Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

        15. februārī notika svinīga konkursa “Mana bāka” dalībnieku apbalvošana Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja telpās. Visi dalībnieki saņēma Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” 2013. gada kalendārus,  godalgotie dalībnieki saņēma balvās grāmatas par Latvijas kuģniecību un ģeogrāfiju, bet pedagogiem dāvinājām krūzītes ar mūsu centra logo, kā arī Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja specbalvas.

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs dalībniekiem pasniedza savas specbalvas trīs kategorijās: par tehnisko jaunradi un bākas reālu attēlojumu-Laimai Laimdotai Liepniecei ar darbu „Liepājas ostas bāka” (Rīgas Jauno tehniķu centrs, pedagogs- Liena Bizūne), par bākas un apkārtējās vides attēlojumu-Markussam Blūzmanim ar darbu „Vecā bāka” ( Rīgas 71. vidusskolas bērnu-invalīdu izglītības un rehabilitācijas centrs, pedagogs-Gvido Bērziņš) un par māksliniecisko oriģinalitāti-Katrīnai Ditai Mežielai ar darbu „Varena tā krastā stāvēja…”(Rīgas 64. vidusskola, pedagogs-Dace Rieksta).

        Konkursam pavisam tika iesniegtas 24 bākas no Rīgas 95. vidusskolas, Rīgas 71.vidusskolas, Rīgas 64. vidusskolas, Rīgas 69.vidusskolas, Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas, Rīgas Herdera vidusskolas, Bērnu un jauniešu centra “Zolitūde”, Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis”, Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis”, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale”, Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils”, Rīgas Jauno tehniķu centra un Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”.

        Darbu izstāde būs apskatāma Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā, Palasta ielā 4, no 7. februāra līdz 1. martam.

        Izstādes rīkotāji- Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" sadarbībā ar Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeju un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Apbalvošanu būs iespējams skatīt Latvijas televīzijā aprīļa raidījumā “Latvji, brauciet jūriņā!”

Izstādes foto un apbalvošana apskatāmas sadaļā Fotogalerijas