņas skolotāja – trenere Zoja Golubeva, lai kopā ar 10 labākajām Pasaules dambretistēm piedalītos Pasaules kausa finālsacensībās WORLD CUP FINAL 2017 un noskaidrotu, kura šoreiz būs visspēcīgākā un izturīgākā starp sievietēm!
      

   

  BJC “Bolderāja” no 06.03. līdz 31.03. ir apskatāma izstāde “No manas ģimenes pūralādes”, kas tapusi pateicoties mūsu audzēkņu vecāku un vecvecāku atsaucībai. Izstādē redzami darinājumi dažādās tehnikās un no daudzveidīgiem materiāliem. Apskatāmi izstrādājumi jebkurai gaumei no tamborētu augļu krellēm, princešu cienīga apģērba līdz greznai koka lādītei un modes skicēm apģērbu kolekcijai “Japānas samuraja tērps”.
  Tā ir burvīga iespēja audzēkņiem apzināties, cik talantīgi un radoši ir viņu vecāki un vecvecāki un smelties iedvesmu apgūt jaunas prasmes un zināšanas.
Paldies vecākiem par viņu atsaucību.
 
Informāciju sagatavoja BJC “Bolderāja” izglītības metodiķe Daina Ostrovska
 Vairāk foto aplūkojamas sadaļā Galerijas
 

 

 

Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņiem marts ir iesācies īpaši darbīgs un ražīgs ar dažādiem konkursiem un dziesmu festivāliem.  Arī marta otrā nedēļa nav bijusi nekāds izņēmums.
9.martā Balss attīstības studijas trīs grupas „Notis”, „Līga” un „Akkolada” piedalījās Valsts izglītības satura centra rīkotajā Vokālās mūzikas konkursā „Balsis 2017” II kārtā, kurš norisinājās Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas skolēnu pils”. Grupas „Akkolada” un „Līga” saņēma II pakāpes diplomus, bet grupa „Notis” III pakāpes. 
 
Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” Šaha pulciņu audzēkņi Markuss Rižovs un Georgijs Belovs ar labiem panākumiem startēja Starptautiskajā bērnu un jauniešu atklātajā šaha turnīrā “RUDAGA – KAISSA 2017”. Tas bija jau piektais turnīrs, kas notika Jūrmalā. Šajā starptautiskajā turnīrā dalībnieki ierodas no Polijas, Zviedrijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un dažādām Latvijas pilsētām. Šoreiz turnīrā piedalījās 158 dalībnieki.
No sirds sveicam mūsu jaunos, talantīgos šahistus  un viņu pasniedzēju – treneri Valēriju Dorofejevu ar gūtajiem panākumiem! Vēlam neapstāties pie sasniegtā, vēl labākus rezultātus turpmākajos turnīros!
 
BJC “Bolderāja” marts sācies ar trim jaunām izstādēm. Ivetas Bērziņas vadībā ir tapušas divas izstādes. Foto pulciņa audzēkņi apmeklētājiem piedāvā izstādi “Minimālisms”, kurā var aplūkot dažādus minimālisma izpausmes veidus visām gaumēm. Savukārt Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa izpildījumā izstādē “Sniegpārsliņu putenis” apskatāmas ģipškartona plāksnēs veidotos ciļņos redzamas stilizētas sniegpārsliņas, kuras var kalpot par iedvesmas avotu jebkuram interjera noformējumam.
  

Foto (audzēkņu vecums 10-25 gadi) 

Pedagogs Iveta Bērziņa (t.27803063)
Nodarbības notiek Pirmdienās no plkst. 16:00-18:00
 
Modernie rokdarbi Radošais klubiņš „Stila ABC” 
(audzēkņu vecums 7-18 gadi)
Pedagogs Aiva Dasmane
Nodarbības notiek Ceturtdienās no plkst. 15:00-17:40
 
