Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/15_gadi_vef
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/attēli_pie_rakstiem/dambretes_raksti/dambr_feb_LČ
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/attēli_pie_rakstiem/janvara_izstādes/j_iz
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/15_gadi_vef
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/attēli_pie_rakstiem/dambretes_raksti/dambr_feb_LČ
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/attēli_pie_rakstiem/janvara_izstādes/j_iz

  IMG 9327 Kā katru gadu , arī šogad tika nominēti Dambretes Gada sporta laureāti 2020.
Balvas saņems labākie , kuri uzrādījuši augstākos rezultātus Latvijas čempionātos 64 lauciņu dambretē un 100 lauciņu dambretē ar klasisko laika kontroli.
   Šogad papildus tika piešķirta nominācija katra dzimšanas gada labākajiem sportistiem- vienam jaunietim un vienai jaunietei. Nomināciju piešķiršanā tika ņemti vērā Latvijas individuālo čempionātu ar klasisko laika kontroli rezultāti abos dambretes veidos, bet rezultāti citās sacensībās tika ņemti vērā tikai tādā gadījumā , ja bija nepieciešams izmantot papildus kritērijus laureāta noteikšanai.
2020.gada Dambretes sporta laureātu vidū ir mūsu audzēkņi un pedagogs.
Nominācija -GADA TRENERIS
pedagogs Zoja Golubeva
Nominācija- LABĀKAIS DAMBRETES SPORTA CENTRS
Rīgas 19.vidusskola

afisa

 (Spied uz attēla, lai to palielinātu)

   Sestdien, 29.februārī pl.12.00 laipni aicinām piedalīties pasākumā “Saules svētki”, kafejnīcas “Paradīze” pagalmā, Flotes ielā 8, Rīgā.

   Meteņi un Masļeņica ir gadskārtu svētki, kas raksturīgas latviešu un slāvu tautām un simbolizē ziemas pavadīšanu un pavasara sagaidīšanu.

Masļeņica jeb “Saules svētki”, kas tiek saukti arī par “Pankūku svētkiem” ir sena slāvu tradīcija, kuras laikā simboliski notiek līksma un jautra atvadīšanās no garās un aukstās ziemas un sagaidīts ilgi gaidītais pavasaris. Tradicionāli svētki tiek svinēti 7 dienas nedēļas garumā, un katrai dienai ir savi rituāli un ticējumi, un šajā gadā Masļenica tiek svinēta 24.februāra līdz 1.martam.

   Svētkus ieskandinās Balss attīstības studijas “Kantilēna” un Modernās horeogrāfijas “Terra” audzēkņi, bet svētku turpinājumā ar tradicionālām Masļeņicas spēlēm, rotaļām, dziesmām un dejām iepazīstinās ģimenes folkloras kopa “Berendejka”.

Svētku ietvaros notiks dažādas aktivitātes bērniem, būs tradicionālās pankūkas un tēja.

 

Atnāc, paņem līdzi pašu ceptas pankūkas un cienā draugus!

   P1170859Piektdien, 14.februārī no pl.16.-18.00 notika Valentīndienas pasākums, uz kuru tika aicināti mūsu iestādes audzēkņi. Otrajā stāvā bērnus pārsteidza košais un sirsnīgais foto stendiņš, kurā pasākuma dalībnieki varēja veidot draugu foto. Darbojās vafeļu sirsniņu kafejnīca, Valēntīndienas kartiņu darbnīca un kopīgi tika veidots “Mīlestības koks”.

  IMG 20200207 175702Laipni aicināti no 10.februāra Rīgas 19.vidusskolas vestibilā apskatīt skolotājas Initas Zērietes audzēkņu radošo darbu izstādi “Vakara noskaņas”. Katrs autors ir attēlojis savas sajūtas, savu vakara izjūtu. Izstādē ir attēlots tumšais ziemas laiks, tomēr darbos ir jūtamas pozitīvas emocijas un krāsu prieks - tumšās krāsas spoži izceļ gaišos toņus.

