Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/kik
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/dambrete_sigulda
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/kik
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/dambrete_sigulda

 II 12 uzvara  Laipni aicināti no š.g. 17.maija apskatīt Rīgas 19.vidusskolas rīkotā Rīgas skolēnu foto konkursa “Pandēmija” izstādi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē Gaiļezerā,  Juglas ielā, Rīgā.

   Savukārt iestādes tīmekļa vietnē  www.r19intereses.lv apskatāma konkursa digitālā izstāde.

   Jau piekto gadu Rīgas 19.vidusskola organizē Rīgas mēroga foto konkursu. Iveta Bērziņa ir foto konkursa idejas un vizuālā noformējuma autore.

   Izstādē apskatāmie darbi atspoguļo to situāciju, kurā patreiz dzīvojam. Darbos var nojaust ilgas satikt draugus, skolotājus. Darbi izstaro visdažādākās emocijas - skumjas, ilgošanos, cerības un sapņus. Varam ieskatīties, kā notiek mācības attālināti.

   Balss attīstības ,, Kantilēna “ solisti aktīvi piedalās  attālinātos konkursos visā pasaulē 

   Aprīļa vidū notika konkurss Izraēlā  International Digi-Art festival-comoetition “Holy Land” . Konkursam tika iesūtīti vairāk kā 100 priekšnesumi no dažādām pasaules valstīm un arī no Latvijas .7-10 gadu vecuma kategorijā 20 dziedātāju konkurencē mūsu solistes  Alise Olīvija Černova un Viktorija Polupanova ieguva 1.vietu, Paula Seimuškina  ieguva 2.vietu.

Maija sākumā Lietuvā notika  Starptautiskais virtuālais vokālistu konkurss ,, Mamai”.

Konkursā piedalījās un 1.vietu ieguva  Viktorija Polupanova .

Robins Dzalbs1foto Kristīne Katinska   No 15. aprīļa līdz 22. aprīlim Rīgas Jauno tehniķu centrā notika tradicionālais Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…9”. Konkurss norisinājās neklātienē, video formātā. Katrs dalībnieks atradās savās mājās, bet kā jau katru gadu, arī šogad bija pasaka un tapa LEGO tēli! No Rīgas 19. vidusskolas Lego pulciņa piedalījās 5 puiši dažādās vecuma grupās, 2 puišu darbi ieguva 1. vietas! Konkursa dalībnieki attēloja pavasari, kuru iepazina rakstnieces Evijas Gulbes stāstā “Pasaka par pavasari ”. Konkursa dalībnieki bija pirmie, kuri šo pasaku dzirdēja, jo rakstniece to uzrakstīja un ierunāja īpaši šim konkursam.

Capture   Konkursā tika iesniegti 377 darbi – 247 vizuālās mākslas un 130 vizuāli plastiskās mākslas darbi.  Mūsu izglītības iestāde  konkursā piedalījāmies ar 9 vizuālās mākslas darbiem un 10 vizuāli plastiskās mākslas darbiem , no kuriem 6 bija grupu darbi.

   Lepojamies ar audzēkņu lieliskajiem darbiem un paldies pedagogiem Dacei Timulei, Ivetai Bērziņai , Irinai Gorinai, Olgai Truschkovai, Ingai Jaunzemei – Grīnvaldei!

   Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa- izstādes “Zeme mūsu rokās “ 1.kārtas darbu katalogs apskatāms :

https://www.intereses.lv/rigas-vizualas-un-vizuali-plastiskas-makslas-konkursa-izstades-zeme-musu-rokas-1-kartas-darbu-katalogs/  

169635713 2817752145145253 7584817945283662208 n   Tiklīdz laiks kļūst siltāks, daba lēnām mostas no ziemas sastinguma, jūtamas pavasara ieskaņas. Pirmie pavasara vēstneši ir putni. Putnu čalas paliek skaļākas, katrs putniņš skandina savu dziesmu. Baloži dūdo, strazdi svilpo, laukos dzirdama cīrulu vīterošana. Putnu rosība manāma gan laukos, gan pilsētā.

   Attālināto nodarbību laikā martā un aprīlī ar aizrautību ķērāmies pie putnu atveidošanas. Putnu tēma tika atklāta visdažādākajos veidos un visdažādākajās izpausmēs. Ikviens tika aicināts izveidot savu putniņu, nodziedāt dziesmu...

...

  SQGJ6724 25.maijā BJC „Bolderājā” jau 15 reizi notika dambretes turnīrs „Ģimenes kauss.

