Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/attēli_pie_rakstiem/pie_nov_raksta_dzest
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/Ziemas saj
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/attēli_pie_rakstiem/pie_nov_raksta_dzest
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Ziemas saj

Mierīgus, ģimeniskus, ar pārsteigumiem pilpildītus svētkus!

Vēl direktore Ruta Dzene un Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas kolektīvs.

Apsveikums Ziemassvetkos 2022

  IMG 0737 VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20 no š.g. 10.decembra līdz 2021.gada 12.februārim slimnīcas apmeklētāji, mazie pacienti un slimnīcas personāls var apskatīt  Rīgas 19.vidusskolas organizētā Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa, labdarības akcijas ‘’Ziemas sajūtas’’ dalībnieku darbu izstādi. Konkursā un labdarības akcijā ‘’Ziemas sajūtas’’ piedalījās 328 dalībnieki, audzēkņus konkursam sagatavoja 60 pedagogi.

  lego 1 LEGO konkursā  “ Kad pasaciņa ciemos nāk ….8”, kuru organizēja Rīgas Jauno tehniķu centrs  no 16.11. -26.11,  attālināti piedalījās arī mūsu Lego pulciņa dalībnieki .Konkursanti attēloja Zemūdens pasauli , kuru iepazina rakstnieces Lauras Vinogradovas pasakā “Kuģis”. Šo pasaku  rakstniece uzrakstīja un ierunāja īpaši šim konkursam.

Vairāk par ierobežojumiem lasiet Ministru kabineta mājas lapā ŠEIT.

ii

 Foto I Berzina 2 Copy  28.novembrī Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu norisinājās Rīgas 19.vidusskolas organizētais Rīgas vokālistu konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”.

   Dalībnieki konkursā varēja piedalīties divās kategorijās un divās vecuma grupās (1.- 4.klase un 5.-9.klase):

  • A kategorija – vispārējās izglītības iestādes ar padziļinātu mūzikas apmācību, interešu izglītības programmās iesaistītie profesionālās ievirzes izglītības iestāžu un kultūras iestāžu bērnu vokālie ansambļi;
  • B kategorija – vispārējās izglītības, speciālās izglītības, interešu izglītības iestāžu un citi vokālā žanra mūzikas kolektīvi.

  IMG 3336 22.novembrī Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu norisinājās Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” organizētais Rīgas vokālistu konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu”.

   Konkursa dalību varēja ņemt vispārējās izglītības, speciālās izglītības, interešu izglītības iestāžu vokālā žanra solisti un vokālie ansambļi ar divām dziesmām latviešu valodā divās vecuma grupās: jaunākā grupa (5.-9.klase) un vecākā grupa (10.-12.klase), atsevišķi tika vērtēti arī profesionālās skolas ar mūzikas novirzienu un mūzikas klasēm.

 

    6.decembrī norisinājās Starptautiskais jauniešu vokālās mūzikas festivāls „Riga Symphony”, kas ik gadu pulcē ļoti lielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm. Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas - „Collage”, „Notis” un „Akcents” šajā festivālā izcīnīja godalgotās 2.vietas.

   Grupa „Akcents” no festivāla organizatoriem saņēma īpašu uzaicinājumu uz vienu no lielākajiem Baltkrievijas festivāliem - Starptautisko mākslas festivālu „Slāvu bazārs Vitebskā” (Slavjanskij bazar v Vitebske).

Grupa „Līga” šajā festivālā izcīnīja godalgoto 1.vietu un saņēma īpašu uzaicinājumu piedalīties Starptautiskajā jauno vokālistu konkursā „Mūzikas talantu līga 2018”, kurš norisināsies Lietuvā.

  DSC03276   DSC03289  DSC03376

Foto Iveta Bērziņa 0

   30.novembrī Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” norisinājās Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Rīgas vokālistu konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”. Konkursā dalību ņēma 6 solisti, 2 dueti un 8 vokālie ansambļi, no 12 dažādām iestādēm, kopā drusku pāri kā 100 dalībnieki.

