Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

4-16 gadi

Pedagogs: Žanneta Volņanko

     Vai jums kādreiz ir nācies pastaigāties gar Baltijas jūras piekrasti? Jā, jūs nesastapsiet tur augam palmas vai citus tropiskus kokus, taču – cik viegli un brīvi var elpot gadsimtus seno priežu smaržu! Lai arī Baltijas jūra jūs neapžilbinās ar savu spilgti zilo nokrāsu un neatstās sāls nosēdumus uz jūsu pēdām, tomēr tā veldzēs ar savu svaigo pūsmu un nepārspējamu mieru. Tā ir mūsu īpatnība, mūsu rozīnīte. Tieši tādu vārdu mēs izvēlējāmies savas grupas nosaukumam, un tagad gribam jūs iepazīstināt ar sevi.
   Vokālā studija „Rozīnes” – dibināta 2009. gadā. Pašlaik grupā darbojas brīnišķīgi bērni vecumā no 4 līdz 16 gadiem, kuri uzstājas ar prieku: dzied un dejo, kā arī nākotnē vēlas nodarboties ar dziedāšanu un dejošanu jau profesionālā līmenī. „Rozīnes” ir savā radošajā ceļā priecē citus un patši sevi ar panākumiem.
   Vokālās studijas mērķis ir atrast katrā bērnā ko neatkārtojamu un vienreizēju – to pašu rozīnīti, kas palīdzēs bērnam atklāt sevi, noticēt saviem spēkiem un dāvāt citiem neaizmirstamu prieku un sirds siltumu.