   Šogad turnīrā piedalījās 17 komandas. Katras komandas sastāvā bija viens bērns un viens pieaugušais. Atbalstīt savus bērnus un mazbērnus bija atnākuši 7 tēti, 2 vectēvi, 2 vecmāmiņas un viena drosmīgā mamma.

  Pēc divu stundu intensīvām cīņām divas labākās komandas bija ieguvušas vienādus rezultātus. Fināla spēlē satikās pagājušā gada Eiropas čempionāta jauniešiem dalībnieki Darja Drabova un Aleksejs Peļniks.Tikai papildspēlē uzvaru svinēja Alekseja Peļnika un Aleksandra Zamjatkina komanda. Otro vietu ieguva Darja Drabova ar mammu Nataļju.

Trešo vietu ieguva divas komandas. Papildspēlē pieredzējušākais Alekss Gansausks uzvarēja Sandi Puiškinu.

   foto atspulgs 14829. aprīlī Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā norisinājās Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” rīkotā Rīgas bērnu un skolēnu foto konkursa-izstādes “Atspulgs” svinīgā izstādes atklāšana un konkursa dalībnieku un laureātu apbalvošana.

   Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no septiņām izglītības iestādēm: Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis" (ped. Inta Trepša), Rīgas Jauno tehniķu centrs (ped. Gunta Andersone), Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” (ped. Iveta Bērziņa), Rīgas Ezerkrastu pamatskola (ped. Velta Mika), Rīgas speciālā internātpamatskola (ped. Jevgenijs Orlovs), Rīgas 4. speciālā internātpamatskola (ped. Ilze Kokāne) un Rīgas 5.internātpamatskola-attīstības centrs (ped. Mudīte Ramute).

20180512 121236  Noslēdzot mācību gadu, Muzikālās studijas “Rozīnes” audzēkņi – gan lieli, gan pavisam mazi, kopā ar Ģitāras studijas, Modernās horeogrāfijas studijas “Terra” un Baleta pulciņa audzēkņiem, ar ko izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība, 21.maijā Rīgas 19.vidusskolas zālē priecēja audzēkņu vecākus un viesus ar sirsnīgu atskaites koncertu.

   Lai skanīgs, krāsains, darbīgs un sadarbībā veiksmīgs Muzikālajai studijai “Rozīnes” Jaunais mācību gads!

   Maija mēnesi Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkņi ir iesākuši ļoti raženi, piedaloties dažādos konkursos un sacensībās.

Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņi no grupām “Collage”, “Notis” un “Akcents” startēja V Starptautiskajā bērnu un jauniešu mūzikas konkursā “Daugavas pērle”.

   Konkurss noritēja jau piekto gadu un pulcē aizvien lielāku dalībnieku skaitu.

Mūsu audzēknis – solists Arye Lerman un grupa “Colage” ieguva godalgoto 2.vietu, bet trešo vietu ieguva grupa “Akcents”.

   Sveicam Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņus un viņus skolotāju Irinu Parahņēviču ar gūtajiem panākumiem.

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

  31381128 1888342721246957 3219561631734300672 n  No 24. līdz 27. aprīlim Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” septiņi Kikboksa un taiboksa pulciņa audzēkņi devās uz Baltkrieviju, lai piedalītos Baltkrievijas atklātajās kikboksa sacensībās jauniešiem.

Sacensības norisinājās Baltkrievijas pilsētā Polockā un pulcēja ap 230 jauno sportistu vecumā no 9 līdz 14 gadiem.

   Mūsu audzēkņi izrādīja ļoti augstu sagatavotības līmeni, katrs aizvadot pa divām līdz trim cīņām un iegūstot gan zelta, gan sudraba medaļas.

   Zelta medaļas ieguva Aslans Gunaševs (9 gadi), Dimitrijs Kirjuhins (10 gadi) un Ieva Krilova (15 gadi), bet sudrabu izcīnīja Aleksandrs Hoļavickis (10 gadi).

   21.aprīlī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņi no grupām “Collage”, “Notis”, “Līga” un “Akcents” devās uz Bausku, lai piedalītos XI Starptautiskajā populārās mūzikas konkursā – festivālā “Aprīļa pilieni 2018”.

