Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/nacpied2021
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/nacpied2021

streiks2022

Mēs, Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas pedagogi un
tehniskie darbinieki, pret savu darbu esam atbildīgi un
izprotam kvalitatīvas izglītības nozīmi ikviena
izglītojamā nākotnē , tāpēc domājot ilgtermiņā par
ikviena bērna nākotni, nevaram palikt malā un
pievienojamies Latvijas pedagogu saimei un atbalstīsim

LIZDA pieteikto beztermiņa streiku
no 2022. gada 19. septembra līdz 23. septembrim

Paldies Par Jūsu atbalstu un sadarbību līdz šim,
un ceram arī turpmāk uz atbalstu un situācijas izpratni!

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas kolektīva vārdā
direktore Ruta Dzene

Papilduzņemšana Rīgas 19.vidusskolas interešu izglītības pulciņos:

JAUNUMS!!! Stikla daudzveidīga apstrāde
( audzēkņu vecums 6 – 25 gadi) Rīgas 19.vidusskolā , Miglas ielā 9
Pedagogs : Inga Jaunzeme Grīnvalde ( T. 26661199)

STIKLS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balss attīstības studija „Kantilēna” grupa ,,Collage ”
(audzēkņu vecums 10 – 13 gadi) Flotes ielā 8
Pedagogs : Irina Parahņeviča ( T. 29590639)

 IMG 1543  25. septembrī Rīgas domē notika 46. Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss „LIDICE 2018” noslēguma ceremonija.

Konkurss sākās ar gatavošanos tam jau 2017./2018. mācību gadā, kad tam tika izsludināta pieteikšanās un audzēkņi aicināti iesūtīt savus darbus par 2018. gada tēmu “Ūdens”. Arī divas audzēknes no Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” piedalījās šajā konkursā- Beatrise Zaķe ar gleznojumu (Vizuālās un lietišķās mākslas studija) un Elīna Fisenko ar fotogrāfijām (Foto pulciņš).

   Liels bija prieks, kad uzzinājām, ka abu meiteņu darbi ir izturējuši Latvijas kārtu un izvirzīti tālāk žūrijas vērtēšanai uz Čehiju.

   Čehijas kārtai no visas pasaules tika iesūtīti 29 967 bērnu un jauniešu foto, vizuālās un lietišķās mākslas darbi no 79 valstīm, tostarp no Latvijas konkursā tika iesūtīti 758 darbi un apbalvojumus ieguva 29 darbu autori, kuru vidū bija arī Elīna Fisenko (pedagogs Iveta Bērziņa).

   

                  goltal1  goltal2

 Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi no 15. līdz 18.septembrim piedalījās II Starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā „Golden Talents - 2017”, kurš norisinājās Igaunijā, Tallinā. Konkursā piedalījās divas grupas „Akcents” un „Līga”, kuras saņēma visaugstāko žūrijas vērtējumu un visvairāk punktus iegūstot Grand Prix balvas!

   Vēl konkursā piedalījās solisti, kuri arī guva augstas vietas: Eduards Rediko ieguva 1.vietu, Arje Lerman un Anastasija Bezuglova 2.vietas, bet Olīvija Černova 3.vietu!

   No sirds sveicam Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņus un viņu pedagoģi Irinu Parahņeviču ar gūtajiem panākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no I.Parahņevičas personiska arhīva

                    1   2

 No 17. līdz 22.septembrim Viļņā, Lietuvā norisinājās Eiropas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē, sievietēm. Sacensībās piedalījās 6 visspēcīgākās Eiropas sieviešu komandas!   Latviju pārstāvēja unikāla komanda, bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” skolotāja, trenere un dambretes lielmeistare Zoja Golubeva ar savu labāko audzēkni Jeļenu Česnokovu. Sīvā cīņā ar dambretes lielmeistarēm un pasaules čempionēm mūsu komandai izdevās izcīnīt augsto trešo vietu komandu vērtējumā, savukārt ātrspēlē tika izcīnīta uzvara un iegūta 1.vieta!

 

DSC 2245

Novēlam visiem- bērniem un vecākiem, priecīgu ne tikai 1.septembri, bet šo svētku sajūtu saglabāt līdz par mācību gada beigām! Vēlēšanos apgūt ko jaunu, vēlēšanos piepildīt savus sapņus. Pedagogiem, kolēģiem- radošumu un neatlaidību!
Lai mums visiem skaists šis 2017./2018. mācību gads!

            17. septembrī Igaunijas galvaspilsētā, Talinnā norisinājās cīņu šovs „KOK World Grand Prix in Tallinn”, kurā piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Taiboksa un kikboksa audzēknis Raimonds Aukštikalnis. Neraugoties uz pretinieka igauņa Ahti Pikura auguma pārsvaru, Raimondam bija iespēja cīņu pabeigt priekšlaicīgi, taču pretinieks izturēja visus trīs atvēlētos raundus. Sīvā cīņā pēc sānu tiesnešu lēmuma uzvaru pēc punktiem, guva mūsu audzēknis un izcīnīja uzvaru!
       
   No 3. līdz 11.septembrim Polijas pilsētā Karpačā norisinājās Starptautiskais 100 lauciņu turnīrs dambretē „Polish open World Cup”, kurā piedalījās arī divas Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēknes Jeļena Česnokiva un Marija Koļeda. Abas meitenes parādīja lielisku sniegumu starp 104 dalībniekiem no 23 valstīm spēlējot vienā grupā ar pieaugušajiem. 
 
Vēlamies Jūs informēt, ka uz doto brīdi visas grupas ir nokomplektētas!
 