       24.februārī Liepājā notika Bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss,, Pērļu lietus “.Konkursā piedalījās 55 solisti un 14 ansambļi. Mūsu dziedātāji ieguva piecas godalgotās vietas:

Balss attīstības studijas ,, Kantilēna grupas ,, Collage “un , ,,Līga “- 1.vieta ,

grupa ,, Akcents “- 2.vieta ,

grupa ,, Notis ”- atzinība,

solistiem Anastasijai Jačmenkinai – 3.vieta, Darjai Smirnovai – 2.vieta,

Nataliy Artamanovai unDanielai Jašinai -atzinība.

Sveicam mūsu Pērles !

2

   Kikboksa un taiboksa pulciņa komanda ir atgriezusies no Kaļiņingradas tikai ar zeltu un sudrabu. 16.- 17.februārī piedalījāmies Kaļiņingradas Atklātajā kausā K-1 cīņā Pasaules federācijas WAK-1F versijā, kur bijām vienīgā komanda no Latvijas. Starp 140 dalībniekiem mūsu audzēkņi izcīnījuši piecas zelta medaļas un divas otrās vietas dažādās svara kategorijās. Īpaši ir jāatzīmē 8-gadīgais Artjoms Saveļjevs. Būdams visjaunākais komandas dalībnieks, viņš paguvis piedalīties un uzvarēt pat divās svara kategorijās, dabūjot divas zelta medaļas.

 

 tit  24.02.2019 VEF kultūras pilī otro reizi notika Latvijā Starptautiskais deju festivāls ,, DANCE OF EUROPE LATVIA” 2019, kur piedalījās kolektīvi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacensības organizēja LMDA (Latvijas mūsdienu dejas asociācija). Deju Festivāls DANCE OF EUROPE LATVIA 2019 notika pēc amerikāņu sistēma - tiesnešu vērtējums bija skatāmas uzreiz pēc dejas lielajā ekrāna, kā arī dalībniekiem bija iespēja uzzināt tiesnešu viedokļi par katru deju.

   Mūsu Deju studijas Diamond grupa Amber piedalījās konkursā ar deju “Izelpa” un ieguva 1.vietu ,grupa Oniks uzstājas ar savu jauniestudējumu “A soldier on my own” un ieguva 3.vietu.

 


Kā arī 16.02.2019 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika pirmais Starptautisks horeogrāfijas konkurss-festivāls «Terpsihora». Viens no konkursa mērķiem bija veicināt pieredzes apmaiņu starp dažādu dejas žanrus stilu kolektīviem, solo dejotājiem, kā arī atrast un atbalstīt jaunus talantīgus dejotājus, deju solo izpildītājus un deju grupas. Visi dalībnieki tika vērtēti trīs pozīcijās: izpildījuma meistarība un izpildījuma tehnika, mākslinieciskais darbs, tēls.

Deju studijas Diamond grupa Amber piedalījās konkursā ar šī gada jauniestudējumu “Izelpa” un ieguva 1.pakāpes laureāta diplomu.

Paldies pedagogam Tatjanai Čilikinai un dejotājām !

   

 

1

 2

{gallery}galerijas/15_gadi_vef:90:90:0:0{/gallery}

      BJCB15 Vārdam SATIKŠANĀS patiesi piestāv darbības – piedzīvot, izbaudīt, sadraudzēties, saprasties, pieredzēt, paveikt un piepildīt. Runā, ka nejaušu satikšanās nav. Un katrs cilvēks, ko mēs satiekam savā dzīvē, izmaina to. Katra satikšanās padara mūsu dzīvi krāsaināku.

Izcilā Zenta Mauriņa ir teikusi

“Sastapšanās prieku nosaka nevis pasaulīgas vērtības un praktiskie labumi, bet gan vārdos neizsakāma noskaņa un izstarotā labestība”

Uz vienu pēcpusdienu pieklusa bērnu čalas Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” mājvietā, lai 5.februāra pēcpusdienā pieskandinātu VEF kultūras pili. Uz centra 15 gadu jubilejas koncertu pulcējās audzēkņi un viņu vecāki, kā arī bijušie audzēkņi, centra darbinieki, domubiedri un sadarbības partneri.

