Smaller Default Larger

IMG 3047Latvija – tā mums katram ir viena, bet katram šķiet citāda. No sniega baltumā mirdzošām kāpām līdz vasaras vēja glāstiem tveicīga jūlija pēcpusdienā. No rudens lapu krāsainās uguņošanas līdz pavasara iezvanīšanai. Mēs nākam pie Tevis, Latvija, tik dažādi savās domās un izjūtās, mēs nākam, lai Tevi uzrunātu. Baltā galdauta svētki ir veids kā svinēt Latvijas otro dzimšanas dienu - mūsu PAR dienu. Baltā galdauta svētki 4.maijā pulcē pie viena galda ģimenes svētku noskaņās.

 

NOSKAŅA: Kopā būšanas prieks, piederības sajūta. Balti krekli, balti galdauti un mastā Latvijas valsts karogs.
VIETA: Svētku svinēšana uz skaista balkona vai Stipro skrējiena trasē Stikla kalna pakājē; pie dabas: aktivitātēs pie ūdens, Latvijas laukos, mazdārziņos vai pilsētas vidē.
AKTIVITĀTES: Kopīga sapulcēšanās ģimenes svētku pusdienās, atmiņu stāsti, sadziedāšanās, ozolu stādīšana, velobraucieni, pārgājieni.

 

Uzklāsim baltus galdautus un svinēsim mūsu brīvību!

 

   Konkursā piedalījās dalībnieki no visas pasaules.

   Konkursā dziedātāji izpildīja pasaules populārās mūzikas žanra dziesmas kā solisti, dueti, trio un  popgrupu dziedātāji vecumā  no 4 līdz 20 gadiem.

 No “Kantilēnas”  šoreiz  piedalījās  tikai solisti., kas ieguva augstus rezultātu un   iespēju piedalīties superfinālā . Superfinālā   Paula Seimuškina ieguva 3.vietu, Olīvija Alise Černova  ieguva 3.vietu finālā .

   Capture

  IMG 20190401 172038 Laikā no 1.-4. aprīlim Bērnu un jauniešu centrā norisinājās “Veselības nedēļa”. Tās idejiskais sākums meklējams 7.aprīlī- Pasaules veselības dienā. Katru gadu pasaules un Latvijas izglītības iestādes un citas organizācijas atzīmē šo dienu ar pasākumiem, akcentējot ar veselību saistītās tēmas.

   Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” mēs izvēlējāmies organizēt projektu “VESELĪBAS NEDĒĻA” un tā laikā katru dienu strādāt ar atsevišķu tēmu.

   Rīgā no 8. aprīļa plkst. 9.00 varēs elektroniski pieteikties pašvaldības izglītības iestāžu organizētajām atvērtajām nometnēm. Nometņu saraksts, norises laiks un vieta, dalībnieku vecums, nometnes apraksts, dalības maksa un kontaktinformācija, kā arī pieteikšanās anketa būs pieejama tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv “Pieteikšanās vasaras nometnēm”. Pēc anketas saņemšanas, divu nedēļu laikā iestāde sazināsies ar bērna vecākiem, lai vienotos par līguma slēgšanas laiku uzņemšanai nometnē.

 

Aicinām piedalīties Baltā galdauta svētkos 4.maijā! Svini pie balti klāta galda kopā ar ģimeni vai draugiem. Svētku mirkļus iemūžini fotogrāfijās, priekšā liekot mirkļbirku #bjcbolderajabaltigaldauti

 

Vairāk par svētkiem lasi ŠEIT !