   Konkursa līmenis ir ļoti augsts un kopumā tajā piedalījās aptuveni 700 jauno talantu, kuri pārstāvēja ne tikai Latviju, bet bija ieradušies arī no Lietuvas, Baltkrievijas, Azerbaidžānas, Polijas, Vācijas un citām zemēm. Katrā vecuma grupā tika piešķirtas tikai trīs godalgotās vietas, tādēļ īpaši gribam uzslavēt grupu “Līga”, kura lielajā konkurencē izcīnīja 2.vietu un tika arī uzaicināta uz finālistu koncerta filmēšanu!

Pārējās grupas saņēma atzinības rakstus.

   Sveicam Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņus un viņus skolotāju Irinu Parahņēviču ar gūtajiem panākumiem.

   

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

IMG 06112.maijā Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” notika Rīgas bērnu un skolēnu foto konkursa – ceļojošās izstādes “Mana sirds ir tur…” atklāšana un laureātu apbalvošana.

Foto konkursā dalību ņēma 19 dalībnieki, pārstāvot Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolu, Rīgas Jauno tehniķu centru, Bērnu un jauniešu centru “Rīgas Skolēnu pils”, Š.Dubnova Rīgas ebreju vidusskolu un Bērnu un jauniešu centru “Bolderāja”.

Foto darbus vērtēja Rīgas 19.vidusskola vizuālās mākslas un kulturoloģijas skolotāja, kas brīvajā laikā nodarbojas ar fotografēšanu - Kristīne Katinska un profesionāls fotogrāfs ar 18 gadu stāžu fotografēšanā un dīdžejs - GarJānis. Vērtēšana notika anonīmi, kur katram darbam tika piešķirts unikālais numurs.

   

   2017.gada 20.maijā Arkādijas parkā notika Pārdaugavas svētki “Es radu Pārdaugavu”, kuros piedalījās arī BJC “Bolderāja”. Mēs, svētku apmeklētājiem, piedāvājām plašu klāstu dažādu iespēju interesanti pavadīt laiku, gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 

   No 23.maija līdz 1.jūnijam BJC “Bolderāja” organizētā Bērnu un jauniešu foto konkursa ceļojošā izstāde „MANA IELA, MANS PAGALMS” apskatāma Rīgas 71.vidusskolā Grīvas ielā 26.

   Šajā izstādē ir apskatāmi 19 autoru 38 darbi, kurus veidojuši Rīgas pilsētas vispārējo, speciālo un interešu izglītības iestāžu bērni un jaunieši trīs vecuma grupās: 1. grupa 7-10 gadi; 2.grupa 11-16 gadi; 3.grupa 17-25 gadi.

Informāciju sagatavoja BJC “Bolderāja” izglītības metodiķe Daina Ostrovska

{gallery}galerijas/kik:160:92:0:0{/gallery}

 20. un 21.maijā Rīgā norisinājās Baltijas čempionāts K-1 cīņā (WAK-1F), kurā piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi no Kikboksa un taiboksa pulciņa. Mūsu komanda ieguva pavisam kopā 7 medaļas, turklāt Aleksandrs Čerkesovs izcīnīja ne tikai Baltijas čempiona titulu un zelta medaļu, bet arī guva uzvaru Semo Pro cīņā (kura tiek vērtēta pēc profesionāliem noteikumiem), par ko saņēma speciālo balvu – Lielo kausu!

Baltijas čempiona titulu un zelta medaļu ieguva arī Aleksandrs Hoļavickis (10 gadi)!
 

DSC01280 

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi no grupām „Akkolada”, „Līga” un „Collage” devās uz Lietuvas pilsētu Panevežiem, lai piedalītos II Starptautiskā mūzikas festivāla-konkursa „RISING STAR” finālā.

 

{gallery}galerijas/dambrete_sigulda:160:90:0:0{/gallery}

 Sestdien, 13.maijā, Siguldā norisinājās 2017.gada Latvijas čempionāta fināli jauniešiem 100 lauciņu ātrajā dambretē, kur cīnījās labākie dambretisti vecuma no 10 līdz 19 gadiem, četrās vecuma grupās. Par godu pārstāvēt Latviju starptautiskajā arēnā cīnījās jaunie sportisti no Rīgas, Limbažiem, Siguldas, Dobeles, Kuldīgas, Līvāniem, Ventspils, Salaspils un Lielvārdes.

   Ļoti liels prieks par mūsu audzēkni Jekaterinu Žitņikovu, kura U-16 grupā meitenēm ieguva 1.vietu, šis ir Jekaterinas pirmais lielais panākums, tādēļ jo īpaši vēlamies sveikt mūsu jauno dambretisti!
1.vietu ieguva arī Vsevolods Mitrēvičs U-13 grupā zēniem!
   Savukārt Jelizaveta Zaharova U-13 grupa meitenēm ieguva 2.vietu, bet Gunārs Gribuška U-16 grupā zēniem 3.vietu!

