Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/būrīšu_darbnīca
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/nacpied2021
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/būrīšu_darbnīca
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/nacpied2021

streiks2022

Mēs, Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas pedagogi un
tehniskie darbinieki, pret savu darbu esam atbildīgi un
izprotam kvalitatīvas izglītības nozīmi ikviena
izglītojamā nākotnē , tāpēc domājot ilgtermiņā par
ikviena bērna nākotni, nevaram palikt malā un
pievienojamies Latvijas pedagogu saimei un atbalstīsim

LIZDA pieteikto beztermiņa streiku
no 2022. gada 19. septembra līdz 23. septembrim

Paldies Par Jūsu atbalstu un sadarbību līdz šim,
un ceram arī turpmāk uz atbalstu un situācijas izpratni!

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas kolektīva vārdā
direktore Ruta Dzene

Papilduzņemšana Rīgas 19.vidusskolas interešu izglītības pulciņos:

JAUNUMS!!! Stikla daudzveidīga apstrāde
( audzēkņu vecums 6 – 25 gadi) Rīgas 19.vidusskolā , Miglas ielā 9
Pedagogs : Inga Jaunzeme Grīnvalde ( T. 26661199)

STIKLS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balss attīstības studija „Kantilēna” grupa ,,Collage ”
(audzēkņu vecums 10 – 13 gadi) Flotes ielā 8
Pedagogs : Irina Parahņeviča ( T. 29590639)

 IMG 1543  25. septembrī Rīgas domē notika 46. Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss „LIDICE 2018” noslēguma ceremonija.

Konkurss sākās ar gatavošanos tam jau 2017./2018. mācību gadā, kad tam tika izsludināta pieteikšanās un audzēkņi aicināti iesūtīt savus darbus par 2018. gada tēmu “Ūdens”. Arī divas audzēknes no Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” piedalījās šajā konkursā- Beatrise Zaķe ar gleznojumu (Vizuālās un lietišķās mākslas studija) un Elīna Fisenko ar fotogrāfijām (Foto pulciņš).

   Liels bija prieks, kad uzzinājām, ka abu meiteņu darbi ir izturējuši Latvijas kārtu un izvirzīti tālāk žūrijas vērtēšanai uz Čehiju.

   Čehijas kārtai no visas pasaules tika iesūtīti 29 967 bērnu un jauniešu foto, vizuālās un lietišķās mākslas darbi no 79 valstīm, tostarp no Latvijas konkursā tika iesūtīti 758 darbi un apbalvojumus ieguva 29 darbu autori, kuru vidū bija arī Elīna Fisenko (pedagogs Iveta Bērziņa).

   

 1

   25.septembrī baudot skaisto rudens atvasaru, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” foto pulciņa audzēkņi, savas skolotājas Ivetas Bērziņas pavadībā devās foto plenērā uz Vakarbuļļu mežu.

    Spīdot košiem rudens saules stariem cauri koku zariem, var „noķert” daudz skaistu un neparastu kadru, kā arī apgūt gaismas un ēnas spēles dabā! Šādi praktiski darbojoties dabā, tiek apgūtas ne tikai dažādas prasmes fotografēšanā (tuvplāni, ainava, gaisma-ēna u.c.), bet arī brīnišķīgi pavadīts laiks svaigā gaisā!

     Ka foto pulciņam gāja foto plenērā, varat aplūkot galerijā!

 

                  goltal1  goltal2

 Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi no 15. līdz 18.septembrim piedalījās II Starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā „Golden Talents - 2017”, kurš norisinājās Igaunijā, Tallinā. Konkursā piedalījās divas grupas „Akcents” un „Līga”, kuras saņēma visaugstāko žūrijas vērtējumu un visvairāk punktus iegūstot Grand Prix balvas!

   Vēl konkursā piedalījās solisti, kuri arī guva augstas vietas: Eduards Rediko ieguva 1.vietu, Arje Lerman un Anastasija Bezuglova 2.vietas, bet Olīvija Černova 3.vietu!

