Smaller Default Larger

   Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” izveidots 2003. gada 26. jūnijā ar Rīgas domes atbalstu, kā projekta „Bērnu un jauniešu brīvā laika centrs” turpinājums. 2019.gadā Bērnu un jauniešu centrs tika pievienots Rīgas 19.vidusskolai un 2021.gadā kļuvām par Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītības centru.

   Pedagogu  izstrādātās programmas īsteno interešu izglītību, iesaistot bērnus un jauniešus līdz 25 gadu vecumam. Ir  programmas, kas  ir „atvērtas” jebkuram bērnam, jaunietim no Bolderājas, Daugavgrīvas un citiem Rīgas rajoniem un ir programmas , kuras apmeklē tikai Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas bērni un jaunieši.

  Tu vari apmeklēt dažādus interešu pulciņus, kuros vari attīstīt savas spējas un prasmes. Tu vari būt pats talantīgākais, kļūt gudrākais un čaklākais! Izglītības programmas veidotas atbilstoši dažādiem vecuma posmiem un interesēm. Tu vari apmeklēt pirmsskolas bērnu Estētikas skolu, vokālās, mūsdienu dejas un baleta nodarbības, Tu vari apgūt moderno horeogrāfiju,  un Taizemes boksa, basketbola pamatus , Tu vari uzspēlēt sporta spēles,  dambreti un citas galda spēles, Tu vari piedalīties vizuālās mākslas, audumu kolāžas, lego, lego robotikas un floristikas pulciņos, Tu vari fotografēt , veidot darbus no stikla , pirogrāfijā , Tu vari mācīties spēlēt ģitāru un ukuleli. Tu vari izzināt  vidi.

  Mēs organizējam  arī pasākumus – Tu vari piedalīties koncertos, konkursos, izstādēs, nometnēs un sacensībās. Pie mums ikviens iemācīsies svinēt svētkus un apgūt latviskās tradīcijas. Un ne tikai! Mūsu vārds ir pazīstams ne tikai savā mikrorajonā, Rīgā, Latvijā, bet arī ārpus valsts robežām.