No sirds sveicam jaunos sportistus un viņu skolotāju-treneri Zoju Golubevu ar gūtajiem panākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.
Foto no pedagoga personiskā arhīva.

DSC 0025 

 Aizvadītajās brīvdienās bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” deju kolektīvi: Modernās horeogrāfijas studijas „Terra” un deju studijas „Diamond” audzēkņi devās uz Lapmežciemu, lai piedalītos deju sacensībās „Next Level”. Sacensības organizēja Deju studija „Alegorija” kopā ar biedrību „Zelta soļi”. Sacensībās piedalījās dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām un arī no mūsu kaimiņu zemes Lietuvas.

Priecē, ka mūsu deju kolektīvi ne tikai sevi ļoti labi parādīja citiem dejotājiem un guva brīnišķīgu pieredzi, bet visi tika pie godalgotām vietām!
   

Nometnes nosaukums Vecums Norises laiks Nometnes vadītājs

JŪRAS VIĻŅI

(dienas, atklātā)

8-10 gadi

31.07.-12.08.2017.

Flotes iela 8

vad.Olga Trushkova

FANTAZĒTĀJI

(dienas, atklātā)

11-13 gadi

31.07.-12.08.2017.,

Flotes iela 8

vad.Olga Trushkova

 

 

   22.aprīlī Kikboksa un Taiboksa pulciņa komanda, devās uz Rēzekni, lai piedalītos 21.Starptautiskajā čempionātā „WAKO Latvia OPEN 2017”, „Kick – light, low” sadaļā. Mūsu komanda cīnījās godam un spraigā cīņā Alans Marceņuks izcīnīja 1.vietu saņemot zelta medaļu, kļūstot par Latvijas čempionu, savukārt Adrians Jermoļenko un Ruslans Larionovs, katrs tika pie sudraba medaļām un Latvijas vicečempionu tituliem, bet Timurs Koteļņikovs saņēma godalgoto 3.vietu un bronzas medaļu! Kopumā sacensībās piedalījās ap 250 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.

   Deju studijas „Diamond” vidējā un vecākā grupa 27.aprīlī Ķekavas sākumskolā piedalījās mūsdienu dejas koncertā, kurš tika veltīts Starptautiskajai dejas dienai, kas ik gadu tiek svinēta 29.aprīlī.

Uz koncertu deju studija devās pēc īpaša uzaicinājuma, kuru bija saņēmuši no pasākuma organizatores Ivettas Tamanes, pēc veiksmīgās dalības Rīgas mūsdienu deju skatē.
   

Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” Balss attīstības studijas „Kantilēna” grupa „Akkolada” 29.aprīlī piedalījās X Starptautiskajā populārās mūzikas izpildītāju konkursā –festivālā „Aprīļa pilieni 2017”, kur ieguva godalgoto 1.vietu!

No sirds sveicam jaunos talantīgos dziedātājus un viņu pedagoģi Irinu Parahņeviču!

  

   Aizvadītajās brīvdienās, no 22.līdz 23.aprīlim trīs Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Kikboksa un taiboksa pulciņa audzēkņi Aleksandrs Čerkesovs, Šamils Džamaldajevs un Aleksandrs Hoļavickis piedalījās Eiropas čempionātā K-1 cīņā (WAK-1F), kas norisinājās Viļņā (Lietuvā). Starp 260 sportistiem no dažādām Eiromas valstīm mūsu puiši izcīnīja sudraba (Šamilam Džamaldajevam) un bronzas (Aleksandram Hoļavickim) medaļas! Abi puiši parādīja ļoti labu tehnisko sniegumu un cīņas sparu uzvarot pirmsfināla cīņās.

   25.aprīlī RCB Bolderāja filiālbibliotēkā notika Grāmatu dienai veltīts pasākums “Draugos ar grāmatu”, kuras dalībnieki bija BJC “Bolderāja” audzēkņi no Audumu kolāžas “Patchwork” (pedagogs: Olga Trushkova), Šaha pulciņa (pedagogs: Valērijs Dorofejevs) un latviešu valodas pulciņa “Sanākam svētkus svinēt” (pedagogs: Irina Smirnova). BJC “Bolderāja” audzēkņi ieradās uz bibliotēku ar zīmējumiem, kuros bija attēlotas mīļākās grāmatas un īsumā pamatoja savu izvēli. Balsošanas rezultātā tika noteikta populārākā grāmata. Tad RCB Bolderāja filiālbibliotēkas galvenās bibliotekāres Eleonora Tartašova un Anna Sergejeva iesaistīja apmeklētājus aizraujošās rotaļās un aktivitātēs.

