Smaller Default Larger

No 15.-20.septembrim Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas skolēniem notika nodarbības dažādās jomās interešu izglītības skolotāju vadībā. Apgūtais kādā no mācību priekšmetiem var būt noderīgs interešu izglītībā, vai arī apgūtais interešu izglītībā var noderēt kādā mācību priekšmetā, kā arī nākamās profesijas izvēlē. 

Mācību gads ir paskrējis.

Pagājis arī maija mēnesis ar ziedošajiem ķiršiem, plūmēm, ābelēm , tulpēm, maijpuķītēm, ceriņiem, meijām un Vasarsvētkiem.

Pēc  vairāku gadu pārtraukuma ,  28.maijā Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” mūsu interešu izglītības muzikālie kolektīvi un tērpu skate izkrāsoja šo dienu mācību gada noslēguma koncertā “Izkrāso šo dienu !”

Laipni aicināti apskatīt floristikas audzēkņu un skolotājas Ligitas Kajakas kopīgo izstādi “Viens zieds” Rīgas Bolderājas Jaunajā pamatskolā, Miglas ielā 9, Rīgā.

Darbu veidošanai izmantoti dabas materiāli, sizālis, krāsainas lentītes, stieple un PVA līme.

Darbi izdevušies koši, pavasarīgi un lieliski iederas skolas telpās.

Paldies floristikas skolotājai Ligitai Kajakai un viņas audzēkņiem par radošumu un rūpīgumu darbu veidošanā.

5.janvārī pl.12.00-14.00 notika radošās darbnīcas bērniem Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības telpās, Flotes ielā 8, Rīgā. Divas stundas dalībnieki ar lielu aizrautību darbojās četrās darbnīcās.

   Origami darbnīcu vadīja Linda Suhanova un Jolanta Stafecka un ierādīja, kā izveidot no papīra zvaigznes un tās izdekorēt. Radoši izpausties un gleznot ar stikla krāsām varēja stikla darbnīcā Ingas Jaunzemes- Grīnvaldes vadībā.

  Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola 2022.gada 24.novembrī sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi Rīgas kultūras centrā “Iļģuciems” organizēja Rīgas vokālistu konkursu “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”. Konkursā piedalījās  vispārējās izglītības, speciālās izglītības, interešu izglītības iestāžu vokālā žanra solisti un vokālie ansambļi ar vienu vai divām dziesmām latviešu valodā.

   Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola īsteno projektu “Izzini un iepazīsti seno Bolderāju”. Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt Bolderājas un Daugavgrīvas apkaimes iedzīvotāju saliedētību, piederības izjūtas stiprināšanu, demokrātiskas nacionālas valsts vērtību izpratni, latviešu valodas vides stiprināšanu un caur apkaimes vēstures un  kultūrvides izzināšanu.

   Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola no 5.oktobra īsteno projektu “Izzini un iepazīsti seno Bolderāju”. Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

   Projekta mērķis ir veicināt Bolderājas un Daugavgrīvas apkaimes iedzīvotāju saliedētību, piederības izjūtas stiprināšanu, demokrātiskas nacionālas valsts vērtību izpratni, latviešu valodas vides stiprināšanu un caur apkaimes vēstures un  kultūrvides izzināšanu.

7.septembrī  Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas  2.-9.klases skolēniem notika nodarbības interešu izglītības skolotāju vadībā  kādā no jomām ar mērķi - kā apgūtais kādā no mācību priekšmetiem var būt noderīgs interešu izglītībā, vai apgūtais interešu izglītībā var noderēt kādā mācību priekšmetā, kā arī nākamās profesijas izvēlē. 

2.a, 2b, 6., 7.klases skolēni  iepazinās ar Mūsdienu deju, aktīvi izdejojās ,

3.a, 3.b klases iepazinās ar mālu un veidoja bļodiņas. zaķīšus … ,

4.klases.skolēni arī iepazinās ar deju , izkustējās dejā,

5.klases skolēni spēlēja dambreti, šahu un citas domājošās galda spēles,

8.klases skolēni iepazinās ar foto mākslu , uzzināja visādas aizraujošas lietiņas, ar ko jaunieši nodarbojas Fato studijā,

9.klases skolēni iepazinās ar dažādām ģitārām un iemēģināja uzspēlēt arī paši.

 

Foto I.Grīnfelde 52 of 97Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības pasākuma “Nāc un piedalies” aktivitātes notika Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolā, Miglas ielā, Rīgā.

Bērni kopā ar vecākiem iesaistījās radošajās darbnīcās - dekorēja papīra maisiņus, darināja kartiņas, veidoja rokassprādzes, apgleznoja stiklu, uzspēlēja galda spēles, gleznoja “Lielo gleznu”, izgatavoja “Raibu raibās spalvas” rakstīšanai, piedalījās seju apgleznošanā, locīja origami no papīra, mācījās kaligrāfijas darbnīcā uzrakstīt savu vārdu japāņu valodā, uzspēlēja galda spēles, klausījās, kā skan ģitāra. Uzzināja, kas ir ukulele - kā to spēlē.

   Noslēgusies Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas atvērtā dienas nometne “Fantazētāji”.

   Divas nedēļas aizritēja jautrā un draudzīgā atmosfērā, radoši darbojoties un aktīvi atpūšoties. Ik rītu notika rīta rosme, lai jautri izkustētos un sāktu dienu pozitīvā noskaņojumā.

30 nometnes dalībnieki vecumā no 8 līdz 10 gadiem zīmēja, dejoja, muzicēja, sportoja, viesojās “Annas pagrabos”, izzināja dabu Latvijas Dabas muzejā un Rīgas Botāniskajā dārzā.