Smaller Default Larger
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/Dros uz ledus
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/Koncerts_kc_Imanta
JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: [ROOT]/images/galerijas/bolderājas_kauss
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Dros uz ledus
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/Koncerts_kc_Imanta
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerijas/bolderājas_kauss

No 14.janvāra interešu izglītības pulciņi- klātienē. Savukārt no 11.janvāra klātienē nodarbības grupās atsāk arī pirmsskolas audzēkņi (pirmsskolas audzēkņi testus neveic)

CC Express 20220111 1333330.591771144994809

   Vecā gada nogalē un jaunam gadam sākoties , mūsu Balss attīstības studijas”Kantilēna “solistes piedalījās gan valsts , gan starptautiska  mēroga konkursos.

Protams, visi konkursi notika attālināti .

   2020. gada nogalē  mūsu solistes Alise Olīvija Černova un Paula Seimuškina  piedalījās Latvijas bērnu un jauniešu jauno vokālistu konkursā ,,Gaismas dziesmas Kandavā”. Konkursā piedalījās 175 dziedātāji no 30 Latvijas novadiem  vecumā no 4 līdz 24 gadiem, dziedot  mūsdienu estrādes un akadēmiskajā mūzikas žanrā .  Dalībniekus vērtēja profesionāla žūrija.

Informējam, ka nodarbības Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītībā

NOTIEK  ATTĀLINĀTI!

Administrācija

Spiest uz attēla, lai to palielinātu.

{gallery}Dros uz ledus:90:120:0:0{/gallery}

   122603475 10158876149246165 933557780666905984 oZiemassvēku gaidīšanas laikā  20.12. 2020. notika tradicionālais konkurss ,, Berlin Perle “ 2020.

   Šogad tas notika attālināti. Konkursā piedalīties varēja tikai tie , kas izturēja atlases kārtu .

   Konkursā jau ceturto reizi  piedalījās  Balss attīstības studijas ,, Kantilēna “ grupa ,, Līga” un soliste Anastasija Jačmenkina.

Apsveicam un priecājamies par grupu ,, Līga”, kura 22 dalībnieku kategorijā 18-24 gadu grupā , ieguva 4.vietu.

P1170777   2019. gada 27.decembrī Rīgas 19.vidusskola ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu  rīkoja XV Rīgas atklāto turnīru 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”. Turnīrā piedalījās 66 dalībnieki no Rīgas un viesi no Valmieras un Salaspils.

 

  IMG 9323 27.decembrī Rīgas 19.vidusskola savās telpās uzņēma Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” rīkoto XIV Rīgas atklāto turnīru 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”. kas pulcēja vairāk kā 50 dalībniekus gan no Rīgas, gan arī tālākus dalībniekus no Valmieras, Bauskas un Salaspils.

IMG 4254 Copy

 

 20.janvārī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” dambretes pulciņa audzēkņi, devās uz Liepupi, lai piedalītos Latvijas 71.Skolēnu sporta spēlēs 64 – lauciņu dambretē, kas ir  Latvijas Jaunatnes čempionātu pusfināls. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk par 400 dalībniekiem no visas Latvijas un sacentās piecās vecuma grupās. Zēni un meitenes spēlēja atsevišķos turnīros.

   

IMG 9581 

 14.janvārī mazi un lieli Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkņi ieskandināja Kultūras un atpūtas centra “Imanta” telpas ar grandiozu atskaites koncertu, kurā koncerta skatītāji tika aiznesti uz tālo Zvārguļu gravas Meža ciemu pie Rūķiem. Rūķi priecēja skatītājus gan ar dejām, gan ar dziesmām! Visu pasākuma laiku priekšnesumu laikā bija vērojama prezentācija ar Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkņu darbiem.

 

{gallery}galerijas/Koncerts_kc_Imanta:90:90:0:0{/gallery}

Balta nāca tautu meita,

Kā ar sniegu apsnigusi;
Nav ar sniegu apsnigusi,
Nāk ar savu tikumiņu.

/Latviešu tautasdziesma/

IMG 9130

   Par ikgadēju pasākumu ir kļuvis Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” pasākums “Ielūdz direktore”, kurā tiek godināti aktīvākie audzēkņi, audzēkņu ģimenes un Centra darbinieki. Noslēdzot gadu. pasākums notika 4.janvārī.

Direktore R.Dzene pateicās vecākiem par atbalstu gan dažādu materiālu sagādē, gan par aktīvo sadarbību ar pulciņu pedagogiem tērpu veidošanā un iegādē, gan par palīdzīgu roku  gatavojoties konkursiem, sacensībām un to laikā, gan organizējot pulciņu vecākus dažādu jautājumu risināšanā.

