Smaller Default Larger

Pedagogs: Tatjana Čilikina

Audzēkņu vecums: 4-25 gadi

Programmas īstenošanas vieta: Rīgas 33.vidusskola, Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola

 

   Mēs sākām dejot savu pirmo deju 2012.gadā un šodien mūsu kolektīvā ir jau  4 vecuma grupas, katrs no mums ir pilnīgi individuāls, ar savu raksturu un principiem, bet mūs vieno –mīlestība pret deju. Mūsdienu deja savieno vairākas deju tehnikas, metodes un kustību formas, lai sniegtu savu neatkārtojamu rezultātu. Šīs stils veic vispusīgu ķermeņa un prāta attīstību.

   Ar ko tieši, mēs nodarbojamies?!

   Vairāk mēs strādājam contemporary tehnikā, bet ja vajadzēs, tad varam uzdejot arī  gan street dejas, gan  rock’n’rollu. Deju studijas Diamond  dejotāji atšķiras no citiem ar savam emocijām, bez emocijām mēs neiesim uz skatuves.  

  Sēdēt tikai treniņ zālē – tas nav par mums, mums patīk rādīt skatītājiem savas dejas, savas emocijas, savu dvēseli un tieši tāpēc mēs ļoti aktīvi piedalāmies konkursos un festivālos. 

   Mums ir savas tradīcijas. Mēs kopā apmeklējam baleta izrādes, kopā sportojam svaigā gaisā, taisām Ziemassvētku ballītes, un mācību gada noslēgumā jautru Pik-Niku, kur pat vēcāki ir gatavi nodejot horeogrāfiju, lai atbalstīt savus bērnus.

Deju kolektīvs DIAMOND tas ir:

Deja

Individualitāte

Artistiskums

Mīlestība

Optimisms

Nepieciešamība dejā

Draudzība.

Seko mums līdzi:

  Instagram: d_s diamond 
#dancestudiodiamond