      18077195 1854373664812146 737496826209188990 o     

Aizvadītajās brīvdienās BJC „Bolderāja” deju studijas „Diamond” visas trīsa grupas devās uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu, lai startētu 8.Starptautiskajā deju konkursā „Dance Revolution 2017”, kur milzīgā konkurencē starp 2000 dejotāju un 155 deju studijām no Baltkrievijas, Lietuvas, Polijas un Latvijas, izcīnīja divas godalgotās 2.vietas (jaunākā 4-7 gadi un vecākā grupa 11 – 16 gadi) un vienu 6.vietu (vidējā grupa 8-10 gadi).

konkurss Copy

Ceturtdien, 20.aprīlī, Kultūras pilī Ziemeļblāzma norisinājās Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa un tērpu skates „Rīgas toņi un pustoņi” II kārta, kurā piedalījās arī BJC „Bolderāja” radošā klubiņa „Stila ABC” audzēknes ar savu tērpu kolekciju „I like – Man patīk!” kategorijā konceptuālā mode un avangards (nevalkājama mode).

 

Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” 17.aprīlī tika svinēti gadskārtu ieražu svētki – Lieldienas, uz kuriem aicinājām ikvienu interesentu, Rīgas pilsētas iedzīvotājus.

Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pagalmā uzspīdot spožai saulītei, sākās Lieldienu svinības, kuras pulcināja iedzīvotājus uz interesantu svētku programmu.

           
No 22.-24. aprīlim  Bauskas novada Īslīces kultūras namā noritēja Starptautiskais populārās mūzikas izpildītāju konkurss- festivāls  ,,Aprīļa pilieni’’. Šajā konkursā piedalījās arī dejotāji un dziedātāji no BJC ,,Bolderāja’’.
            Deju studija ,,Diamond’’ pedagoga Tatjanas Čilikinas vadībā piedalījās ļoti kuplā skaitā- visas trīs grupas un katra no tām guva panākumus. Jaunākā grupa (4-6 gadi) kategorijā Smiley starp desmit konkurentiem ar deju ,,Spoku mednieki’’ ieguva godalgoto 3. vietu, savukārt vidējā deju studijas grupa kategorijā  Children demonstrēja deju ,,Vitamīns C’’, ar kuru izcīnija 2. vietu. Vislabāk veicās vecākajai grupai, kas, startējot Junioru kategorijā, starp deviņiem pretendentiem ar deju ,,Pamestie’’ uzvarēja iegūstot 1. vietu.
            Dziedātājus pārstāvēja vokālās studijas ,,Vīzija’’ (pedagogs Kristīne Gaile) soliste Sindija Blicāne ar franču izcelsmes kanādiešu dziedātājas Selinas Dionas dziesmu franču valodā Celle qui m’a tout appris. Viņai izdevās ļoti labs sniegums, kas ļāva starp divdesmit konkurentiem izcīnīt piekto vietu.
         
   
17-18 aprīlī  Maskavas koncertzālē risinājās otrais  pusfināla etaps par dalību konkursa finālā  ,,Bērnu Jaunais vilnis 2016’’.
   Latviju pusfinālā pārstāvēja BJC ,,Bolderāja’’ Balss attīstības studijas ,,Kantilēna’’ jaunā dziedātāja Anastasija Jačmenkina, kura pēc rezultātu apkopošanas tika izvirzīta arī finālam, kas risināsies Artekā.
Sveicam Anastasiju un viņas skolotāju Irinu Parahņeviču!
   Izstādē ir izstādīti darbi, kuri veidoti no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem, darbi ir veidoti gan plaknē, gan telpiski.
   Izstādes mērķis ir parādīt tās apmeklētājiem, ka no it kā jau vairs nederīgām lietām, ir iespējams radīt atkal, ko jaunu un interesantu.
   Ar saviem darbiem izstādē piedalās visi BJC „Bolderāja” radošo pulciņu audzēkņi gan lieli, gan mazi.
   9. aprīlī Latvijas dambretes klubā risinājās Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem. Sacensībās piedalījās 30 dambretisti ar  1. sporta klasi un augstāku sporta klasi. Starp šiem pieredzes bagātajiem sportistiem par iekļūšanu Latvijas finālā cīnījās  arī 10 audzēkņi no BJC ,,Bolderāja’’.  Pēdējos gados skolotājas Zojas Golubevas mudināti dambretes pulciņa audzēkņi mērķtiecīgi un arī veiksmīgi turnīros sacentušies ar pieaugušajiem spēlētājiem. Šīs Latvijas čempionāta pusfināla spēles  audzēkņiem bijušas īpaši veiksmīgas, jo trīs no dambretes pulciņa audzēkņiem ir izcīnījuši iespēju spēlēt Latvijas čempionāta finālā, un tie ir 3. vietas ieguvējs Leons Bērsons (18 g.), 4. vietas ieguvējs Gunārs Gribuška (13 g.) un 5. vietas ieguvējs Dmitrijs Brovkins (17 g.). 
 