   No sirds sveicam Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņus un viņu pedagoģi Irinu Parahņeviču ar gūtajiem panākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no I.Parahņevičas personiska arhīva

                    1   2

 No 17. līdz 22.septembrim Viļņā, Lietuvā norisinājās Eiropas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē, sievietēm. Sacensībās piedalījās 6 visspēcīgākās Eiropas sieviešu komandas!   Latviju pārstāvēja unikāla komanda, bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” skolotāja, trenere un dambretes lielmeistare Zoja Golubeva ar savu labāko audzēkni Jeļenu Česnokovu. Sīvā cīņā ar dambretes lielmeistarēm un pasaules čempionēm mūsu komandai izdevās izcīnīt augsto trešo vietu komandu vērtējumā, savukārt ātrspēlē tika izcīnīta uzvara un iegūta 1.vieta!

 

   Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” 23.septembrī, uzņēma savās telpās Latvijas ornitoloģijas biedrības Rīgas vietējās grupas pasākumu, projekta “Iepazīsti savus lidojošos kaimiņus Daugavgrīvā!” ietvaros. Apmeklētājus sagaidīja aktivitātes kā putnu būrīšu darbnīca, izzinoša spēle par pūcēm un putnu krāsošanas aktivitāte, kā arī ikviens apmeklētājs saņēma atstarotāju un grāmatzīmi ar dažādiem putniem. Pasākuma noslēgumā, apkopojot uzmeistarotos putnu būrīšus, 43 putni tiks pie jaunām mājām kādā pagalmā, dārzā vai mežā, ko cītīgi meistaroja bērni kopā ar vecākiem un Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” pedagogiem.

{gallery}galerijas/būrīšu_darbnīca:90:90:0:0{/gallery}

Daugavgr plakats lielais

(spied uz attēla, lai to palielinātu)

23.septembrī plkst. 11:00 BJC “Bolderāja”  aicina savus audzēkņus un vecākus un citus interesentus uz putnu būrīšu darbnīcu BJC “Bolderāja” telpās. Aktivitāti organizē Latvijas Ornitoloģijas biedrība. Putnu būrīšu izgatavošanu uzraudzīs pieredzējuši putnu pazinēji, kuri stāstīs par putnu sugām, kas būrīšos varētu dzīvot. Tāpat darbnīcas laikā plānotas izglītojošas spēles par dabu un vidi. Izgatavoto putnu būrīti būs iespēja paturēt sev un izlikt kādā kokā pie mājas vai atstāt Latvijas Ornitoloģijas biedrībai.

Tāpat aicinām apmeklēt arī citas izzinošās Latvijas Ornitoloģijas biedrības aktivitātes Daugavgrīvā ar saukli “Iepazīsti savus lidojošos kaimiņus Daugavgrīvā”, kā piemēram, 16.septembrī ūdensputnu ekspedīciju, 7.oktobrī velo ekskursiju “Izzini Daugavgrīvu ar velo!” un 28.okrobrī putnu barotavu darbnīcu! Sīkāka informācija par aktivitātēm pielikumā.

Aktivitātes ir bez maksas ikvienam interesentam!!!

 

DSC 2245

Novēlam visiem- bērniem un vecākiem, priecīgu ne tikai 1.septembri, bet šo svētku sajūtu saglabāt līdz par mācību gada beigām! Vēlēšanos apgūt ko jaunu, vēlēšanos piepildīt savus sapņus. Pedagogiem, kolēģiem- radošumu un neatlaidību!
Lai mums visiem skaists šis 2017./2018. mācību gads!

            17. septembrī Igaunijas galvaspilsētā, Talinnā norisinājās cīņu šovs „KOK World Grand Prix in Tallinn”, kurā piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Taiboksa un kikboksa audzēknis Raimonds Aukštikalnis. Neraugoties uz pretinieka igauņa Ahti Pikura auguma pārsvaru, Raimondam bija iespēja cīņu pabeigt priekšlaicīgi, taču pretinieks izturēja visus trīs atvēlētos raundus. Sīvā cīņā pēc sānu tiesnešu lēmuma uzvaru pēc punktiem, guva mūsu audzēknis un izcīnīja uzvaru!
       
   No 3. līdz 11.septembrim Polijas pilsētā Karpačā norisinājās Starptautiskais 100 lauciņu turnīrs dambretē „Polish open World Cup”, kurā piedalījās arī divas Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēknes Jeļena Česnokiva un Marija Koļeda. Abas meitenes parādīja lielisku sniegumu starp 104 dalībniekiem no 23 valstīm spēlējot vienā grupā ar pieaugušajiem. 
 
Vēlamies Jūs informēt, ka uz doto brīdi visas grupas ir nokomplektētas!
 