Lai mums visiem radošs, darbīgs un panākumiem bagāts
Jaunais 2016./2017. mācību gads!
 
 
BJC „Bolderāja” administrācija

 
  Pirmā Baltijas kanāla televīzijas projekts „Bērnu balss” ir analogs teleprojektam „Balss” pieaugušo versijai. Konkursa piedalās talantīgi bērni vecumā no 7-14 gadiem, pirms tam izturot ļoti nopietnu atlasi. Šī būs „Bērnu balss” konkursa otrā sezona. Vēl nav pieejama informācija, kas šogad būs konkursa žūrija, bet ļoti ceram, ka tie būs bērnu pirmās sezonas iemīļotie skatuves mākslinieki – Pelageja, Dima Bilans un Maksims Fadejevs, savukārt vadītāja lomā atkal kārojam redzēt eleganto Dmitriju Nagijevu.
Šajā gadā konkursa organizatori saņēma 10 tūkstošu dalībnieku pieteikuma anketas, no kurām tika atlasīti 800 kandidāti uz pirmo atlasi.

 
  Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” dambretes pulciņa audzēkņiem ir lieliski sācies jaunais mācību gads. No 26.-28. septembrim Rīgas Skolēnu pilī norisinājās 17. Jāņa Rimšas starptautiskais atklātais piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām. Turnīrā startēja 8 komandas un BJC „Bolderāja”  audzēkņi ļoti pārliecinoši uzvarēja, iegūstot 1. un 2. vietu. 
  
Eiropas čempionāta laikā gandrīz 200 visspēcīgākie jaunieši un jaunietes no 12 valstīm 7 dienas cīnījās par Eiropas čempiona titulu četrās vecuma grupās.
Latviju pārstāvēja 24 dalībnieki, no kuriem 5 bija Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi. Spītējot karstumam un milzīgajam nogurumam, kas vienmēr valda šāda mēroga turnīros, mūsu audzēkņi uzrādīja labākos rezultātus no Latvijas izlases!
 
4-6 gadi
 
Pedagogs: Aiva Dasmane         
 
  Rotaļnodarbībās bērni vingrinās veidot saskarsmi izmantojot dažādus tās līdzekļus. Tā ir iespēja atbilstoši izteikt savas emocijas, iegūt zināšanas, uzkrāt pieredzi un mācīties to radoši izmantot. Rotaļājoties bērns izzina apkārtējo pasauli, izsaka savas iekšējas izjūtas, apgūst visdažādākos uzvedības veidus un lomas, cilvēku savstarpējās attiecības. Ar dažādu spēļu, rotaļu un interesantu uzdevumu palīdzību tiek apgūti arī lasīšanas, rakstīšanas, rēķināšanas un vizuālās mākslas pamati.
  Ar spēļu un rotaļu palīdzību var apgūt jaunas zināšanas un aizrautīgi, motivēti vingrināties.
  Nāc rotaļās!
 
    
    No 18.-25. jūnija vokālā grupa "Akcents" no Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja" muzikālā studija „Kantilēna” piedalījās starptautiskajā festivālā «Rainbow of Stars» Varnā. Grupu "Kantilēna" un tās solistus Danielu Jašinu un Maksimu Meļniku uzaicināja Varnas mērs.

    Festivālā piedalījās dejotāji, dziedātāji un mūziķi no Ukrainas, Krievijas, Bulgārijas, Lielbritānijas. Latviju pārstāvēja tikai „Kantilēna”. Organizatori un festivāla-konkursa dibinātāji:firma "Euroturs" SIA, fonds "Joan Kristītājs", Radošā apvienība "RENOME" (Krievija), Jevgeņija Yevtushenko.
Valdes sastāvā: reģionālais vadītājs ar administratīvo Varnas centru,
cien.Dancho Simeonovkungs ar atbalstu, Bulgārijas Republikas izglītības un zinātnes ministrija.

    Daniela Jašina ieguva 1.vietu starp 2. vecuma grupas vokālistiem no 11 līdz 14 gadiem , saņēma diplomu un kausu. Grupa "Akcents" ieguva 2.vietu starp 2. vecuma grupas vokālajiem ansambļiem un saņēma diplomu un kausu. Maksims Meļniks ieguva 3. vietu starp 2. vecuma grupas vokālistiem un tika apbalvots ar diplomu un kausu.
    Konkurss-festivāls notika Varnā Melnās jūras krastā. Bērni dzīvoja labā viesnīcā netālu no pludmales „Zelta Smiltis”, devās ekskursijās pa Varnu, Nessebaru, apmeklēja 6. gadsimta klosteri Aladzha. Festivāla laikā bērni mijiedarbojās ar saviem vienaudžiem no dažādām valstīm, un braucot prom apmainījās ar adresēm. Vakaros notika jautras diskotēkas, kas vēl vairāk deva bērniem iespēju sadraudzēties.
Labākie konkursa dalībnieki, tai skaitā Daniela Jašina ar R. Paula dziesmu "Mēmā” piedalījās noslēguma koncertā, kas pēc žūrijas vērtējumiem tika izpildīta ļoti iespaidīgi un aizkustinoši. Vienmēr blakus bērniem bija viņu vecāki, kuri ļoti palīdzēja un atbalstīja.
    Konkursa gaitā bērni ir ieguvuši pieredzi uzstāties starptautiskos konkursos uz lielās skatuves, lielas auditorijas priekšā, ir iemācījušies pārvarēt grūtības, cīnīties par rezultātu, ieguva vēlmi turpināt strādāt, piedalīties konkursos, saņemt balvas un pateicības, kā arī ieguva daudz jaunu draugu no dažādām valstīm.