Krāšņajā jubilejas koncertā “SATIKŠANĀS” krāsas mijās ar skaņām, kustības ar vārdiem, emocijas ar gaismām.

   18.līdz 20.janvārim notika Latvijas čempionāta atlase U-13 jauniešiem 64 lauciņu dambretē .

Turnīrs notika divās grupās: meitenēm un zēniem. Meiteņu grupā šogad piedalījās s 22 dalībnieces, bet zēnu grupā piedalījāmies 43 dalībnieki. Finālā iekļuva 8 labākie dambretisti no katras grupas .Priecājamies ,ka finālā ir arī mūsējie : Darja Drabova, Elizabete Kolbase un Aleksejs Peļniks.

   Lai veicas!

  empat Kas ir empātija?

   Tā ir spēja just līdzi cita cilvēka emocijām, arī spēja iejusties viņa situācijā un nereti palīdzības un atbalsta sniegšana gan emocionāli, gan fiziski.

Cilvēks piedzimst ar spēju būt empātiskam, tomēr šī spēja ir jāattīsta. Viens no veiktajiem pētījumiem norāda uz to, ka tikai 25% pieaugušo māca bērniem empātiju. Kā bērnos attīstīt šo spēju, kas ir viena emocionālās inteliģences izpausmēm?

 

 

   UNESCO 2018.- 2028.gadu pasludinājusi par Starptautisko desmitgadi “Ūdens ilgtspējīgai attīstībai”, tāpēc 46.starptautiskais bērnu mākslas izstāde- konkurss „Lidice 2018” tika veltīts tēmai “Ūdens”.

   Konkursa Latvijas kārtai tika iesūtīti 1256 darbi no 54 Latvijas novadiem un pilsētām, izstādē Rīgas domē tika eksponēti 178 laureātu darbi. 21. februārī norisinājās Latvijas kārtas apbalvošanas ceremonija, kurā starp labākajiem darbiem iekļuva arī BJC “Bolderāja” Foto pulciņa audzēknes Elīnas Fisenko (16 g.) divas fotogrāfijas un Vizuālās un lietišķās mākslas studijas audzēknes Beatrises Zaķes (14 g.) gleznojums. Īpašs gandarījums ir par to, ka Elīna saņēma arī Čehijas vēstniecības īpašo simpātiju balvu par foto darbu.

 
Informāciju sagatavoja
Foto pulciņa un
Vizuālās un lietišķās mākslas studijas pedagogs
Iveta Bērziņa

{gallery}attēli_pie_rakstiem/dambretes_raksti/dambr_feb_LČ:90:90:0:0{/gallery}

 No 8. līdz 11. februārim Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, Dambretes pulciņa audzēkņi piedalījās 2018.gada Latvijas jaunatnes čempionātu finālā klasiskajā, ātrajā un ātrspēlē 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13, U-16 un U-19 vecuma grupās, lai cīnītos par valsts čempionu tituliem!

Kopumā sacensībās piedalījās 100 labākie jaunie dambretisti vecumā no 7 līdz 19 gadiem. Par godu pārstāvēt mūsu valsti starptautiskajā arēnā sacentās jaunie sportisti no Rīgas, Valmieras, Bauskas, Limbažiem, Siguldas, Dobeles, Kuldīgas, Līvāniem, Ventspils un Salaspils. Katrā vecuma grupā spēlēja 10 dalībnieki, atsevišķi zēni un meitenes.