 

       
 
       Jau par tradīciju ir kļuvusi maija pēdējā vai jūnija pirmajā sestdienā Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” rīkot svētkus, kuri ir veltīti Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Šogad īpaša uzmanība tika veltīta pirmsskolu izglītības iestāžu beidzējiem, sveicot ar īpašu koncertu un radošajām aktivitātēm.
       Svētku laikā uz skatuves darbojās un ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem apmeklētājus priecēja Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi, bet par īpaši radošu atmosfēru bija parūpējušies centra pedagogi, pie kuriem dažādajās radošajās darbnīcās bija iespējas sev pagatavot kādu lidojošu objektu, smilšu balonu, vai atstāt savu nospiedumu kopīgi veidotajā gleznā. Bet tie, kas gribēja aktīvi pasportot, savus spēkus varēja pārbaudīt pie „Kikboksa un Taiboksa” pulciņa pedagogiem un audzēkņiem.
        

28.maijā Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” visus aicina „Lidojumā ar gaisa balonu”, kur visi kopā sveiksim arī topošos pirmklasniekus!
Būs gan dziesmas, gan dejas, gan rotaļas, radošās darbnīcas un spēles! 

 

 

 Pieteikšanās BJC Bolderāja organizētajām vasaras nometnēm:

Nometnes nosaukums

Vadītājs

Datums, pieteikšanās vieta

Nometnes norises vieta

I-deja

(11-17 g.v.)

Iveta Bērziņa

23.05.,24.05.

pl.12.00- 19.00

Flotes ielā 8

Vecbebri, Vecbebru prof.internātvidusskola

Fantazētāji

(11-13 g.v.)

Olga Trushkova

26.05. pl.17.00-19.30

27.05. pl.16.00-20.00

Flotes ielā 8

BJC “Bolderāja”, Flotes 8

Jūras Viļņi

(8-10 g.v.)

Olga Trushkova

26.05. pl.17.00-19.30

27.05. pl.16.00-20.00

Flotes ielā 8

BJC “Bolderāja”, Flotes 8

   
 7. maijā BJC „Bolderājā” risinājās dambretes turnīrs „Ģimenes kauss”. Šīs, par tradīciju kļuvušās sacensības katru gadu rīko dambretes un galda spēļu pulciņa skolotāja Zoja Golubeva kopā ar saviem audzēkņiem.
Pirms paša turnīra sākuma  jaunie dambretisti vecākiem  demonstrēja  savu meistarību dambretes kombināciju risināšanā.
   Šogad turnīrā piedalījās 14 komandas. Katras komandas sastāva bija viens bērns un viens pieaugušais. Atbalstīt savus bērnus un mazbērnus šoreiz bija atnākuši 6 tēvi, 2 vectēvi, 2 vecmāmiņas un viena drosmīgā māmiņa. Visjaunākajam turnīra dalībniekam bija tikai 5 gadi, bet visgudrākajam – 67!   
 
  
Arī šogad, 23.maijā, Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” piedalījās Pārdaugavas izpilddirekcijas rīkotajos svētkos „Pārdaugavas svētki 2015. Jūti Pārdaugavu!”, kuri norisinājās 23.maijā.

  Jūti Pārdaugavu! Ieklausies, ieskaties. Sasmaržo un izgaršo. Pieskaries! Aizraujies, iededzies un aizmirsties.... To visu varēja sajust un izjust Arkādijas parkā un tā apkārtnē.
Arī mēs no Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” ar savām radošajām darbnīcām un aktivitātēm uz skatuves, kur bija gan muzikālie priekšnesumi, gan dejas, gan jogas paraugdemonstrējumi bērniem un visbeidzot arī modes skate, palīdzējām izjust un sajust Pārdaugavas svētku burvību!        
  Paldies viesiem Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pedagogiem un audzēkņiem par dalību un atsaucību pasākumā!

 

  Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” no 11. līdz 15.maijam norisinājās prasmju dienas, kuru laikā visi interesenti- lieli un mazi, varēja apgūt dažādas prasmes  - floristikas brīnumus, zīda apgleznošanas pamatus, netradicionālo stikla apstrādi, auduma batikas un keramikas pamatus.