   Apsveicam skolotāju Zoju Golubevu un viņas audzēkņus!
 
 
  2. aprīlī Liepupes vidusskolā risinājās Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U-13 vecuma grupu dalībniekiem. U-10 grupā cīnījās 14 komandas, bet U-13 grupā 12 komandas no Salaspils, Dobeles, Limbažiem, Lielvārdes, Ogres, Rīgas, Valmieras un Ventspils. Sīva cīņa izvērtās vecākajā grupā, kur  līdz pēdējam brīdim nebija skaidrs, kura komanda būs pirmā. Tikai pateicoties BJC ,,Bolderāja’’ dambretes pulciņa līderiem Vsevolodam Mitrevicam un Jelizavetai Zaharovai mūsu komanda izcīnīja 1. vietu.  
  Dambretes pulciņa jaunākās grupas komandā šajā gadā ir jauni audzēkņi, kuri ir maz piedalījušies valsts līmeņa sacensībās, tādēļ šīs grupas mērķis bija trenēties un gūt vērtīgu spēles pieredzi. Bērni sevi labi parādīja un U-10 grupā ieguva 8. vietu.   
  Apsveicam skolotāju Zoju Golubevu un viņas audzēkņus!

              
    2. aprīlī BJC ,,Bolderāja’’ Balss attīstības studijas ,,Kantilēna’’ grupas ,,Accolada’’, ,,Akcents’’, ,,Collage’’ piedalījās I Starptautiskajā mūzikas konkursā- festivālā ,,Rising Star’’ Lietuvā Paņevežos. Konkursā- festivālā piedalījās gan ansambļi, gan solisti kopumā vairāk kā 60 dalībnieku. Katrai ansambļu un solistu vecuma grupai pēc  iegūtā punktu skaita bija paredzētas nominācijas- viena 1. vieta, 2. vieta un 3.vieta.  Visi ansambļi un solisti, kas ieguva 1. vietu tika izvirzīti uz finālu, kas notiks Paņevežos 21. maijā. Fināls ir paredzēts kā Starptautisks konkurss, kurā piedalīsies dziedātāji no Eiropas valstīm.
    Balss attīstības studijas audzēkņi parādīja labu sniegumu. Grupa ,,Collage’’ (5-8 g.) un grupa ,,Accolada’’ (15-18 g. ) ieguva 1. vietu un tika izvirzīti uz finālu, bet grupa ,,Akcents’’ (13-14 g.) ieguva 2.vietu.
    Solistu kategorijā  1. vietu un ceļazīmi uz finālu ieguva Anastasija Jačmenkina (7 g.), Ļerman Arye (8 g.), Sofija Kazkova (15 g.), Bezuglova  Anastasija(16 g.).  Otrajā vietā palika Broliša Aleksandra (16 g.),  bet Darja Smirnova (14 g.), Anželika Lāce (16 g.), Maksims  Meļņiks (18 g) ieguva trešo  vietu.
   