Lai mums visiem radošs, darbīgs un panākumiem bagāts
Jaunais 2016./2017. mācību gads!
 
 
BJC „Bolderāja” administrācija
 

29.septembrī plkst.16.00 Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” norisināsies Rudens saulgriežu svinības, kuru laikā, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās iet rotaļās un kopā ar īpašajiem viesiem ģimenes folkloras kopu „Berendejka” noskaidrot, kā pareizi ir jāsvin Miķeļi un Pokrova!

Nāc un piedalies, ņem līdz savus draugus, māsas un brāļus!
 

 
  Pirmā Baltijas kanāla televīzijas projekts „Bērnu balss” ir analogs teleprojektam „Balss” pieaugušo versijai. Konkursa piedalās talantīgi bērni vecumā no 7-14 gadiem, pirms tam izturot ļoti nopietnu atlasi. Šī būs „Bērnu balss” konkursa otrā sezona. Vēl nav pieejama informācija, kas šogad būs konkursa žūrija, bet ļoti ceram, ka tie būs bērnu pirmās sezonas iemīļotie skatuves mākslinieki – Pelageja, Dima Bilans un Maksims Fadejevs, savukārt vadītāja lomā atkal kārojam redzēt eleganto Dmitriju Nagijevu.
Šajā gadā konkursa organizatori saņēma 10 tūkstošu dalībnieku pieteikuma anketas, no kurām tika atlasīti 800 kandidāti uz pirmo atlasi.

 
  Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” dambretes pulciņa audzēkņiem ir lieliski sācies jaunais mācību gads. No 26.-28. septembrim Rīgas Skolēnu pilī norisinājās 17. Jāņa Rimšas starptautiskais atklātais piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām. Turnīrā startēja 8 komandas un BJC „Bolderāja”  audzēkņi ļoti pārliecinoši uzvarēja, iegūstot 1. un 2. vietu. 

 

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" cītīgi gatavojas projektam "Rīga - Eiropas krustcelēs", lai 4.oktobrī plkst. 12.00 pārtaptu par teiksmainu, brīnumiem un burvestībām bagātu zemi - Īriju.
Gaidām Jūs ciemos !

 

 

 

Rīga- Eiropas Krustcelēs

    Apceļot Eiropu četrās nedēļās? Nogaršot nacionālos ēdienus, izdejot dejas, izdziedāt dziesmas un pat pagatavot katrai valstij raksturojošu suvenīru ar paša rokām? Vai tas maz ir iespējams? Jā, Rīgas bērnu un jauniešu centri pierādīs, ka ir iespējams apceļojot visu Eiropu četrās nedēļās! Četras sestdienas no 4. – 25. oktobrim bērni, jaunieši, (vec) vecāki, radi, draugi un kaimiņi ir aicināti pievienoties Rīga- Eiropas kultūras galvaspilsēta CEĻA KARTES galamērķos- 14 bērnu un jauniešu centros, kas aizvedīs interesentus nebijušos piedzīvojumos pa Eiropu, iepazīstot daudzpusīgo Eiropas tautu kultūras.
   Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” 4.oktobrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 Flotes ielā 3, būs iespēja iepazīt neparasto un brīnumiem bagāto zaļo Smaragda salu – ĪRIJU. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja doties ciemos pie fejām un elfiem, kur varēs apgūt dažādas jaunas prasmes, sastapt neparasto Leprikonu, iemācīties īru deju soļus, zīmēt ķeltu zīmes un uzzināt to nozīmi, sastapt un uzzināt, kas ir īru seters, iegūt jaunu „īrisku uzvārdu”, kā arī piedalīties „Smaragda salas dārgumu meklējumos”.
 Uz skatuves būs iespēja vērot nelielu teatrālu izrādi „Ceļojums uz Īriju”, ko īpaši šai dienai ir gatavojuši Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” mūzikas un deju pulciņu audzēkņi. Kā īpašie viesi pie mums ciemosies īru deju studija „Ceili Rue”.
 

 

  

   Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” jaunais mācību gads un rudens ir iesācies krāsaini un priecīgi! Pēc viena gada pārtraukuma mēs atkal viesojamies Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā ar izstādi „Krāsainās pasakas”. Izstādē apskatāmi zīmējumi, gleznojumi un dažādi radoši darbiņi Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēkņu izpildījumā (pedagogs Iveta Bērziņa), Auduma kolāžas „Patchwork” darbi (pedagogs Olga Trushkova), Radošā klubiņa „Stila ABC” meiteņu darinātās rotas un pašu mazāko pirmsskolas vecuma mākslinieku radošie darbiņi, kas veidoti pilciņā „Čaklās bitītes” pie pedagoga Irinas Gorinas.

