Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

   Jau pagājušā gada maijā  Starptautiskais konkurss” Laima Voice” uzsāka grandiozu izaicinājumu visiem, kam patīk dziedāt.

Tika iesūtīti vairāk nekā 2000 priekšnesumi.  Pirmajā kastingā tika atlasīti 130 dalībnieki,  otrajā kārta bija 12 bērni un trešajā 6 bērni. Pēc trešā kastinga tika izvirzīti finālisti  - 11 pieaugušie un 3 bērni. Starp tiem mūsu "Balss attīstības studijas "Kantilēna"" dziedātāji- Arye Lerman un Anastasija Jačmenkina!

View the embedded image gallery online at:
https://r19intereses.lv/sas#sigProId2f7c00a0a8

Esam priecīgi! Lepojamies ! Lai veicas finālā !  

   Balss attīstības ,, Kantilēna “ solisti aktīvi piedalās  attālinātos konkursos visā pasaulē 

   Aprīļa vidū notika konkurss Izraēlā  International Digi-Art festival-comoetition “Holy Land” . Konkursam tika iesūtīti vairāk kā 100 priekšnesumi no dažādām pasaules valstīm un arī no Latvijas .7-10 gadu vecuma kategorijā 20 dziedātāju konkurencē mūsu solistes  Alise Olīvija Černova un Viktorija Polupanova ieguva 1.vietu, Paula Seimuškina  ieguva 2.vietu.

Maija sākumā Lietuvā notika  Starptautiskais virtuālais vokālistu konkurss ,, Mamai”.

Konkursā piedalījās un 1.vietu ieguva  Viktorija Polupanova .

   No 15. aprīļa līdz 22. aprīlim Rīgas Jauno tehniķu centrā notika tradicionālais Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…9”. Konkurss norisinājās neklātienē, video formātā. Katrs dalībnieks atradās savās mājās, bet kā jau katru gadu, arī šogad bija pasaka un tapa LEGO tēli! No Rīgas 19. vidusskolas Lego pulciņa piedalījās 5 puiši dažādās vecuma grupās, 2 puišu darbi ieguva 1. vietas! Konkursa dalībnieki attēloja pavasari, kuru iepazina rakstnieces Evijas Gulbes stāstā “Pasaka par pavasari ”. Konkursa dalībnieki bija pirmie, kuri šo pasaku dzirdēja, jo rakstniece to uzrakstīja un ierunāja īpaši šim konkursam.

   Konkursā tika iesniegti 377 darbi – 247 vizuālās mākslas un 130 vizuāli plastiskās mākslas darbi.  Mūsu izglītības iestāde  konkursā piedalījāmies ar 9 vizuālās mākslas darbiem un 10 vizuāli plastiskās mākslas darbiem , no kuriem 6 bija grupu darbi.

   Lepojamies ar audzēkņu lieliskajiem darbiem un paldies pedagogiem Dacei Timulei, Ivetai Bērziņai , Irinai Gorinai, Olgai Truschkovai, Ingai Jaunzemei – Grīnvaldei!

   Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa- izstādes “Zeme mūsu rokās “ 1.kārtas darbu katalogs apskatāms :

https://www.intereses.lv/rigas-vizualas-un-vizuali-plastiskas-makslas-konkursa-izstades-zeme-musu-rokas-1-kartas-darbu-katalogs/  

   Konkursā piedalījās dalībnieki no visas pasaules.

   Konkursā dziedātāji izpildīja pasaules populārās mūzikas žanra dziesmas kā solisti, dueti, trio un  popgrupu dziedātāji vecumā  no 4 līdz 20 gadiem.

 No “Kantilēnas”  šoreiz  piedalījās  tikai solisti., kas ieguva augstus rezultātu un   iespēju piedalīties superfinālā . Superfinālā   Paula Seimuškina ieguva 3.vietu, Olīvija Alise Černova  ieguva 3.vietu finālā .

   

   Lai arī strādājam attālināti, tomēr tas neaptur mūsu dziedātājus piedalīties online konkursos .
   Starptautiskajā virtuālajā vokālistu konkursā „Winter star” 27., 28.02. Lietuvā mūsu meitenes Paula Seimuškina, Olīvija Alise Černova un Viktorija Polupanova savā vecuma kategorijā 7 -10.gadi ieguva 1.vietas 48 dalībnieku konkurencē. Sveicam un lepojamies !

 

   

   Kā katru gadu , arī šogad tika nominēti Dambretes Gada sporta laureāti 2020.
Balvas saņems labākie , kuri uzrādījuši augstākos rezultātus Latvijas čempionātos 64 lauciņu dambretē un 100 lauciņu dambretē ar klasisko laika kontroli.
   Šogad papildus tika piešķirta nominācija katra dzimšanas gada labākajiem sportistiem- vienam jaunietim un vienai jaunietei. Nomināciju piešķiršanā tika ņemti vērā Latvijas individuālo čempionātu ar klasisko laika kontroli rezultāti abos dambretes veidos, bet rezultāti citās sacensībās tika ņemti vērā tikai tādā gadījumā , ja bija nepieciešams izmantot papildus kritērijus laureāta noteikšanai.
2020.gada Dambretes sporta laureātu vidū ir mūsu audzēkņi un pedagogs.
Nominācija -GADA TRENERIS
pedagogs Zoja Golubeva
Nominācija- LABĀKAIS DAMBRETES SPORTA CENTRS
Rīgas 19.vidusskola

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursam - izstādei “RADI ROTĀJOT” darbus veidoja pedagogu Ivetas Bērziņas, Olgas Trushkovas, Initas Zērietes un Daces Timules audzēkņi, savukārt radošo darbnīcu konkursā piedalījās Lolitas Madernieces un Daces Timules audzēkņi.