   Dalībnieku vokālo izpildījumu un priekšnesumus vērtēja mūzikas jomā nopelniem bagātā žūrija:

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vadītāja, Rīgas Skolēnu pils meiteņu kamerkora “TONIKA” vadītāja Inga Cimiņa;

Bijusī Latvijas Radio kora māksliniece, LU senās mūzikas ansambļa “Canto” vadītāja, Pāvila Jurjāna mūzikas skolas kora klases vokālais pedagogs Kristīne Gaile;

Profesionāla komponiste, aranžētāja un ērģelniece, savu dziesmu izpildītāja, kas savu darbību saistījusi ar bērnu mūziku, filmu un teātra mūziku, tautas mūziku, garīgo mūziku, ērģeļmūziku, Silvija Silava.

{gallery}attēli_pie_rakstiem/pie_nov_raksta_dzest:120:90:0:0{/gallery} 

  Aizvadītais Valsts svētku mēnesis Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja”, bija ļoti ražīgs. Mūsu audzēkņi ne tikai paguva piedalīties ļoti daudzos un dažādos konkursos un festivālos, bet arī tepat pie mums Centrā uz vietas, sarīkoja ļoti interesantas un skaistas izstādes par tēmu “Latvija”.

 

Straujiem soļiem tuvojoties gada baltākajiem svētkiem- Ziemassvētkiem, nedaudz ļaujam ielūkoties, kā, radoši darbojoties, BJC Bolderāja audzēkņi un pedagogi gaida šos svētkus un vēlās pārsteigt arī Centra apmeklētājus ar skaistiemdekoriem un radošiem darbiem.
Pedagoga Irinas Gorinas vadībā Tradicionālo rokdarbu pulciņš "Čaklās bitītes", kurā darbojas bērni līdz 6 gadu vecumam izgatavojuši brīnišķīgu Ziemassvētku kori!
 
 
  No 3. līdz 7. decembrim Rīgā, norisinājās Starptautiskais jaunatnes dziesmu un vokālistu konkurss Riga Symphony, kas veicina un attīsta neformālās radošās izglītības iespējas Latvijā starptautiskā līmenī.
  Konkursā piedalījās 5 no 6 balss attīstības studijas „Kantilēna” grupām – „Colage”, „Notis”, „Līga”, „Akcents”, „Akkolada”, kā arī trīs solisti – Eduards Rediko, Anastasija Jačmenkina, Sofia Kazakova.
  Visas grupas un solisti saņēma godalgotās vietas!
            
  
  No 24. līdz 28.novembrim Berlīnē norisinājās XV Starptautiskais konkurss Euro Pop Contest Grand  - Prix „Berliner Perle”.
  Konkursa finālā piedalījās labākie populāras mūzikas izpildītāji vecumā no 10 līdz 24 gadiem, kopumā 42 dalībnieki no 16 valstīm.
 
 
 Turpinot iesākto tradīciju, Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” 24.11.2016. organizēja Rīgas vokālistu konkursu “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”, kurš notika Rīgas kultūras centrā “Iļģuciems” Lidoņu ielā 27, korpuss 2
Pasākuma sākumā dalībnieki tika iepazīstināti ar žūriju, tie bija: komponists Valts Pūce, meiteņu kamerkora “Tonika” mākslinieciskā vadītāja un diriģente Inga Cimiņa un  Kristīne Gaile – bijusī Latvijas Radio kora māksliniece, LU senās mūzikas ansambļa “Canto” vadītāja, Pāvila Jurjāna mūzikas skolas kora klases vokālais pedagogs.
 

29.12. no plkst.9.30-17.00
30.12. no plkst.9.00-15.00
 
31.12., 01.01.,02.01.,03.01. centrs slēgts

Nodarbības atsākas 04.01.2016.

 
 
Ar nepacietību gaidot Ziemassvētkus, BJC ,,Bolderāja’’ audzēkņi strādājuši cītīgi un uzbūruši krāsainu  pirmssvētku noskaņu mūsu centra telpās.  
Floristikas pulciņa čaklie rūķīši savas skolotājas L.Starkovas rosināti izveidojuši Adventes vainagu kolekciju. Rosinot uz radošām idejām sava Adventes vainaga izgatavošanai, kuri priežu un egļu skujiņu smaržu apvīti sagaida ikvienu apmeklētāju.
   
