Smaller Default Larger
  
 Mūsu “Pachwork” pulciņa skolotāja Olga Truškova ieguvusi Gada balvu interešu izglītībā nominācijā „Par ieguldījumu interešu izglītībā”!

   Katru gadu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments organizē Rīgas interešu izglītības audzēkņu un pedagogu nominācijas pasākumu un piešķir Gada balvu interešu izglītībā. Šogad Gada balvu ieguvusi arī mūsu skolotāj Olga Truškova.

         Olga Truškova vada Pachwork jeb audumu kolāžas pulciņu jau no BJC „Bolderāja” dibināšanas – 2003. gada. Skolotāja motivē ar audumu īpašās tehnikās darboties radoši ne tikai meitenes , bet arī zēnus. Pulciņa audzēkņu darbi novērtēti atzinīgi daudzos Latvijas un pilsētas konkursos un izstādēs, ar tiem mājīgākas darītas arī centra telpas.
   Pulciņa nodarbībās valda pozitīva, radoša atmosfēra un veiksmīga sadarbība starp pašiem audzēkņiem un arī skolotāju, kura izkopj ne tikai savu audzēkņu Pachwork tehnikas prasmes, bet arī audzina viņus sadarboties, uzklausīt un ņemt vērā citu domas un vērtējumus. Pamatā skolotāja izmanto pozitīvās pedagoģijas metodes, kuru mērķis ir ne tikai augsti sasniegumi, bet arī audzēkņu pašizaugsme un pašnovērtējums.
   Nominācijas pasākums notiks 12.decembrī, plkst. 15.00, Rīgas Stradiņa universitātes Aulā, Dzirciema ielā 16.