 
 Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” aicina piedalīties Rīgas pilsētas vispārējo, speciālo un interešu izglītības iestāžu bērnus un jauniešus foto konkursā- ceļojošajā izstādē “MANA IELA, MANS PAGALMS”. Dalībnieku vecums iedalīts trīs grupās: 1. grupa 7-10 gadi, 2.grupa 11-16 gadi,  3.grupa 17-25 gadi. 
 Darbi jāiesniedz Rīgā, Flotes ielā 8 vai jāiesūta pa pastu līdz 30. martam uz adresi: BJC “Bolderāja”, Flotes iela 8, Rīga, LV- 1016.
 Konkursa mērķis ir stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu. Veicināt interesi par Latviju, Rīgu un savu mikrorajonu, tuvāk iepazīstot kādu no Rīgas ielām vai pagalmiem.
 Izstādes svinīga atklāšana un apbalvošana 2017.gada 6.aprīlī BJC “Bolderāja”.
 
Ar pilnu foto konkursa nolikumu var iepazīties:www.intereses.lv/dokumenti/nolikumi/
 
 
Tekstu sagatavoja BJC “Bolderāja” izglītības metodiķe Daina Ostrovska
    
Aizvadītajā nedēļas nogalē savus spēkus un dotības gan dejā, gan mūzikā demonstrēja Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” vokālie un deju kolektīvi.
    4. un 5.martā norisinājās vairāki nozīmīgi konkursi gan dejā, gan mūzikā.
   
            Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” sporta pulciņu audzēkņi ar labiem panākumiem noslēdz ziemas sezonu! Mūsu jaunie sportisti savu ziemas sezonu noslēdz gan valsts, gan  starptautiskā līmenī.
 
 
 25.- 26. martā BJC ,,Bolderāja’’ dambretes pulciņa audzēkņi piedalījās  Latvijas sieviešu un junioru čempionātā 100 lauciņu dambretē, kas risinājās Latvijas Dambretes klubā.
   Čempionātā sacentās  visspēcīgākās Latvijas dambretistes, bet  finālā spēlēja 10 dambretistes no Rīgas, Kuldīgas, Jūrmalas un Limbažiem. Finālsacensībās noskaidrojās, kurš pārstāvēs Latviju  Eiropas čempionātā pieaugušajiem.

 

Nometnes nosaukums

Vadītājs

Datums

Nometnes norises vieta

I-deja

(11-17 g.v.)

Iveta Bērziņa

29.06-08.07.2016

Vecbebri, Vecbebru prof.internātvidusskola

Fantazētāji

(11-13 g.v.)

Olga Trushkova

1.08.-12.08.2016.

BJC “Bolderāja”, Flotes 8

Jūras Viļņi

(8-10 g.v.)

Olga Trushkova

1.08.-12.08.2016.

BJC “Bolderāja”, Flotes 8

 

Informējam, ka pieteikšanās 2016.gada vasaras nometnēm, iepazīšanās ar programmu Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja”  notiks no 23.-27.05.2016.

            
  Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” lepojas ar savām audzēknēm, kuras starp 610 dalībniekiem ir guvušas labus rezultātus Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē „Sen to Rīgu daudzināja”, konkursa I kārtā. Elza Lāce (8 gadi, pulciņš „Radošais klubiņš „Stila ABC””, pedagogs Aiva Dasmane) ar savu darbu zīda šalle „Meitene ar ziediem-zaļā” ieguva II pakāpes diplomu.

 25.,26.,27.,28. nodarbības nenotiek!

Vēlam visiem priecīgus svētkus!

Administrācija

   
   Pavasaris ir atnācis ar jaunu sparu un jaunām radošām aktivitātēm. 5. martā  BJC ,,Zolitūde”  bija sapulcējušies īpaši radoši bērni, lai piedalītos  konkursā  ,,Klucīšu diena Zolitūdē”. 
Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kā  piemēram,  veiklības būves sacensības, lego torņa būvēšana, un  arī apskatīt lego pilsētas un modeļu izstādi.
   