 Pār jūriņu, Pār Daugavu
Saulītei roku devu,
Man piebira pilni pirksti
Dimantiņa gredzentiņu.
/Latviešu tautasdziesma/
 
   Jau septīto gadu Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems” rīkoja Rīgas vokālistu konkursu „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”
   Šī gada  konkursā piedalījās Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu ansambļi, dueti un solisti vecuma grupā no 11 līdz 16 gadiem. Dalībnieki uzstājās ar divām dziesmām, kuras veltītas Latvijas dabas tematikai.
Konkursu vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija – Inga Cimiņa, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vadītāja un meiteņu kamerkora „Tonika” mākslinieciskā vadītāja un diriģente; Kaspars Ādamsons – diriģents un mūzikas pedagogs, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktā kora „SÕLA” mākslinieciskais vadītājs; Juris Vizbulis – mūziķis un vokālais pedagogs, daudzu mūziklu un operu solists.

 

Sveicam radošā klubiņa „Stila ABC”
audzēkni Elzu Lāci ar iegūto 3.vietu
Rīgas Jauno tehniķu centra rīkotajā vizuāli plastiskās mākslas konkursā  - izstādē
„MASKAS”
„Karnevāls Fantāzijas zemē”!
 
Pedagogs: Aiva Dasmane

Decembrī BJC Bolderāja pulciņos notiek dažādi pasāki, izstādes, kā arī audzēkņi piedalās citu organizētās aktivitātēs. 

Pasākumi pulciņos 2015 decembris.pdf
 

   Pasaules čempionāta laikā 110 visspēcīgākie jaunieši un jaunietes no 13 valstīm 7 dienas sacentās par pasaules čempiona titulu divās vecuma grupās - līdz 16 un līdz 19 gadiem. Latviju pārstāvēja  9 jaunie dambretisti,  no kuriem 4 - Bērnu un jauniešu centra ”Bolderāja” audzēkņi. Meitenēm un zēniem čempionāts notika atsevišķi un divās disciplīnās: pamatturnīrs un blics. Turnīra gaitā liels dalībnieku skaits saslima ar kādu vēdera vīrusu , augstu temperatūru, līdz ar to daudzi nevarēja pilnvērtīgi turpināt cīņu.
    Pasaules čempionāts jauniešiem ir vissvarīgākais turnīrs, kurš noslēdz gadu. Piedalīties  tajā ir ļoti prestiži. Ļoti labi, ka mums bija iespēja braukt un parādīt sevi. Mūsu audzēkņi spēlēja ļoti cienīgi, neskatoties uz to, ka arī mūsu delegāciju slimība skāra, Marija Koļeda bija 9., bet Dmitrijs Brovkins debitējot tik augstā turnīrā izcīnīja augsto 6. vietu pasaulē. Viņam tas bija pirmais Pasaules čempionāts dzīvē, jo tāda mēroga pasākumos vēl nebija startējis. Es novērtēju viņa rezultātu ne zemāk par Jeļenu Česnokovu, kura uzvarēja meiteņu grupā, tāpēc ka dalībnieku skaits, spēles līmenis un konkurence starp zēniem daudz stiprāka.
Pār jūriņu, Pār Daugavu
Saulītei roku devu,
Man piebira pilni pirksti
Dimantiņa gredzentiņu.
/Latviešu tautasdziesma/
 
   Jau sesto gadu Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu š.g. 4. decembrī Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems” rīkoja Rīgas vokālistu konkursu „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…” Šī gada  konkursā piedalījās Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu ansambļi, dueti un solisti vecuma grupā:15 līdz 18 gadi. Dalībnieki uzstājās ar divām dziesmām par Latvijas dabas tematiku: jūra, upe, saule.
   Konkursu vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija – Inga Cimiņa, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vadītāja un meiteņu kamerkora „Tonika” mākslinieciskā vadītāja un diriģente; Āris Ziemelis – mūzikas pedagogs, dziedātājs un daudzu dziesmu autors; Andris Gailis – kordiriģents un jauktā kora „Charismata” diriģents un vadītājs.

