Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

  IMG 0737 VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20 no š.g. 10.decembra līdz 2021.gada 12.februārim slimnīcas apmeklētāji, mazie pacienti un slimnīcas personāls var apskatīt  Rīgas 19.vidusskolas organizētā Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa, labdarības akcijas ‘’Ziemas sajūtas’’ dalībnieku darbu izstādi. Konkursā un labdarības akcijā ‘’Ziemas sajūtas’’ piedalījās 328 dalībnieki, audzēkņus konkursam sagatavoja 60 pedagogi.

 

   Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no 30 izglītības iestādēm. Visvairāk darbu konkursam iesniedza Mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskās estētikas skola”, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrs “Altona”, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”, Rīgas Rīnūžu vidusskola un Rīgas 19.vidusskola.

   Savos zīmējumos un gleznojumos konkursa dalībnieki attēloja dabu vēlā rudenī, ziemā un Ziemassvētku tradīcijas Latvijā,  savukārt vizuāli plastiskajā mākslā tika veidoti dekoratīvi darbi slimnīcas telpu noformējumam - egles un zvaigznes.

   Paldies visiem dalībniekiem par konkursam veidotajiem  radošajiem darbiem! Kopīgais darba rezultāts ir izdevies -  bērnu slimnīcas gaiteņos un telpās ir apskatāmā izstāde iepriecina bērnus, vecākus un slimnīcas personālu.

   Pateicamies par sadarbību un atsaucību bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā pedagoģiskā dienesta vadītāja Vinetai Bulai, kura palīdzēja iekārtot izstādi.

   Konkurss – labdarības akcija bērnu slimnīcā, pateicoties RD IKSD atbalstam, notika 18 reizi un jau trīspadsmito gadu tā notiek bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezerā.

 

 

Konkursa rezultāti aplūkojami ŠEIT

Ieskats izstādē aplūkojams sagadaļā Galerijas

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

Rīgas 19.vidusskolas

izglītības metodiķe