(Klikšķināt uz attēla, lai to palielinātu)

 

Nosaukums Laiks Vieta Veids Dalībnieku skaits Vecums Pieteikšanās laiks, iesniegumu aizpildīšana Vadītājs
Fantazētāji 1 29.06. - 10.07. Flotes iela 3, Rīga Dienas 20 8-10g. 14.05. no 17.00-20.00 Olga Trushkova, 29765689
Fantazētāji 2 29.06. - 10.07. Flotes iela 3, Rīga Dienas 20 11-13g. 14.05. no 17.00-20.00 Olga Trushkova, 29765689
Līga 1.07.-10.07. Vecbebri, Kokneses pag. Diennakts 20 11-17g. 28.05. no 16.00-18.30 Iveta Bērziņa, 67435095

 

Nodibinājums “Baltijas Reģionālais fonds” projekta “Millennium Kids” ietvaros meklē tūkstošgades vēstniekus - jauniešus, kas dzimuši 1998., 1999. un 2000.  gadā!  Jauniešus, kam interesē mūsu pasaule, kas vēlās sniegt savu ieguldījumu globālajā attīstība un kam interesē iespēja tikties ar pasaules līderiem un kopīgi diskutēt  par attīstības jautājumiem!
Kas  jādara? 

Ir pienācis pēdējais mācību gada mēnesis un BJC Bolderāja pulciņi to pavadīs radoši darbojoties, piedaloties iztādēs, sacensībās! Sīkāku informāciju par pasākumiem, kādi notiek pulciņu ietvaros, kā arī, kur pulciņi piedalās, skatīt ŠEIT.

  
 
 31.maijā Bolderājā, Stūrmaņu ielā 23, no plkst.12.00 līdz plkst.16.00 norisinājās  Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums „Karnevāls „Jautrais karuselis””, kur visiem kopā bija iespēja vērot dažādus priekšnesumus un piedalīties, gan radošās, gan sportiskās aktivitātes.
 
24.05.2014
12:00-23:00
Arkādijas parkā
NĀC! SKATIES! PIEDALIES!

   Visas dienas garumā Arkādijas parkā norisināsies skaisti svētki visai ģimenei. Apmeklētāji varēs baudīt koncertu, darboties dažādās radošajās darbnīcās, piedalīties sportiskās aktivitātēs, vērot smilšu kino demonstrējumus, NBS štāba orķestri ar Defilē programmu un fināla baudīt krāšņu uguņošanu virs Māras ezera.
   Arī mūsu BJC „Bolderāja”  piedalīsies šajos svētkos. Uz skatuves uzstāsies gan mūsu dziedātāji, gan dejotāji.

No 11.08.2014. līdz 26.08.2014. Centra telpās radošās, izglītojošās, sportiskās aktivitātēs notiks dienas nometnes "Fantazētāji-1" un "Fantazētāji-2" (Vad. O.Trushkova).

 

 Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai veltīts koncertuzvedums „Jūras māte man vaicāja”

 

31. maijā Vērmanes dārzā no plkst.14.00-17.00  norisināsies Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai veltīts koncertuzvedums „Jūras māte man vaicāja”. Koncertuzveduma tematika ir Ūdens sakarā ar to, ka 2013.gadu ANO Ģenerālā asambleja ir pasludinājusi par Starptautisko ūdens sadarbības gadu.
Uz skatuves uzstāsies vokālo konkursu „Balsis” un  „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu....” laureāti un labākie deju kolektīvi no Mūsdienu deju kolektīvu radošā konkursa kā arī citi dziesmu un deju kolektīvi. Pasākuma noslēgumā uzstāsies viesi-grupa „Canzone”.

 

Nometnes nosaukums 
Vecums 
Norises laiks
Pieteikšanās laiki
Nometnes vadītājs 
Sauleszaķīši
11-16 gadi
06.06.-21.06.
20.,21.maijs 17.00-19.00
22.05.maijs 9.30-12.00
Iveta Bērziņa
Fantazētāji-1
8-9 gadi
27.06.-12.07.
23.,24.,29.maijs 17.00-19.00
Olga Truškova
Fantazētāji-2
10-13 gadi
27.06.-12.07.
23.,24.,29.maijs 17.00-19.00
Olga Truškova
Prātvēderi
9-17 gadi
15.07.-30.07.
22.maijs
18.00-20.00
Zoja Golubeva