   Latvijas komandu čempionātā 64 un 100 lauciņu dambretē piedalījas audzēkņi ar pirmo un augstāku sporta klasi. Kopā spēlēja 8 komandas no Rīgas, Dobeles, Kuldīgas un Siguldas, tajā skaitā 5 audzēkņi no BJC ”Bolderāja” un arī pedagogs Zoja Golubeva. Sīvā cīņā mēs izcīnījām 2. vietu! Šis ir liels panākums, un skolotāja ļoti lepojas ar saviem audzēkņiem. Pagajušajā gadā šajās sacensībās BJC "Bolderāja" dambretes pulciņa komanda izcīnīja 3.vietu.

   8. decembrī Daugavpilī norisinājās Otrais Baltijas bērnu un jauniešu daiļrades festivāls „Talants bez robežām” – „Ezeru malā” – „Ziemas pasaka”.
Mūsu Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” deju kolektīva „Diamond” grupas (6-7g.v. un 8-12g.v.) ļoti veiksmīgi startēja šajā konkursā:
- Jaunākā grupa 6-7g.v. – I pakāpes laureāti;
- Vidējā grupa 8-12g.v. – diplomandi.
Konkursam palīdzēja sagatavoties pedagogs – Tatjana Čilikina.
Mēs lepojamies ar mūsu talantīgo kolektīvu!
   7.decembrī Lietuvas pilsētā Ukmergē norisinājās Lietuvas kikboksa čempionāts bērniem un jauniešiem 2013. Tās bija sacensības bērniem (no 9 līdz 14 gadu vecumam), kurās piedalījās 80 sportisti no dažādām Lietuvas pilsētām, kā arī no Polijas, Krievijas un Latvijas. Sacensības norisinājās vienu dienu pēc olimpiskās sistēmas. Tie, kas uzvarēja pirmajās cīņās (katrs – savā svara kategorijā), pēc tam sacentās otrajā „aplī”.
Pār jūriņu, pār Daugavu
Saulītei roku devu,
Man piebira pilni pirksti
Dimantiņa gredzentiņu.
/Latviešu tautasdziesma/
 
   Jau piekto gadu Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu š.g. 29. novembrī kultūras centrā „Iļģuciems” rīkoja Rīgas vokālistu konkursu „Pār jūriņu, pār Daugavu Saulītei roku devu…”. Šogad  konkursā piedalījās Rīgas vispārējo un interešu izglītības iestāžu ansambļi, dueti un solisti vecuma grupā: 7-10 gadi.
  
   No 12. līdz 19. decembrim Ķīnas galvaspilsētā Pekinā norisinājās Sport Accord World Mind Games 2012 – Vispasaules Prāta Spēles, kuras ietver sevī piecas kategorijas: bridžu, go, ķīniešu šahu, starptautisko dambreti un šahu. Mūsu dambretes pulciņa skolotāja, divpadsmitkārtējā pasaules čempione Zoja Golubeva šajās spēlēs bija viena no pasaules spēcīgākajām dambretistēm un izcīnīja sudraba medaļu blitz turnīrā, bet klasiskajā turnīrā – augsto 4. vietu!
 3. janvārī, plkst. 12.00 Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” notiks jau par tradīciju kļuvušais VIII Rīgas atklātais turnīrs dambretē “Bolderājas kauss”. Jaunie dambretisti sacentīsies trīs vecuma grupās:
1) 7-10 gadi;
2) 11-13 gadi;
3) 14-20 gadi.
Vecuma grupās 7-10 un 11-13 gadi turnīrs notiek 64 lauciņu dambretē, bet vecuma grupā 14-20 gadi - 100 lauciņu dambretē pēc Šveices sistēmas 8 kārtās.
Turnīra galvenais tiesnesis – Zoja Golubeva.
Vēlam veiksmi un panākumus!
 
