Smaller Default Larger
 Jau divpadsmito reizi BJC ”Bolderāja”27. decembrī sapulcējās dambretes turnīra spēlētāji no Rīgas un Rīgas rajona bērnu centriem un skolām. Ar lielu prieku katru gadu pie mums brauca jau daudz pastāvīgu un arī jaunu dalībnieku. Pēc reģistrācijas un atklāšanas startēja turnīrs 100 lauciņu dambretē. Kopā turnīrā piedalījās 44 bērni no 7 līdz 14 gadiem. Tika izspēlētas 7 kārtas. Katrā kārtā kāds saņēma pārsteiguma balvu ( par viss ātrāko uzvaru, par skaistu kombināciju, vai meitene- par uzvaru pret zēnu). 
   Pēc rezultātu apkopošanas notika apbalvošana. Tika apbalvotas atsevišķi meitenes un zēni trīs vecuma grupās, līdz 10, 12 un 14 gadiem. Uzvarētāji saņēma kausus un diplomus, visi dalībnieki un treneri saņēma diplomus un suvenīrus. Šogad sacensībās piedalījās arī jauni treneri ar saviem audzēkņiem. Šīs sacensības ir lieliska iespēja popularizēt 100 lauciņu dambreti bērnu un jauniešu vidū, un arī salīdzināt savus spēkus ar citiem, paaugstināt savas personīgās spēles līmeni un nodibināt draudzīgus sakarus ar citiem centriem.
   Paldies, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu, ka arī visiem dalībniekiem, pedagogiem, vecākiem un žūrijai par ieguldīto darbu.
   
Tekstu sagatavoja BJC “Bolderāja” izglītības metodiķe Daina Ostrovska