Smaller Default Larger
 
 2014. gada 3. janvārī  jau tradicionāli IX reizi pēc kārtas BJC „Bolderāja” norisinājās Rīgas skolu un interešu izglītības iestāžu atklātais turnīrs dambretē „Bolderājas kauss”. Sacensības tika organizētas 8 kārtās 64 un 100  lauciņu dambretē pēc Šveices sistēmas. Kā jau katru gadu, arī šogad pasākums mūs priecēja ar lielu dalībnieku skaitu.

   Bērni un jaunieši sacentās trīs dažādās vecuma grupās: 7-10 g., 11-13 g., 14-20 g.
   Sacensības ilga apmēram trīs ar pus stundas, kuru rezultātā tika noskaidroti spēcīgākie spēlētāji. Turnīrs sniedza lielisku iespēju tā dalībniekiem salīdzināt savus spēkus ar citiem, paaugstināt savas personīgās spēles līmeni, jo tajā piedalījās gan jaunās dambretes zvaigznes, gan titulēti čempioni ne tikai valsts līmenī, bet arī Eiropā un pasaulē. Meitenes un zēni tika vērtēti atsevišķi. I-III vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem, kausiem un piemiņas balvām, bet pārējiem dalībniekiem tika pasniegti pateicības raksti un piemiņas balvas par dalību turnīrā. 
   Turnīru organizēja un dalībniekus vērtēja BJC „Bolderāja” dambretes pulciņa skolotāja Zoja Golubeva, kurai palīdzēja vecākie titulētie dambretes pulciņa audzēkņi. Kaut arī gaisā valdīja saspringts sacensību gars, turnīra atmosfēra bija draudzīga un dalībnieki bija pozitīvi noskaņoti ar vēlmi iegūt kausu.
   Dambretes turnīra dalībniekus, trenerus un vecākus sacensību starplaikā ar savu priekšnesumu un sniegumu  priecēja centra muzikālā studija „Rozīnes” vecākā grupa.  
Turnīra uzvarētājiaplūkojami ŠEIT.
Foto no pasākuma: sadaļā Galerijas