 
Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" aicina Tevi un Tavu pulciņu uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām, kurās mācīsimies gatavot dažādus gardumus un dekorus ar kuriem iepriecināt gan sevi, gan sev mīļos cilvēkus svētkos.
Norises laiks un vieta-28.decembrī, no plkst. 13.00-15.00, zālē. Nāc un uzzini, kā labāk sagatavoties svētkiem!

           Kā jau katru gadu Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu š.g. 29. novembrī kultūras centrā „Iļģuciems” rīkoja Rīgas vokālistu konkursu „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

 Gribas, lai baltā pasaulē
Balti sniegi snieg.
Un uz baltiem lielceļiem
Balti cilvēki iet. Un lai baltos cilvēkos
Baltas domas dzimst,
Un lai baltās darbdienās
Balti svētki ir.

                                                        /Imants Ziedonis/

 Arī decembra aukstajā, sniegotajā mēnesī BJC Bolderāja pulciņi un pedagogi nesnauž, bet aktīvi līdzarbojas centra pasākumos, kā arī rīko svētkus bērniem nodarbībās un pulciņos.

pasākumi decembrī- skatīt šeit.doc

  Izstādes 19.vsk 4 1Ziemassvētki ir saulgriežu svētki. Visdziļāko tumsu uzvar gaisma. Dienas pēc saulgriežiem kļūst garākas.

Ziemassvētku laikam ir dažādas tradīcijas. Viena no tām ir priecīga un radoša gaidīšana - telpu rotāšana, dāvanu gatavošana, svinīgi pasākumi mijas ar jautrām izdarībām. Arī mūsu iestādes audzēkņi savu pedagogu pavadībā rotā telpas, radot brīnišķīgas izstādes Vizuālās mākslas pulciņš “Kaleidoskops” ar pedagogu I.Gorinu izveidojuši krāšņu eglīti un zābaciņus, Vizuālās un lietišķās mākslas studija kopā ar pedagogu I.Bērziņu sagaidījuši pirmā sniega brīnuku, ko attēlojuši grafikās, Floristikas audzēkņi L.Kajakas vadībā priecē garāmgājēju acis ar krāšņiem darinājumiem, Audumu kolāžas pulciņš “Patchwork” radījus idejas svētku dāvanām pedagoga O.Trushkovas vadībā, Radošais klubiņš “Stila ABC” skolotājas D.Timules vadībā svētku noskaņu uzbur mālā, Foto pulciņš skolotājas I.Bērziņas vadībā svētku eglīšu fotogrāfijas izstādījuši uz kieģeliem!  Vizuālās mākslas pulciņš K.Katinskas vadībā skolēnus, skolas darbiniekus un apmeklētājus priecē ar skaistiem darbiņiem. Savukārt Lego pulciņa mācību telpā nodarbībās valda īsta Ziemassvētku noskaņa, pulciņa dalībnieki pedagoga K.Katinskas vadībā izveidojuši lielu un mazu egļu izstādi. Zem dažām eglēm paslēpies zaķītis, zem citām -dāvanas. 

  Skolas foajē apskatāmi skolotājas Initas Zērietes gleznošanas studijas audzēkņu darbi ar tēmu “Ziemassvētku sapnis.” Izstādē iekļauti darbi ar tēmām “Mans mājdzīvnieks” un “Sniga sniegi putināja”. Izstādes darbi veidoti atbilstīgi katra bērna idejai un rezultāts sasniegts izmantojot dažādus glezniecības paņēmienus.

  78706784 2433489293571542 3749748835887349760 n 6.decembrī pulciņa „Vides Eko” dalībnieki ( Ieva B., Samanta, Estere, Stefānija, Patrīcija un Maksims) piedalījās jauniešu ideju pasākumā, projekta "Salabo pasauli" ietvaros, ar mērķi risināt dabas un klimata krīzes, veicinot ideju ilgtspējīgumu un īstenošanu ilgtermiņā .

  IMG 5441 Ieskandinot ziemas saulgriežus, sadarbībā ar Latvijas Floristu apvienību Latvijas valsts mežu vēstniecībā skatāma izstāde “Ziema.Koks.Egle.”, kas veltīta Baltijas ceļa 30. gadadienai.