   1. aprīlī  Rīgas Imantas vidusskolā notika Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate-  konkurss. Skatē piedalījās 5.-9. klašu grupas no Centra, Ziemeļu, Kurzemes un Zemgales rajoniem. Pavisam 18 deju kolektīvu  visas dienas garumā sniedza žūrijas izvērtēšanai katrs divus priekšnesumus.
   BJC ,,Bolderāja’’ deju studijas ,,Diamond’’ dejoja dejas ,,Pamestie’’ un ,,…par mīlestību bez vārdiem’’. Konkursā piedalījās un uz skatuves dejoja visi 20 dejotāji.
Deju studija  ,,Diamond’’ skolotājas Tatjana Čilikinas vadībā vienīgie šajā dienā ieguva pirmās pakāpes diplomu. Apsveicam mūsu talantīgo skolotāju un viņas audzēkņus!
   No 2.-3. aprīlim BJC ,,Bolderāja’’ kikboksa un taiboksa pulciņš sekmīgi uzstājās Atklātajā Igaunijas čempionātā taiboksā (IFMA), kas risinājās valsts galvaspilsētā Tallinā. Sacensībās piedalījās pavisam 100 jauno cīkstoņu no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Kaļiņingradas. Visi BJC ,,Bolderāja’’ kikboksa un taiboksa pulciņa dalībnieki ieguva godalgotas vietas: Brenčs Aleksejs (11.g.), Celovaļņikovs  Daniels (14.g.), Džamaldajevs Šamils (13.g.), Šalajeva Darja (14.g.) visi ieguva 1.vietu, zelta medaļu un Igaunijas čempiona titulu, bet Mijerskis Jegors (13.g) 2.vietu, sudraba medaļu un Igaunijas vicečempiona titulu, bet jaunākais dalībnieks Hoļavickis Aleksandrs (9.g.) izcīnīja 3,vietu un bronzas medaļu!
  Sveicam pulciņa audzēkņus un viņu pedagogu Sauļu Šeiki!
                
 2016. gada 11.-12. martam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika VI Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkurss "...Lai skan!", kas veltīts Jēkaba Gruabiņa daiļradei. Patiesi lepojamies ar mūsu vokālo ansambli "Rozīnes", kas konkursā ieguva Bronzas diplomu un tā vadītāju Žannetu Volņanko. Vēlam panākumus arī turpmāk!

 
Lepojamies ar mūsu kolēģi Zoju Golubevu, kurai jau 15. reizi ir izdevies uzvarēt Pasaules stiprākās  dambretistes un nosargāt savu čempiones titulu!
 
Uhaņā ( Wuhan ) Ķīnā  23. maijā beidzās Pasaules čempionāts dambretē sievietēm. Par čempiones titulu cīnījās 16 dalībnieces no desmit valstīm. Turnīrs ilga 11 dienas, kuru laikā katram dalībniekam bija jāizspēlē 15 spēles.  Rezultātā trīs dalībnieces bija sapelnījušas vienādu punktu skaitu- 20 punktus no 30 iespējamiem. Lai noteiktu uzvarētaju stājās spēkā papildus kritēriji un mūsu Zojai tie bija labvēlīgāki.
Apsveicam Zoju Golubevu  ar 15. čempiones titulu, kā arī viņas sāncenses- otrās vietas ieguvēju Natāliju Sadovsku (Natalia Sadowska ) no Polijas un Olgu Kamišlejevu (Olga Kamyshleeva ), kura pārstāvot Nīderlandi palika trešajā vietā.
(foto: http://sportacentrs.com/)

 

(Spied uz attēla, lai to palielinātu)

Kad aiz loga snieg un līst, un gandrīz nekas neliecina par pavasara un silta laika iestāšanos, mēs aicinām paciemoties pie mums un aplūkot kā pavasari mēģina uzburt mūsu radošie pulciņi un pedagogi! Kā viņiem veicies, var aplūkot šeit .
 Informējam Jūs, ka sīkāka informācija
par 2014. gada jūlijā-augustā organizētajām nometnēm
(pieteikšanās datumi pie nometņu vadītājiem, nometņu darba plāni u.c. informācija)
būs pieejama
no 10.05.2014. centra informācijas stendā vai mājas lapā
www.bjcbolderaja.lv
 
Administrācija
Nāc nākdama, Liela diena,
Visi bērni tevi gaida,
Visi bērni tevi gaida,
Aiz vārtiem sasēduši!
 