   Aplūkot izstādi var Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, E.Smiļģa ielā 46 līdz pat oktobra beigām.
 
     

 

   Ir noslēgušies Bērnu svētki „Nāc un piedalies”, kas jau 15 .gadu norisinājās Vērmanes dārzā, aicinot pilsētas iedzīvotājus iepazīties ar daudzpusīgām interešu izglītības un profesionālās ievirzes programmām, kas ļauj bērniem un jauniešiem lietderīgi un interesanti savu ārpus skolas brīvo laiku.
  
Eiropas čempionāta laikā gandrīz 200 visspēcīgākie jaunieši un jaunietes no 12 valstīm 7 dienas cīnījās par Eiropas čempiona titulu četrās vecuma grupās.
Latviju pārstāvēja 24 dalībnieki, no kuriem 5 bija Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi. Spītējot karstumam un milzīgajam nogurumam, kas vienmēr valda šāda mēroga turnīros, mūsu audzēkņi uzrādīja labākos rezultātus no Latvijas izlases!
 
 
 Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” no 2.septembra līdz 23.novembrim, tiek  rīkoti „Gadskārtu ieražu svētki „No Miķeļiem līdz Mārtiņiem”. Svētku ietvaros 26.09.2013. notiks Miķeļdienas ieskandināšanas pasākums,
kurā piedalīsies folkloras kopa „Rija”. Centra apmeklētājiem būs iespēja iet rotaļās, minēt mīklas, uzzināt ticējumus par Miķeļdienu, piedalīties loterijā, un veikt citas aktivitātes.
Līdzi jāņem labs noskaņojums, dāvana Jumītim un Jumaliņai (dāvanā var būt: ievārījums, paštaisīts kompots, medus, vai kas cits pašdarināts no rudens veltēm - samaksa par loterijas biļeti!)

 

Tikai atdodot kaut ko citiem, var iegūt paliekošu bagātību. Sveicam skolotājus, lielus un mazus skolēnus svētkos!

  1 23.septembra agrā rītā Foto pulciņa audzēkņi devās savā pirmajā 2018.2019.m.g. mācību izbraukumā- plenērā uz Pierīgā esošo Cenas tīreļa purva laipu.

Pastaigas laikā, kas mērojama 7 km, piedalījās 6 no foto pulciņa audzēkņiem. Lai pasākums neizvērstos tikai par pastaigu, tika doti arī dažādi ar kompozīciju un tehniku saistīti uzdevumi.

   Laiks tiešām mūs lutināja, jo ceļā uz laipu nolija arī lietus, bet pašas pastaigas laikā bija saulains un vienīgi vējš liecināja, ka rudens ir klāt.

   Īpašs prieks par jaunajiem audzēkņiem un viņu ieinteresētību mācību procesā.

   Kā arī prieks un paldies par atsaucīgiem vecākiem, kas palīdzēja ar transportu.

  Vasarā no 22. līdz 29. jūnijam muzikālās studijas „Kantilēna”  3 grupas („Notis” – 7 dalībnieki, „Līga” – 6 dalībnieki, „Akcents” – 3 dalībnieki, „Akolada” – 8 dalībnieki) piedalījās starptautiskā konkursā – festivālā „Izumrudnij Ostrov”, kurš norisinājās Grieķijai piederošajā Tasos salā, Limenas pilsētā.
 