   

{gallery}attēli_pie_rakstiem/janvara_izstādes/j_iz:140:90:0:0{/gallery} 

Noslēdzot janvāri, BJC “Bolderāja” vestibilā apskatāmas vairākas pulciņu radošo darbu izstādes:

  • Vizuālās un lietišķās mākslas studijas 2.i.p. (7-9 gadi) un 3.i.p. (10-17 gadi) audzēkņu klausām-izstāde “Ko redzi Tu?” (pedagogs I.Bērziņa). Izstādi var gan vērot, gan arī ieklausīties mūzikā pie kuras tapa darbi, un iztēloties tapšanas procesu, sajūtas, kas tika ieliktas katrā darbā.
  • Auduma kolāžas pulciņa “PATCHWORK” (pedagogs O.Trushkova) audzēkņu darbu izstāde “Kleitas – Ziemassvētku mozaīkā”.
  • Radošā klubiņa “Stila ABC” (pedagogs A.Dasmane) audzēkņu radošie darbi “Sniegavīriņi”.
  • Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa “Kaleidoskops” (pedagogs I.Gorina) audzēkņu (5-7 gadi) darbi “Pūkainais zaķis”.
  • Foto pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Tā daļa manas zemes” (pedagogs I.Bērziņa).
            18.februārī Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi ar ļoti labiem panākumiem startēja Rīgas vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2017” 1.kārtā, kura norisinājās Bērnu un jauniešu centrā „Altona”.
            Grupas „Līga”, „Notis” un „Akkolada” saņēma pirmās pakāpes diplomus un izcīnīja iespēju piedalīties konkursa II kārtā, kura norisināsies 9.martā BJC „Rīgas skolēnu pils”.  Konkursā piedalījās arī Vokālās studijas „Rozīnes” vecākā grupa, kā arī Balss attīstības studijas „Kantilēna” grupas „Collage” un „Akcents” kuras saņēma otrās pakāpes diplomus.
            Sveicam audzēkņus un viņu skolotājas Balss attīstības studijas „Kantilēna” pedagoģi Irinu Parahņēviču  un Vokālās studijas „Rozīnes” pedagoģi Žannetu Volņanko ar gūtajiem panākumiem, kā arī vēlam skanīgas balsis arī turpmāk!
 
   No 20.02. līdz 25.02. BJC “Bolderāja” norisinājās Masļeņicas; Meteņu  nedēļa, kurā pasniedzēji piedāvāja visdažādākās aktivitātes. 
  
  No 17.februāra līdz 23.martam Vecumnieku tautas namā, ir apskatāma Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” foto pulciņa izstāde „Ledus abstrakcijas”.
 
 
   Februārī BJC “Bolderāja” vestibilā apmeklētājus priecē izstādes dažādām gaumēm. Te var apskatīt romantiskās un daudzveidīgās sirdis, kuras veidojuši Auduma kolāžas “Patchwork” audzēkņi un pasniedzēja Olga Trushkova.  Cirka cienītājus pārsteigs izdomas bagātā un krāsainā Irinas Gorinas radošā pulciņa “Čaklās bitītes” audzēkņu darbu izstāde “Visiem patīk cirks”. Ziemas cienītāji varēs tīksmināties par Kristīnes Katinskas vadītā LEGO pulciņa audzēkņu izstādi “Sniegavīri” un Aivas Dasmanes pulciņa “Attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem” audzēkņu  izstādi ”Pingvīni”, šie paši audzēkņi sarūpējuši arī izstādi “Sveces”, kur dažādu krāsu sveces deg košām, mākslīgām liesmām. Audzēkņi no pulciņa “Stila ABC” izlikuši apskatei veselu rindu kaķu, kuru starpā paslēpusies arī viena pele. Kā arī Vizuālās un lietišķās mākslas studija košajām izstādēm pievienojusi gleznojumus jauktās tehnikās.
 
