Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

Pedagogs: Dagnija Lielcepure

Audzēkņu vecums: 910 gadi (3., 4. klase)

Programmas īstenošanas vieta: Flotes iela 8

 

 

   Pulciņš "Visapkārt pasaulei" paredzēts 9.-10.g.v. bērniem, kuri mācās 3. vai 4.kl. Šajā pulciņā bērni apgūst zināšanas par pasaules valstīm. Pulciņā "Visapkārt pasaulei" skolēni mācās par Austrāliju, Sidneju, Velsu, Skotiju u.t.t.
   Pulciņš dod iespēju apgūt angļu valodu spēlējot spēles, dziedot dziesmas, kā arī skatoties video angļu valodā. Bērni strādā gan individuāli, gan pāros. Savukārt, spēles ir dažādas: galda spēles, muzikālas spēles, kā arī tādas spēles, kur bērni aktīvi darbojas: dejo, dzied u.t.t.
Praktiskie uzdevumi ir par dažnedažādiem tematiem: dabu, svētkiem, valstīm u.c. Šie uzdevumi tiek veikti gan individuāli, gan grupās. Praktiskie uzdevumi palīdz bērniem uzlabot komunikācijas prasmes.
   Skolēni šajā pulciņā mācās par valstu tradīcijām, ekonomiku un citiem nozīmīgiem aspektiem. Dažreiz skolēni veido dažādus praktiskus darbus par šīm valstīm. Skolēni arī mācās par vidi, izglītību un dzīvniekiem. Nodarbībās skolēni var iegūt daudz interesantu zināšanu, piem., par jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām.
   Šis pulciņš notiek telpā, kur bērniem ir iespēja gan lasīt grāmatas angļu valodā, gan spēlēt vārdu spēles. Klasē ir arī projektors, kur skolēni dažreiz skatās video un spēlē interaktīvus uzdevumus. Šie uzdevumi skolēniem ļoti patīk.
   Šis pulciņš atšķiras no citiem gan tematu ziņā, gan izglītības līmeņa dēļ. Bērni apgūst sarežģītākus uzdevumus nekā 1. un 2. klases skolēni. Arī projekti un praktiskie uzdevumi ir daudz sarežģītāki nekā 1. un 2.klasē.