 

 Mūsdienu dejas pamati

 Ar uzvaru no Baltkrievijas atgriežas mūsu jaunie dambretisti!
 
   No 23. novembra līdz 25.novembrim Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” , dambretes pulciņa audzēkņi piedalījās VI Starptautiskajā jauniešu komandu turnīrā „Olimpija – 2016” 100 un 64 lauciņu dambretē, kurš norisinājās, Marjina Gorkā, Minskas apgabalā Baltkrievijā.
   Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pārstāvēja divas komandas, pirmās komandas stāvā bija Eiropas un Pasaules čempionātu dalībnieki -  Jeļena Česnakova, Marija Koļeda un Gunārs Gribuška, kuri pārliecinoši guva arī uzvaru šajā turnīrā. Otru komandu pārstāvēja. Jeļizaveta Zahārova, Ņikita Džula, Vsevolods Mitrēvičs, lai gan šī komanda neguva augstus rezultātus, paliekot 8.vietā, audzēkņi noteikti saņēma vērtīgo pieredzi komandu spēle, ko sniedz šādi starptautiski turnīri.  
 
 No 26.10.15. līdz 30.10.15. Balss attīstības studijas "Kantilēna" audzēkņi piedalījās projektā "Radošums bez robežām". Projektā piedalījās grupas "Acolada", 'Akcents", "Līga" un "Notis".
  Audzēkņi apmeklēja un sniedza koncertu patversmē Tallinā, kur viņus ļoti labi uzņēma, piedāvāja ekskursiju un iepazinās ar patversmes dzīves nosacījumiem, apstākļiem.

 Jaunais gads Bērnu un jauniešu centrā "Bolderāja" nāks ar dažādiem interesantiem pasākumiem un notikumiem. Sīkāk par to šeit

 Tuvojas gada gaišākie un baltākie svētki- Ziemassvētki, un arī mūsu Centra pedagogi šo sajūtu cenšās radīt bērnos, veidojot tematiskus pasākumus šim laikam- izstādes, koncertus, radošas darbnīcas, izbraukumus un iespēju piedalīties sacensībās u n turnīros. Ieskaties, kuroas pasākumos vajag līdzjutējus mūsu sportistiem, atbalstītājus dziedātājies, skatītājus izstāžu dalībniekiem u.c. Ar decembra pasākumu plānu var iepazīties ŠEIT .

 Pirmsziemassvētku laikā no 16. līdz 22. decembrim Holandes pilsētā Hijken norisinājās pasaules čempionāts starptautiskajā dambretē kadetiem un junioriem 2012. Par pasaules junioru čempionu simtlauciņu dambretē kļuvis BJC „Bolderāja” dambretes pulciņa audzēknis Leonīds Cilēvičs, triumfējot vecuma grupā līdz 19 gadiem.

 Ziemassvētku noskaņās no 15.-16. decembrim Tallinā norisinājās Bērnu un jauniešu Starptautiskais mākslas festivāls „Advent”, kurā piedalījās 60 dažādi kolektīvi no Lietuvas, Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Par godalgotajām vietām sacentās arī solisti.

   Šajā festivālā piedalījās arī mūsu muzikālās studijas „Kantilēna” grupas „Notis” un „Akcents”. Grupa „Notis”  ieguva godalgoto 1. vietu, bet „Akcents” – augsto 2. vietu. Arī solistu konkurencē studijai „Kantilēna” izcili panākumi – solists Maksims Meļņiks ieguva 2. vietu, Jelizaveta Elkina, Darja Smirnova un Jelizaveta Strogova– 3. vietu, bet Daniela Jašina godalgoto 1. vietu!

 Sveicam muzikālās studijas „Kantilēna” dalībniekus un viņu skolotāju Irinu Parahņeviču!

 

   Aicinām piedalīties Rīgas atklātajā izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas radošajā konkursā-izstādē "Mana Bāka", kurādalībnieki modelēs savu bāku, kopā ar skolotāju vai patstāvīgi. Darba izmērs- ne lielāks par 1x1m.