Ceturtdien, 17.aprīlī plkst. 17.00 Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pagalmā tika aizvadīti gadskārtu ieražu svētki  „Nāc nākdama, Liela diena!”, kur ik viens interesents tika aicināts uz Lielās dienas sagaidīšanas svinībām.
Par prieku visiem, kas jau ik gadu apmeklē Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” rīkotos gadskārtu ieražu svētkus un tiem, kas latviešu tradicionālo kultūru iepazīst no jauna, arī šogad bija iespēja satikties, lai ar dziesmām un rotaļām sagaidītu pavasari, jo Lieldienas ir pavasara saulgrieži, kurus svin par godu pavasara un saules atnākšanai.
 
 No 10.-12. aprīlim Lietuvas pilsētā Viļņā norisinājās Atklātais Viļņas čempionāts kikboksā (WAKO). Sacensībās piedalījās ap 100 sportistiem no Lietuvas un Latvijas.

Mūsu komanda ir sasniegusi labus rezultātus un visi ieguvuši vērtīgu sacensību pieredzi.
 
 
Praktiskās estētikas skola 15. aprīlī organizēja Bērnu un jauniešu mākslas, mūzikas, dejas un zinātnisko darbu konkursu „Lidojums IV – Spārni”. Šajā konkursa piedalījās arī mūsu Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”  muzikālā studija „Rozīnes” (vidējā un vecākā grupa).
   BJC „Bolderāja” muzikāla studija „Kantilēna” un deju studija „Diamond” piedalījās Starptautiskajā skatuves mākslas festivālā „Art Masters – 2014”, kurš norisinājās 5. un 6. aprīlī Rīgā, „Maskavas namā”. Festivāla organizatori ir radošā Baltijas mākslinieku apvienība „Masters.lv” sadarbībā ar Maskavas kultūras – biznesa centru –„Maskavas nams” un Jaunatnes Deju Organizāciju.
 
 
   Ceturtdien, 17.aprīlī pulksten 17.00 Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja”, ik viens interesents tiek aicināts uz Lielās dienas sagaidīšanas svinībām. Latviešu tautas tradīcijas vēsta, ka tas, kurš Lielās dienas rītā laukā iziet pirmais, būs patiesi laimīgs, tāpēc jāceļas agri un ar labām domām par bagātīgu vasaru un jāsveic saule uzlecam.
 
  Visu gadu Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” muzikālā studija „Kantilēna” ir čakli mācījušies jaunus muzikālus skaņdarbus, piedalījušies dažādos koncertos, konkursos un festivālos. Tagad ir laiks visas savas prasmes parādīt skaistā jaukā gada noslēguma koncertā, tāpēc 17.05.2013., plkst.18.00 aicinām visus mūziku mīlošos uz Imantas Kultūras centru, Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 29.
  Ar prieku gaidām visus ciemos. Baudīsim skanīgas balsis un mūziku visi kopā!
 Informējam Jūs, ka sīkāka informācija par 2013. gada nometnēm (pieteikšanās datumi pie nometņu vadītājiem, nometņu darba plāni u.c. informācija) būs pieejama no 07.05.2013. centra informācijas stendā un mājas lapā!
 
Administrācija
 
Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” auduma kolāžas – Patchwork pulciņa audzēkne Jekaterina Kočetkova guvusi lieliskus panākumus – I vietu Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu modes skatē „Cik dažādi mēs esam!”
Konkursu organizēja Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale”, dalībnieki tika iedalīti trijās vecuma grupās:
1.grupa: 9-13 gadi;
2.grupa: 14-19 gadi;
3.grupa:20-25 gadi.
 
