Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

241018056 4625111874180055 4038307852225994601 n   Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības pasākuma “Nāc un piedalies” aktivitātes vienlaicīgi notika teritorijā pie Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas, Flotes ielā 8 un  Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkas dārzā, Gaigalas ielā 3, Rīgā.

   Iestādes pagalmā bērni kopā ar vecākiem iesaistījās radošajās darbnīcās - apgleznoja papīra maisiņus, veidoja matu rotājumus, izgatavoja mozaīkas no dažādiem materiāliem un stikla, uzspēlēja galda spēles, klausījās, kā skan ģitāra. Uzzināja, kas ir ukulele - kā to spēlē. Meitenes labprāt iejutās balerīnas tēlā fotostendā “Balerīna”. Pasākums norisinājās jaukā un mājīgā gaisotnē.

   Otrajā pasākuma norises vietā - Bolderājas bibliotēkas dārzā, līdztekus piedāvātajām radošajām un sporta aktivitātēm norisinājās koncerts “Dziedi un dejo kopā ar mums”.

Uz skatuves temperamentīgi uzstājās skolotājas Irinas Ivanushkinas Modernās horeogrāfijas studijas “Terra” audzēkņi, kuri aicināja izkustēties pasākuma dalībniekus. Irinas Parahņevičas vadītās Balss attīstības studijas “Kantilēna” dalībnieki pieskandināja priežu dārzu ar skanīgām dziesmām.

   Pasākuma dalībnieki darbojās “Grāmatu drauga darbnīcā”, gleznoja “Lielo gleznu”, veidoja mozaīkas no papīra kvadrātiņiem, izgatavoja “Raibu raibās spalvas”, veidoja rotas, uzspēlēja galda spēles un iesaistījās sporta aktivitātēs.

   Paldies Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības  audzēkņiem un skolotājiem par ieguldīto darbu un piedalīšanos pasākumā “Nāc un piedalies”. Foto no pasākuma var aplūkot sadaļā "Galerijas"

 

Foto Iveta Grīnfelde

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

izglītības metodiķe