   
Starptautiskais deju festivāls  „Deju Olimpiāde- Rīga 2016” risinājās no 26. līdz 28. februārim Rīgā jau piekto  gadu. Kā jau katru gadu,   Festivāls ir augsta līmeņa intriģējošas starptautiskas sacensības trīs dienu garumā. Festivālā piedalījās vairāk nekā 1000 augsta līmeņa amatieru klases dejotāju   no  Latvijas, Krievijas, Vācijas, Lietuvas vecumā no 4– 25 gadiem. Ansambļi, kolektīvi, baleta un horeogrāfijas skolas, deju un šova grupas, kā arī   individuāli dejotāji 10 dažādās deju kategorijās, profesionālas un starptautiskas žūrijas vēroti cīnījās par medaļām.
 

 
Ar jautru Lielās dienas un pavasara sagaidīšanas pasākumu, 21.martā,  Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” ir uzsācis Sabiedrības integrācijas projektu „Ziemeļu pavasaris (No Lieldienām līdz Jāņiem)”, kas norisināsies līdz pat 18.jūnijam, ar pēdējo projekta  pasākumu- tematiskā ekskursija „Jāņu svinības senajā zemnieku sētā”.
  Lielās dienas sagaidīšanu iesākām ar dziesmām, dejām un rotaļām, kurās iesaistījās gan lielie, gan mazie apmeklētāji. Izzināt mūsu senču tradīcijas un noskaidrot, kā tad senatnē sagaidīja Lielo dienu un pavasari, mums palīdzēja folkloras kopa „Rija”.

Pēc dziesmām, dejām un rotaļām, pasākuma apmeklētāji, tika aicināti piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, kur bija iespēja krāsot olas, uzzināt jaunus un neparastus olu krāsošanas veidus, uzzīmēt apsveikuma kartiņas un kopīgiem spēkiem izveidot Austras koku jeb lecošās Saules zīmi, kas simbolizē ticību uz augšējo jeb Debesu pasauli. Neiztika arī bez aktīvām spēlēm, izmēģinot spēkus „Olu boulingā”, sportiskajās aktivitātēs un vilciņu griešanā.

Pagājušās brīvdienas BJC ,,Bolderāja’’ jaunie dambretisti pavadīja  Rīgas dambretes klubā (Skolas ielā 11), kur notika Latvijas čempionāta fināli jauniešiem 100 lauciņu dambretē. Spēcīgākajiem  jaunajiem dambretistiem vecumā no 8 līdz 19 gadiem bija iespēja  cīnīties par čempiona titulu četrās vecuma grupās.

 

BJC ,,Bolderāja’’ pedagoģes, starptautiskās lielmeistares simtlauciņu dambretē, vairrākkārtējas pasaules čempiones titula ieguvējas Zojas Golubevas audzēkņi parādīja lieliskus rezultātus. Par valsts čempionu kļuva Leons Bērsons (U-19 grupā) un Jeļena Česnokova (U-16). Otro vietu ieguva Dmitrijs Brovkins (U-19), bet bronzas medaļu saņēma Marija Koļeda un Aleksandrs Černovs (U-16).
    Kā jau katru gadu, arī šogad konkursā piedalījās ļoti daudz spēcīgu vokālistu, tādēļ 49 dalībnieku konkurencē izcīnītā pirmā vieta 13. gadus jaunajai Danielai Jašinai  ir  vērtējama  kā ļoti augsts un ievērības cienīgs rezultāts.
   Dalībniekus klausījās profesionāla žūrija, kuras vidū bija viena no vadošajām  Latvijas Nacionālas operas solistēm, Jāzepa Vītola Latviias Mūzikas akadēmijas vokālās katedras asociētā profesore,  mecosoprāns Andžella Goba, kura ar speciālu žūrijas diplomu atzīmēja Jeļizavetas Eļkinas uzstāšanos, bet Daniela Jašina kļuva ne tikai par konkursa uzvarētāju  vidējā vecuma grupā, bet ieguva arī jaunās operdziedātājas un Latvijas Nacionālās operas solistes- soprāna  Elīna Šimkus simpātiju balvu.
   Mēs  lepojamies ar mūsu kolēģi Irinu Parahņeviču un novēlam viņai  un viņas audzēkņiem izturību un  radošu enerģiju 10. gadu jubilejas koncertam gatavojoties!
 