17. martā Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" aicināja visus audzēkņus un interesentus uz pavasara sagaidīšanas svinībām-Masļeņicu. Šim pasākumam īpaši rūpīgi bija gatavojušies Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja" dziesmu un deju kolektīvi. Koncertā uzstājās muzikālā studija "Kantilēna" (pedagogs-Irina Parahņeviča) ar grupām "Notis", "Līga", "Akcents" un "Akkolada", vokālais pulciņš "Rozīnes" (pedagogs-Žanneta Volņanko), aerobikas pulciņš (pedagogs-Ļubova Starkova) un deju studija „Diamond” (pedagogs-Tatjana Čilikina). 
 
Pavasara brīvdienu nedēļā 26. un 27. martā Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” rīkoja Lieldienu radošās darbnīcas un spēles.
26. martā tika rīkotas radošās darbnīcas, kuru laikā tika gatavoti dažādi lieldienu dekori-olu turētāji no filca (vadīja pedagogi-Olga Truškova, Oksana Kozija) un otrreizējiem materiāliem (vadīja pedagogi-Ļubova Starkova, Valērijs Dorofejevs), ar fliteriem dekorētas putuplasta olas (vadīja pedagogi-Iveta Bērziņa, Jeļena Džigarosa) un papīra ziedi no keksu trauciņiem (vadīja pedagogi-Irina Gorina, Irina Smirnova).

  IMG 20180419 170801  19. aprīlī 8 Lego pulciņa dalībnieki kopā ar savu skolotāju Kristīni Katinsku devās ciemos uz Rīgas Jauno tehniķu centru, lai piedalītos ikgadējā Rīgas atklātajā bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošajā konkursā “Kad pasaciņa ciemos nāk…6”

   Kā katru gadu, visi dalībnieki tika laipni uzņemti un bērniem bija gan iespēja radoši izpausties, gan brīvajā laikā spēlēt jautras un aizraujošas spēles.

Šogad pirmo reizi konkursā piedalīties iespēja bija pirmsskolas vecuma bērniem, kuri savus darbiņus varēja iesniegt jau iepriekš sagatavotus. Arī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Lego pulciņa jaunākie dalībnieki no 1.izglītības pakāpes nelaida garām šo iespēju un uz konkursu tika nogādāti 3 audzēkņu darbi, kuros tika atveidotas latviešu tautas pasakas.

DSC 0198  No 14. līdz 15.aprīlim Daugavpilī norisinājās Starptautiskais deju turnīrs Open Latvia Dance Cup "DAUGAVPILS OPEN - 2018". Tālo ceļu uz Daugavpili mēroja arī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, deju studijas “Diamond” audzēkņi, lai parādītu savu sniegumu kategorijās Contemporary un Show dance.

  Garās stundas mēģinājumos nebija bijušas veltas un mūsu jaunās talantīgās dejotājas no Daugavpils atgriezās ar diviem 1.vietas diplomiem , grupām “Amber” un “Shine”, grupa “Amber” saņēma arī 2.vietas diplomu, bet grupai “Oniks” 3. un 6.vietas diploms!

   Sveicam dejotājus un viņu skolotāju Tatjanu Čilikinu ar gūtajiem panākumiem!

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no T.Čilikinas personiskā arhīva

IMG 1632   Četras dienas no 2018.gada 5. aprīļa līdz 8.aprīlim Rīgas dambretes klubā norisinājās Latvijas čempionāts sievietēm un U – 19 vecuma grupai 100 lauciņu dambretē.

Divos atsevišķos turnīros piedalījās 10 visspēcīgākās Latvijas dambretistes, starp kurām četras jau atdzītas starptautiskas meistares un desmit juniori no Rīgas, Kuldīgas, Jūrmalas, Dobeles un Limbažiem.

Latvijas čempionāta finālsacensības ir sportistu atlase uz Eiropas un Pasaules čempionātiem.

   Sieviešu konkurencē nepārspēta palika Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkne Jelena Česnokova, uzvarot piekto gadu pēc kārtas!

Jeļena triumfēja arī junioru čempionātā, starp meitenēm līdz 19 gadu vecumam, kā arī klasiskajā programmā un ātrspēlē iegūstot uzreiz trīs pirmās vietas, kas dod viņai tiesības, kopā ar savu treneri, dambretes lielmeistari, Zoju Golubevu pārstāvēt Latviju starptautiskajās sacensībās!

