Smaller Default Larger
 Pirmsziemassvētku laikā no 16. līdz 22. decembrim Holandes pilsētā Hijken norisinājās pasaules čempionāts starptautiskajā dambretē kadetiem un junioriem 2012. Par pasaules junioru čempionu simtlauciņu dambretē kļuvis BJC „Bolderāja” dambretes pulciņa audzēknis Leonīds Cilēvičs, triumfējot vecuma grupā līdz 19 gadiem.
Spriedzes pilnā cīņā turnīra vidū Leonīds kļuva par līderi, bet visspraigākā izvērtās izšķirošā partija ar galveno konkurentu Tiju van den Brūku. Ieguvis iniciatīvu, Cilēvičs nepietiekami novērtēja pretinieka taktiskās iespējas un nokļuva grūti aizsargājamā pozīcijā un, nezaudējot aukstasinību, ar skaistu noslēguma plānu panāca neizšķirtu partijas iznākumu. Izcīnot 13 no 18 iespējamiem punktiem, viņš jau otro reizi kļuva par pasaules junioru čempionu.

   Latvija šajā čempionātā startēja ar septiņiem dalībniekiem, no kuriem seši bija  BJC „Bolderāja” audzēkņi.
   Jāizceļ arī mūsu 12 gadīgās Jeļenas Česnokovas sniegums, kura startēja vecuma grupā līdz 16 gadiem un ierindojās 14. vietā 20 meiteņu konkurencē.
   Gandrīz vienlaicīgi Leonīda un Jeļenas dambretes trenere Zoja Golubeva izcīnīja sudraba medaļu  Sport Accord World Mind Games 2012  (Vispasaules Prāta Spēlēs 2012)!
   Sveicam Leonīdu Cilēviču un viņa skolotāju Zoju Golubevu ar panākumiem!