Smaller Default Larger

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības centrs 1.septembrī - Zinību dienā  no pl.15.00 - 17.00 rīkos reklāmas pasākumu Bolderājā. Aktivitātes notiks vienlaicīgi divās vietās - pie interešu izglītības centra, Flotes ielā 8 un pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkas, Gaigalas ielā 3, Rīgā.

Bolderaja jpg internetam V2 07 2

(spiest uz attēla, lai to palielinātu)

Laipni aicinātas ģimenes ar bērniem! Būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības nodarbību piedāvājumu, padarboties daudzveidīgās radošajās darbnīcās un izkustēties.

 

Teritorijā pie Rīgas Bolderājās Jaunās pamatskolas interešu izglītības centra, Flotes ielā 8 bērniem būs iespēja apgleznot papīra maisiņus, veidot matu rotājumus un mozaīkas, uzspēlēt galda spēles, iejusties balerīnas tēlā un nofotografēties fotostendā, iepazīties ar mūzikas instrumentiem - ģitāru un ukuleli.

 

Bolderājas filiālbibliotēkas priežu dārzā uzstāsies Balss attīstības studijas “KANTILĒNA” dalībnieki un aicinās piedalīties mūzikas spēlē “Dziedi kopā ar mums”, bet kopā ar Modernās horeogrāfijas studijas “TERRA” dejotājiem būs iespēja padejot un izkustēties.

Bērni varēs darboties „Grāmatu drauga“ darbnīcā, veidot mozaīkas, rotas no krellēm, uzspēlēt galda spēles, izveidot savu unikālo rakstāmspalvu un iesaistīties sporta aktivitātēs.

 

Priecāsimies, ja būsiet ar mums kopā 1.septembrī!

Ieeja bez maksas.

Aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus un drošības pasākumus, kā arī atgādinām, ka ieeja pasākumu norises vietā ir atļauta tikai ar covid sertifikātu vai 48h laikā veiktu covid testu kopā ar personas apliecinošu dokumentu.

Kopā ar vecākiem var apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecuma sasniegšanai (bērniem var lūgt apliecināt vecumu), kas nav vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19. Bērniem līdz 12 gadu sasniegšanai pirms pasākuma nav jāveic tests.

Savukārt bērniem no 12 gadu vecuma ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret Covid-19, tāpēc viņiem, lai apmeklētu publiskus pasākumus, tāpat kā pieaugušajiem ir jāapliecina vakcinācijas vai pārslimošanas fakts vai negatīvs Covid-19 tests.