Smaller Default Larger
 
 Jaunais 2017. gads BJC “Bolderāja” iesākās ar Lielo Ziemas koncertu, kas norisinājās 8.janvārī Imantas Kultūras un atpūtas centrā.
   Koncertā bija iespējams priecāties par baleta pulciņa mazajām sniegpārsliņām, ar daudzveidīgām dejām mūs priecēja modernas horeogrāfijas studijas „TERRA” un deju studijas „Diamond” audzēkņi.
  Balss attīstības studijas „Kantilēna” un muzikālas studijas „Rozīnes” audzēkņi priecēja skatītājus ar dziesmām, Jogas pulciņš mūs tuvināja “Harmonijai ar visumu”, jaunas idejas tērpiem zilos toņos piedāvāja Auduma kolāžas pulciņš. Pirmo reizi šajā koncertā skatītājus iepriecināja Ģitāras pulciņa audzēkņi un Margarita Patjoha ar monologu no lugas „Hamlets”. Koncertu noslēdz „Rozīnes” ar emocionālu visu kolektīvu kopīgu dziesmu “Zvani un sveces”.
Liels paldies visiem kolektīviem, kuri piedalījās koncertā:
Modernās horeogrāfijas studijai „Terra” un vadītāja   Irina Ivanushkinai,
Deju studijai „Diamond” un vadītājai  Tatjana Čilikina,
Baleta pulciņam un vadītājai  Anastasijai Zujai,
Ģitāras pulciņam un vadītājam  Atim Pelčeram,
Ritmikas un Jogas pulciņam un vadītājai  Liubov Starkovai,
Vokālajam pulciņam „Rozīnes” un vadītājai  Žannetai Volņanko,
 Auduma kolāžas pulciņam “Patchwork”, Margaritai Patjohai par sagatavoto monologu un vadītājai Olga Trushkovai,
Balss attīstības studijai „Kantilēna”, solistiem Anastasijai Jačmenkinai, Arye Lerman, Eduardam Rediko, Nataliya Artamonovai, Sofia Kazakovai un vadītājai Irinai Parahņevičai.
 
   Paldies arī visiem pārējiem BJC „Bolderāja” pedagogiem par palīdzību koncerta organizēšanā un veiksmīgā norisē, arī audzēkņu vecākiem par atbalstu saviem bērniem!