 

Atklātajā Lietuvas čempionāts kikboksā (WAKO), kas notika no 27.februāra līdz 1.martam Viļņā piedalījās ap 100 sportistu no 5 valstīm, tajā skaitā arī no Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja" Kikbosa un Taiboksa pulciņa audzēknis Vjačeslavs Tēviņš. Sacensības norisinajās pēc olimpiskas sistēmas- katras cīņas zaudētājs tālāk necīkstas. Uzdevums izradījās grūts, jo izlozes rezultātā pašā pirmajā cīņā Vjačeslavam nācās sacensties ar augsta līmeņa pretinieku no Baltkrievijas. Neskatoties uz zaudējumu, sportists parādīja labu cīņas tehniku un ieguva vērtīgu pieredzi.

Komandu U-16 - 1. vieta
Komandas U-13,  U-19- 2.vieta
L.Bērsons - 1. vieta
J. Česnokova - 2. vieta
M. Koļeda  - 2. vieta
J. Zaharovus - 3. vieta
A.Vrubļevskis- 3. vieta

ZELTA medaļa-  Aleksandram Čerkesovam, Arturam Gaļcovam un Ņikitam Siņicam

 SUDRABA medaļa- Šamil  Džamaldajev  un Darjai Šalajevai

 
Starptautiskais turnīrs bērniem ,,Royal Future Stars’’ notika 21. februārī Lietuvas galvaspilsēta Vilņā. Sacensības bija paradzētas bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Bērni līdz 12 gadiem sacentās pēc ierobežotiem cīņas noteikumiem. Kopumā pasākumā piedalījās ap 100 skolēnu no trijām valstīm. Sacīkstes norisinājās pēc olimpiskās sistēmas- katras cīņas zaudētājs tālāk nesacīkstas. Mūsu komandas dalībnieki iekļuva uzreiz finālā, tāpēc godalgotās vietas iegūt nebija grūti. Uzvarētāji ieguva zelta medaļas, bet zaudētāji- sudraba medaļas.

 


   Pasākuma mērķis bija Starptautiskā sadarbība starp radošiem Latvijas, Igaunijas, Krievijas bērnu un jauniešu kolektīviem. Sadarbības rezultātā tika izveidota vokāli-horeogrāfiskā izrāde „MĒS KOPĀ” un parādīts divās pilsētas zālēs – kultūras centrā „Imanta” (23.03.) un Rīgas 19.vidusskolā (25.03.).
   
 
Esi aicināts uz Lieldienu radošajām darbnīcām,
kas notiks 26. un 27. martā no plkst. 12.00-14.00
Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja”, Flotes ielā 3! 
26. martā gaidīsim tevi uz dažādu Lieldienu dekoru gatavošanas darbnīcām,
bet 27. martā piedalīsimies olu kaujās un sporta stafetēs (dalība stafetēs ar savu krāsotu olu). 
Nāc un ņem līdzi savus brāļus un māsas! 

   IMG 20201223 WA0005Lai arī strādājam attālināti, tomēr tas neaptur mūsu dziedātājus piedalīties online konkursos .
   Starptautiskajā virtuālajā vokālistu konkursā „Winter star” 27., 28.02. Lietuvā mūsu meitenes Paula Seimuškina, Olīvija Alise Černova un Viktorija Polupanova savā vecuma kategorijā 7 -10.gadi ieguva 1.vietas 48 dalībnieku konkurencē. Sveicam un lepojamies !

 

   

   VEF Kultūras pils kamerzālē no 2020. gada 17. līdz 21. februārim norisinājās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2020” 1. kārta. Konkursā kopumā piedalījās 45 B kvalitātes grupas un 29 A kvalitātes grupas vokālie ansambļi.
   Kurzemes rajona konkursa B grupā piedalījās Balss attīstības studijas „Kantilēna“ vokalās grupas „Akcents” un „Notis” un nodemonstrēja augstu vokālo sniegumu. Grupas „Akcents” dalībniekiem bija augstākais vērtējums Kurzemes rajonā (45,71 punkti) un otrais labākais pilsētā. Grupa "Notis" izcīnīja 1. pakāpi un 7. vietu pilsētā starp 12 B grupas ansambļiem.