 14.februarī pie mums ciemojās Bērnu un jauniešu centra „Laimīte” draudzīgais kolektīvs. Savus kolēģus iepazīstinājām ar mūsu mājvietu, kur un kā mās darbojamies, ko darām un kādas iespējas pie mums ir mūsu audzēkņiem.
  Tā kā ciemiņus, sagaidījām Svēta Valentīna dienā, pirms došanās prom, mūsu viesiem bija iespēja pašiem sev izgatavot mazu, bet skaistu dāvaniņu – rozītes piespraudīti, kā nelielu piemiņu no mums.
  Ko vēl ciemiņi pie mums darīja un kā izskatījās varat apskatīt bilžu galerijā. J

18. februārī latviešu valodas pulciņa bērniem notika radošā darbnīca. Pasākuma mērķis bija rosināt bērnu interesi gan par latviešu tautas pasakām, gan raisīt interesi par lasīšanu. Latviešu valodas skolotāja Irina Smirnova iepazīstināja bērnus ar tādām pasakām kā „Gudrais strazds”, „Lapsa un dzērve”, „Kā vārna gribēja kļūt balta”, „Kā zvirbulis uz siltajām zemēm lidoja” un vēl citām. Sākumā bērni atcerējās un pārrunāja iepriekšējās nodarbībās lasītās  pasakas  un izpildīja dažādus radošos uzdevumus. Viens no uzdevumiem bija uzminēt pasakas, kura  atminējumos bija pasaku varoņi. Tad audzēkņi izlasīja pasaku „Vecīša cimdiņš” un, ar skolotājas palīdzību,  centās iejusties pasaku varoņu tēlos. Izvēlējušies katrs savu lomu, bērni pagatavoja sava tēla masku, izkrāsoja to ar zīmuļiem. Kad bērni bija sagatavojušies visi kopā inscinēja  pasaku „Vecīša cimdiņš”, kas izraisīja bērnos neviltotu prieku, sajūsmu un gandarījumu par padarīto.                          

   Balss attīstības studijai ,,Kantilēna’’ februāris ir bijis īpaši intensīvs un aktīvs mēnesis.
   23. februārī visas piecas ,,Kantilēnas’’ grupas piedalījās Vokālās mūzikas konkursā ,,Balsis’’, kurā  vislielāko punktu skaitu un iespēju piedalīties konkursa otrajā kārtā, kas risināsies 3. martā ,  izcīnīja grupa ,,Accolada’’.
Tajā pat nedēļā studijas dalībnieki devās uz Valku un Valgu, kur piedalījās 5. Starptautiskajā konkursā jaunajiem estrādes solistiem ,,Bordertown Beat’’ un uz Liepāju, kur jau piekto gadu risinājās bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss ,,Pērļu lietus’’. Liepājā Latviešu biedrības namā bija sapulcējušies 28 ansambļi un 49 solisti no visas Latvijas. Katrs vokālais ansamblis uzstājās konkursā izpildot divas dziesmas, bet solisti dziedāja vienu dziesmu atbilstoši savai vecuma grupai pēc izvēles.
   Vecuma grupā 5-7 gadi 21 solista konkurencē par labāko tika atzīta Anastasija Jačmenkina, bet 12 ansambļu konkurencē 3. vieta tika grupai ,,Kolāža’’. Vecuma grupā 12-16 gadi konkursā dziedāja 16 solisti, no kuriem pirmā vieta jaunajai dziedātājai Sofijai Kazakovai.
   Esam priecīgi un sveicam skolotāju Irinu Parahņeviču un viņas audzēkņus!

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris un ir klāt arī marts- pavasara pirmais mēnesis, kas pārsteidz ar pirmajiem asniem un Lieldienu tuvošanos. Aicinām aplūkot, kādi pasākumi pulciņos plānoti pirms šiem svētkiem:

Lieldienu radošās darbnīcas.pdf

 

 

   Jau par ikgadēju tradīciju Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” ir palikusi Gadskārtu ieražu svētku svinēšana, uz kuriem tiek aicināts ikviens interesents un Rīgas pilsētas iedzīvotājs.
   Kā jau ierasts pavasari mēs sagaidām ar latviešu tradicionālajiem svētkiem „Meteņiem” un slāvu tautas tradicionālajiem svētkiem „Masļeņicu”, ievērojot senās tradīcijas tradicionālo svētku svinēšanā.
 
Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” ļoti lepojas ar savu audzēkni Eduardu Rediko, kurš ir izturējis milzīgo konkurenci un iekļuvis to 150 dalībnieku pulkā, kuri cīnīsies par uzvaru Pirmā Baltijas kanāla rīkotajā konkursā „Balsis.Bērni” (Голос. Дети).
Mūsu Eduards jau ir paspējis pārsteigt konkursa organizatorus ar savu enerģiju un tiek jau salīdzināts ar slaveno krievu mūziķi un neparastās balss īpašnieku Vitasu.
 
  Ziemas beigas latviešu tautai simbolizē Meteņi, savukārt krievi to atzīmē ar Masļeņicas svinībām. Sestdien, 22.februārī Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” apvienoja abus svētkus kopīgā pasākumā, kur netrūka, ne Meteņdienu tradīciju un rotaļu, ne jautru Masļeņicu izdarību un neiztrūkstošā pankūku cepšana.

 

(spiest uz attēla, lai to palielinātu)

   2014. gada 8. Februārī Siguldā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta fināls klasiskajā un ātrspēlē 64. Lauciņu dambretē U-10 vecuma meiteņu un zēnu grupu dalībniekiem.

   Latvijā labākie dambretisti, zēni un meitenes, vecumā līdz 10 gadiem sacentās sīvā cīņā par Latvijas čempiona titulu un par tiesībām pārstāvēt mūsu valsti starptautiskajā arēnā. BJC „Bolderāja” audzēkne Jelizaveta Zaharova, vienīgā Rīgas pārstāve, šajās sacensībās ieguva godpilno 1. Vietu ātrspēlē! Apsveicam mūsu audzēkni un viņas pedagogu Z.Golubevu!
 

        15. februārī notika svinīga konkursa “Mana bāka” dalībnieku apbalvošana Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja telpās. Visi dalībnieki saņēma Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” 2013. gada kalendārus,  godalgotie dalībnieki saņēma balvās grāmatas par Latvijas kuģniecību un ģeogrāfiju, bet pedagogiem dāvinājām krūzītes ar mūsu centra logo, kā arī Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja specbalvas.

Bolderāja un Daugavgrīva vēsturiski izveidojušās pie pašiem Rīgas Jūras vārtiem. Šeit ir gan Piejūras dabas parks, gan skaista pludmale un pat cietoksnis, bet pats galvenais-Daugavgrīvas bāka, kura celta jau 16. gadsimtā un tikusi vairākkārt pārbūvēta.

Jūra un bākas kļuva par Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” šī gada konkursa tēmu, kurā tika aicināti piedalīties visi Rīgas vispārējās  un interešu izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņi vecumā no 11-21 gadam, kuri modulēja telpiskus bākas maketus, izmantojot dažādas interesantas tehnikas un materiālus.

   Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pedagogi Jeļena Džigarosa, Zoja Golubeva, Olga Truškova, Irina Smirnova, Irina Gorina, Žanneta Volņanko piedalās  pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas procesā 2013.g. janvāris – aprīlis. 
   Lai novērtētu augstāk minēto pedagogu profesionālās darbības kvalitāti laika posmā no 07.01.2013. līdz 26.04.2013., ar Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” direktora 16.01.2013. rīkojumu Nr. 1-20/5 tika izveidota komisija sekojošā sastāvā:  R. Dzene, K.Katinska, I.Pendere, O.Švaikovska, J.Dzene. 

Kā jau ierasts, katru mēnesi BJC Bolderāja pedagogi un audzēkņi cītīgi strādā, lai piedalītos sacensībās, konkursos, rīkotu izstādes un pasākumus! Arī pavasarīgajā aprīlī gaidām saulīti un darām daudz, dažādu un interesantu lietu...

pasākumu plāns aprīlī.pdf

  26.janvārī Jēkabpilī notika 66. Latvijas skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē.
  266 jaunie dambretisti no 26 dažādām Latvijas izglītības iestādēm un organizācijām sacentās par medaļām un kausiem četrās vecuma grupās.