 30261689 1869451819802714 4354802894877229056 n  No 7. līdz 8. aprīlim Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Kikboksa un taiboksa pulciņa audzēkņi piedalījās Atklātajā Igaunijas čempionātā taiboksā bērniem “EST THAI KIDS OPEN” (IFMA).

Sacensībās piedalījās 140 sportisti no Igaunijas, Latvijas un Krievijas.

Mūsu audzēkņi startēja ļoti veiksmīgi iegūstot otro vietu komandu kopvērtējumā, saņemot piecas zelta medaļas, vienu sudraba un vienu bronzas medaļu!

Artjoms Saveļjevs sacentās pat divās vecuma grupās: savējā (8 gadi) un vecākā (9 gadi), ieņemot divas pirmās vietas!

 10  No 27. līdz 29.martam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, norisinājās IV Starptautiskais mākslas konkurss-festivāls “Mūzikas talantu līga” 2018. Kopumā konkursā piedalījās 1000 dalībnieki no visdažādākajām valstīm. Kā atzīmē paši konkursa organizatori, četru gadu pastāvēšanas laikā, konkurss sevi ir pierādījis ne tikai Lietuvā, bet arī ārvalstīs, tādejādi piesaistot arvien vairāk dalībnieku un arvien augstāk ceļot konkursa māksliniecisko kvalitāti.

   Pirms konkursa Lietuvā, tika rīkoti atlases konkursi, katra dalībnieka mājas mītnē. Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas: “Akcents”, “Līga” un “Notis” uz konkursu tika īpaši uzaicinātas, pēc atlases konkursa Rīgā.

20180327 160729   Iešūpojot Lieldienu nedēļu, Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” notika Lieldienu pasākumi, 27.martā - skolas vecuma bērniem un 28.martā - pirmsskolas vecuma bērniem. Dalībniekiem bija iespēja darināt savu Lieldienu zaķa krūzīti un piedalīties lieldienīgās aktivitātēs un stafetēs. Tāpat vestibilā aplūkojama Lieldienu zaķu izstāde no Lego pulciņa, Auduma kolāžas “PATCHWORK pulciņa darbu izstāde “Lieldienas” un Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēkņu meistarotās Lieldienu olas.

 
 Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja”, atbalstot Lielās talkas akciju, sestdien 23.aprīlī čakli strādāja, lai sakoptu teritoriju ap centru.
   Pēc lielajiem talkas darbiem talcinieki tika cienāti ar turpat ugunskurā gatavotu zupu, maizītēm un konfektēm, bet pateicībā par darbu centra direktore bija sagatavojusi nelielu pārsteigumu  - loteriju, kurā varēja saņemt dažādas piemiņas dāvanas.

  
Svētdien, kultūras centrā ,,Imanta’’ mēs bijām liecinieki lieliskam koncertam, kuru mums savā 10. gadu jubilejā dāvāja BJC ,,Bolderāja’’ pedagoģe Irina Parahņēviča ar saviem audzēkņiem no muzikālās studijas ,,Kantilēna’’.
Koncertā piedalījās visas ,,Kantilēnas’’ grupas sākot ar pašiem mazākajiem -  no ,,Notis’’, ,,Līga’’, ,,Akcents’’, ,,Collage’’,  līdz gandrīz profesionāļiem- ,,Acolada’’. Katra ar savu īpašo skanējumu un temperamentu.
  

Latviešu ticējumi vēsta, ja aprīlis sākas ar sniegu, tad mēnesis beigsies ar lapām! Arī mūsu pulciņu pedagogi ir optimisti un par spīti ziemīgajam laikam cenšas tvert katru mazāko pavasra mirkli un pozitīvās emocijas gan konkursos, gan skatēs un sacensībās, gan arī priecēt mūsu viesus un paši sevi BJC Bolderāja telpās ar skaistām, košām izstādēm.