Bērnu un jauniešu centra “”Bolderāja” vestibilā apskatāmas vairākas pulciņu izstādes:

-Foto pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Atspulgs”.

-Tradicionālo rokdarbu pulciņa “Čaklās bitītes” audzēkņu radošos darbu izstāde “Zoo”, kur pulciņa audzēkņi veidojuši zooloģiskā dārza iemītniekus no plastilīna.

-Auduma kolāžas “PATCHWORK” audzēkņu darbu izstāde “Pavasaris pilsētā”.

- Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa “Kaleidoskops” audzēkņu zīmējumu izstāde “Tinga-tinga”.

-Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēkņu kopējo radošo darbu izstāde.

Informāciju sagatavoja: Diāna Bahvalova, BJC “Bolderāja”, izglītības metodiķe

1Aizvadītajā nedēļas nogalē tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas jaunatnes čempionāta finālā klasiskajā un ātrspēlē 100 lauciņu dambretē. Sacensības notika no 15. līdz 18. martam un tajā pulcējās labākie Latvijas jaunie dambretisti trīs vecuma grupās - U-10, U-13 un U-16.

Sacensību mērķis bija noskaidrot labākos Latvijas jaunos dambretistus startiem Eiropas un Pasaules čempionātos. Par valsts čempioniem katrā vecuma grupā kļuva Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkņi - Gunārs Gribuška (U-16), Vsevolods Mitrēvičs (U-13) un Viktorija Aišegila Nesanira (U-13). Bronzās medaļu ātrspēlē izcīnīja arī Jelizaveta Zaharova (U-16).

IMG 20180321 WA00009.un 10.martā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija rīkoja 5. bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursu “Lai skan!”, kura mērķis bija nodrošināt skolu koru un ansambļu darbības procesa nepārtrauktību, veicinot koru māksliniecisko izaugsmi un kvalitatīvu attīstību. Šajā gadā konkurss veltīts komponistam Jāzepam Vītolam, kuram šogad apritētu 155.

Starp vairāk nekā 1600 dalībniekiem no visas Latvijas, konkursā dalību ņēma arī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” muzikālās studija “Rozīnes” audzēkņi. "Rozīnes'' piedalījās A2 kategorijā (vidējā grupa - viendabīgie kolektīvi līdz 16 gadu vecumam) un ieguva SUDRABA DIPLOMU!

29356862 1638673622868488 4013692383160958976 nBērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Balss attīstības studijas “Kantilēna” 17.martā piedalījās jauno izpildītāju konkursā “Sapņi piepildās”, kas norisinājās Daugavpilī.

Tālo ceļu mēroja divas Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas – “Tutti” un “Collage”, un solisti. Pati jaunākā grupa “Tutti” šajā konkursā piedalījās pirmo reizi un apbalvoja pedagogu ar GRAND PRIX iegūšanu. Grupa “Collage” šajā konkursā ieguva 1.vietu. Solistiem – Viktorijai Polupanovai 2.vieta, Alisei Olīvijai Černovai 2.vieta, Paulai Seimuškinai 2.vieta.

   28336142 958886727599142 4260833870776035159 o

  10.martā Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” deju studijas “DIAMOND” grupas “Shine” un “Amber” dalību ņēma starptautiskajā Deju forumā “Rīga 2018”, kuru jau 14 gadus organizē Mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskās estētikas skola”, sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

   Pasākums izvērtās par lieliem svētkiem gan dejotājiem, gan pedagogiem, gan arī skatītājiem. Atlases kārtu bija izturējuši vairāk kā 30 kolektīvi. Finālā piedalījās dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Šveices.