   „Miķeļdienas ieskandināšana”, bija pirmais pasākums, kurš notika projekta „Gadskārtu ieražu svētki „No Miķeļiem līdz Mārtiņiem”” ietvaros un ir finansēti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros.
   Pasākumu ieskandināja BJC „Bolderāja”, muzikālās studijas „Kantilēna” jaunākie audzēkņi, pēc neliela koncerta apmeklētājiem bija iespēja iet rotaļās kopā ar folkloras kopu „Rija”, tādejādi, kaut nedaudz iepazīstot senlatviešu svētku, tradīcijas, kad rotaļas, dziesmas un dejas bija neatņemama to sastāvdaļa.
   Divas dienas, 26. un 27. septembrī Bolderājas Tekstilnieku parkā notika Rīgas pašvaldības un Pārdaugavas izpilddirekcijas akcijas „Solis uz Tekstilnieku parka jauno dzīvi” sākums. Šajās divās dienās Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja" audzēknes (Aleksandra Onoprijenko, Aļona Berezina, Anna Koļadko, Elīza Samuilova, Jekaterina Kočetkova, Margarita Jegorova, Milēna Miškeviča),  Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas, Daugavgrīvas vidusskolas, 19. vidusskolas un 33. vidusskolas audzēkņi savu mākslas pedagogu vadībā apgleznoja pelēko 300 metrus garo betona sienu.
4-6 gadi
 
Pedagogs: Aiva Dasmane         
 
  Rotaļnodarbībās bērni vingrinās veidot saskarsmi izmantojot dažādus tās līdzekļus. Tā ir iespēja atbilstoši izteikt savas emocijas, iegūt zināšanas, uzkrāt pieredzi un mācīties to radoši izmantot. Rotaļājoties bērns izzina apkārtējo pasauli, izsaka savas iekšējas izjūtas, apgūst visdažādākos uzvedības veidus un lomas, cilvēku savstarpējās attiecības. Ar dažādu spēļu, rotaļu un interesantu uzdevumu palīdzību tiek apgūti arī lasīšanas, rakstīšanas, rēķināšanas un vizuālās mākslas pamati.
  Ar spēļu un rotaļu palīdzību var apgūt jaunas zināšanas un aizrautīgi, motivēti vingrināties.
  Nāc rotaļās!
 
    
    No 18.-25. jūnija vokālā grupa "Akcents" no Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja" muzikālā studija „Kantilēna” piedalījās starptautiskajā festivālā «Rainbow of Stars» Varnā. Grupu "Kantilēna" un tās solistus Danielu Jašinu un Maksimu Meļniku uzaicināja Varnas mērs.

    Festivālā piedalījās dejotāji, dziedātāji un mūziķi no Ukrainas, Krievijas, Bulgārijas, Lielbritānijas. Latviju pārstāvēja tikai „Kantilēna”. Organizatori un festivāla-konkursa dibinātāji:firma "Euroturs" SIA, fonds "Joan Kristītājs", Radošā apvienība "RENOME" (Krievija), Jevgeņija Yevtushenko.
Valdes sastāvā: reģionālais vadītājs ar administratīvo Varnas centru,
cien.Dancho Simeonovkungs ar atbalstu, Bulgārijas Republikas izglītības un zinātnes ministrija.

    Daniela Jašina ieguva 1.vietu starp 2. vecuma grupas vokālistiem no 11 līdz 14 gadiem , saņēma diplomu un kausu. Grupa "Akcents" ieguva 2.vietu starp 2. vecuma grupas vokālajiem ansambļiem un saņēma diplomu un kausu. Maksims Meļniks ieguva 3. vietu starp 2. vecuma grupas vokālistiem un tika apbalvots ar diplomu un kausu.
    Konkurss-festivāls notika Varnā Melnās jūras krastā. Bērni dzīvoja labā viesnīcā netālu no pludmales „Zelta Smiltis”, devās ekskursijās pa Varnu, Nessebaru, apmeklēja 6. gadsimta klosteri Aladzha. Festivāla laikā bērni mijiedarbojās ar saviem vienaudžiem no dažādām valstīm, un braucot prom apmainījās ar adresēm. Vakaros notika jautras diskotēkas, kas vēl vairāk deva bērniem iespēju sadraudzēties.
Labākie konkursa dalībnieki, tai skaitā Daniela Jašina ar R. Paula dziesmu "Mēmā” piedalījās noslēguma koncertā, kas pēc žūrijas vērtējumiem tika izpildīta ļoti iespaidīgi un aizkustinoši. Vienmēr blakus bērniem bija viņu vecāki, kuri ļoti palīdzēja un atbalstīja.
    Konkursa gaitā bērni ir ieguvuši pieredzi uzstāties starptautiskos konkursos uz lielās skatuves, lielas auditorijas priekšā, ir iemācījušies pārvarēt grūtības, cīnīties par rezultātu, ieguva vēlmi turpināt strādāt, piedalīties konkursos, saņemt balvas un pateicības, kā arī ieguva daudz jaunu draugu no dažādām valstīm.