Smaller Default Larger
    No 18.-25. jūnija vokālā grupa "Akcents" no Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja" muzikālā studija „Kantilēna” piedalījās starptautiskajā festivālā «Rainbow of Stars» Varnā. Grupu "Kantilēna" un tās solistus Danielu Jašinu un Maksimu Meļniku uzaicināja Varnas mērs.

    Festivālā piedalījās dejotāji, dziedātāji un mūziķi no Ukrainas, Krievijas, Bulgārijas, Lielbritānijas. Latviju pārstāvēja tikai „Kantilēna”. Organizatori un festivāla-konkursa dibinātāji:firma "Euroturs" SIA, fonds "Joan Kristītājs", Radošā apvienība "RENOME" (Krievija), Jevgeņija Yevtushenko.
Valdes sastāvā: reģionālais vadītājs ar administratīvo Varnas centru,
cien.Dancho Simeonovkungs ar atbalstu, Bulgārijas Republikas izglītības un zinātnes ministrija.

    Daniela Jašina ieguva 1.vietu starp 2. vecuma grupas vokālistiem no 11 līdz 14 gadiem , saņēma diplomu un kausu. Grupa "Akcents" ieguva 2.vietu starp 2. vecuma grupas vokālajiem ansambļiem un saņēma diplomu un kausu. Maksims Meļniks ieguva 3. vietu starp 2. vecuma grupas vokālistiem un tika apbalvots ar diplomu un kausu.
    Konkurss-festivāls notika Varnā Melnās jūras krastā. Bērni dzīvoja labā viesnīcā netālu no pludmales „Zelta Smiltis”, devās ekskursijās pa Varnu, Nessebaru, apmeklēja 6. gadsimta klosteri Aladzha. Festivāla laikā bērni mijiedarbojās ar saviem vienaudžiem no dažādām valstīm, un braucot prom apmainījās ar adresēm. Vakaros notika jautras diskotēkas, kas vēl vairāk deva bērniem iespēju sadraudzēties.
Labākie konkursa dalībnieki, tai skaitā Daniela Jašina ar R. Paula dziesmu "Mēmā” piedalījās noslēguma koncertā, kas pēc žūrijas vērtējumiem tika izpildīta ļoti iespaidīgi un aizkustinoši. Vienmēr blakus bērniem bija viņu vecāki, kuri ļoti palīdzēja un atbalstīja.
    Konkursa gaitā bērni ir ieguvuši pieredzi uzstāties starptautiskos konkursos uz lielās skatuves, lielas auditorijas priekšā, ir iemācījušies pārvarēt grūtības, cīnīties par rezultātu, ieguva vēlmi turpināt strādāt, piedalīties konkursos, saņemt balvas un pateicības, kā arī ieguva daudz jaunu draugu no dažādām valstīm.