 

 
Pirmā pavasara mēneša pašā sākumā 6. martā uz savu pirmo nodarbību Rīgas 19.vidusskolā ieradās topošie pirmklasnieki. Viņiem bija iespēja arī piedalīties Lego pulciņa atklātajā nodarbībā, kur viņus laipni sagaidīja pulciņa audzēkņi, iepriekš  sagatavojot interesantus uzdevumus ar paraugiem par tēmu “Putni”. Atlasījuši nepieciešamās detaļas un iekārtojuši 23 darbavietas Lego pulciņa audzēkņi sagaidīja mazos studentus. Katram topošajam pirmklasniekam bija iespēja izveidot telpisku putnu un saņemt pulciņa audzēkņu palīdzību, padomus un atbalstu.
 
 Neraugoties uz to, ka ārā snieg, Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” valda pavasaris, kas atspoguļojas radošajās  pulciņu izstādēs un aktivitātēs.  
 
 Jau par ikgadēju tradīciju Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” ir palikusi Gadskārtu ieražu svētku svinēšana, uz kuriem tiek aicināts ikviens interesents un Rīgas pilsētas iedzīvotājs.
Kā jau ierasts, pavasari mēs sagaidām ar latviešu tradicionālajiem svētkiem „Meteņiem” un slāvu tautas tradicionālajiem svētkiem „Masļeņicu”, ievērojot senās tradīcijas tradicionālo svētku svinēšanā.
   Šogad svētkus svinējām 12.martā, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pagalmā.
   Pavasaris ir klāt un līdz ar gājputniem, pirmajiem pavasara ziediem klāt ir arī Lego pulciņa radošo darbu izstāde ,,Pavasaris Bolderājā”.
   Pulciņa audzēkņi izstādei gatavojās jau kādu brīdi iepriekš mācoties būvēt cilindriskus torņus. Mums to ir daudz, piemēram, lielie rūpnīcu un apkures katlu skursteņi, bāka pie jūras un daudzi citi. Uzdevums nebija no vienkāršajiem, jo, tiklīdz būvējot radās kaut viena kļūda, tornis sabruka un atkal viss bija jāsāk no jauna.
 
 
    Februāris noslēdzies ar brīnišķīgu Audumu kolāžas studijas ,,Patchwork’’ audzēknes  Jekaterinas Kočetkovas personālizstādi, kas apskatāma  BJC ,,Bolderāja’’.
  
Mūsu vokālā studija „Rozīnes” un muzikālā studija „Kantilēna” ieguvuši augstu vērtējumu Rīgas vokālajā konkursā „Balsis” I kārtā (Kurzemes rajons), kura norisinājās BJC „Altona” 16.03.2013.!

Iegūtās pakāpes:
Vokālā studija „Rozīnes” (vadītāja Žanneta Voļņanko)– I pakāpe;
Muzikālās studijas „Kantilēna” grupa „Līga” (pedagogs Irina Parahņēviča)– II pakāpe;
Muzikālās studijas „Kantilēna” grupa „Akkolada” (pedagogs Irina Parahņēviča) – II pakāpe;
Muzikālās studijas „Kantilēna” grupa „Akcents” (pedagogs Irina Parahņēviča)– III pakāpe.
Apsveicam!!!
BJC „Bolderājas” Auduma kolāžas pulciņš Patchwork ir guvis lieliskus panākumus  Rīgas Jauno tehniķu centra organizētajā karnevāla masku konkursā – izstādē „Maskas”. Konkursa tēma bija „Dzīvnieku karnevāls”, dalībnieki iepazinās ar karnevāla tradīcijām dažādas Eiropas valstīs un ārpus tās robežām no senatnes līdz mūsdienām, kā arī pētīja raksturīgākās dzīvnieku maskas dažādās kultūrās. Konkursa dalībniekiem bija jāizgatavo praktiski pielietojamas karnevāla sejas maskas.

Mūsu audzēkne Anna Kapacina ieguva godpilno I vietu sākumskolas vecuma grupā (7-10 gadi) ar savu glīti pelēcīgo vilka masku! Apsveicam arī viņas pedagogu Olgu Truškovu, kura palīdzēja tik veiksmīgi sagatavoties konkursam!

Ir pienācis pirmais pavasara mēnesis un arī mūsu pedagogi un audzēkņi sarosījušies un piedalīsies dažādies pasākumos un svētkos!