 

IMG 8898

   27.decembrī Rīgas 19.vidusskolā norisinājās Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” XIII Rīgas atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”.

Turnīrā varēja piedalīties Rīgas interešu izglītības un skolu interešu dambretes pulciņu audzēkņi trīs vecuma grupās: U-15 (2004., 2003., 2002.dz.g.), U-12 (2005. 2006.dz.g.), U-10 (2007.dz.g. un jaunāki), ko arī izmantoja 42 dalībnieki, izspēlējot 7 raundus. Pretinieki tika noteikti ar īpašu datorprogrammas palīdzību pēc nejaušības principa.

{gallery}galerijas/bolderājas_kauss:90:90:0:0{/gallery}

 

 

  Aizvadītājās brīvdienās 21.janvarī, norisinājās divi mums svarīgi turnīri divās Latvijas pilsētās!
  Kurzemes pērlē -  Liepājā, notika Atklātais Liepājas čempionāts kikboksā 2017 (kick-light, k-1), savukārt Vidzemes pilsētā  - Liepupē, Latvijas 70. Skolēnu sporta spēles 64- lauciņu dambretē (Latvijas Jaunatnes čempionātu pusfināli).
 
 Katram sava mandala    

 Auduma kolāžas “Patchwork” audzēkņu radošo darbu izstāde “MANDALAS”, kura veidota pedagoģes Olgas Trushkovas vadībā, apskatāma BJC “Bolderāja vestibilā. Tā ir iespēja iepazīties, kā šo daudzām kultūrām svarīgo simbolu ,var izgatavot no dažādu audumu, pērlīšu u.c. materiālu savienojuma.
 
 
 
Gribas, lai baltā pasaulē Balti sniegi snieg.
Un uz baltiem lielceļiem Balti cilvēki iet.
Un lai baltos cilvēkos Baltas domas dzimst,
Un lai baltās darbdienās Balti svētki ir.
I.Ziedonis
 
   Pašā Jaunā gada sākumā, 2017.gada 3.janvārī, centra aktu  zālē pulcējās aktīvākās audzēkņu ģimenes un centra darbinieki, lai atskatītos uz iepriekšējo gadu – tajā paveikto.
  Direktore R.Dzene pateicās vecākiem par atbalstu gan dažādu materiālu sagādē, gan par aktīvo sadarbību ar pulciņu pedagogiem tērpu veidošanā un iegādē, gan par palīdzīgu roku  gatavojoties konkursiem, sacensībām un to laikā, gan organizējot pulciņu vecākus dažādu jautājumu risināšanā.
 
 Jaunais 2017. gads BJC “Bolderāja” iesākās ar Lielo Ziemas koncertu, kas norisinājās 8.janvārī Imantas Kultūras un atpūtas centrā.
   Koncertā bija iespējams priecāties par baleta pulciņa mazajām sniegpārsliņām, ar daudzveidīgām dejām mūs priecēja modernas horeogrāfijas studijas „TERRA” un deju studijas „Diamond” audzēkņi.
  Balss attīstības studijas „Kantilēna” un muzikālas studijas „Rozīnes” audzēkņi priecēja skatītājus ar dziesmām, Jogas pulciņš mūs tuvināja “Harmonijai ar visumu”, jaunas idejas tērpiem zilos toņos piedāvāja Auduma kolāžas pulciņš. Pirmo reizi šajā koncertā skatītājus iepriecināja Ģitāras pulciņa audzēkņi un Margarita Patjoha ar monologu no lugas „Hamlets”. Koncertu noslēdz „Rozīnes” ar emocionālu visu kolektīvu kopīgu dziesmu “Zvani un sveces”.
 Jau divpadsmito reizi BJC ”Bolderāja”27. decembrī sapulcējās dambretes turnīra spēlētāji no Rīgas un Rīgas rajona bērnu centriem un skolām. Ar lielu prieku katru gadu pie mums brauca jau daudz pastāvīgu un arī jaunu dalībnieku. Pēc reģistrācijas un atklāšanas startēja turnīrs 100 lauciņu dambretē. Kopā turnīrā piedalījās 44 bērni no 7 līdz 14 gadiem. Tika izspēlētas 7 kārtas. Katrā kārtā kāds saņēma pārsteiguma balvu ( par viss ātrāko uzvaru, par skaistu kombināciju, vai meitene- par uzvaru pret zēnu). 
 
 
  BJC ,,Bolderāja’’ un dambretes skolotāja Zoja Golubeva ir ieviesuši brīnišķīgu tradīciju - īsi pirms gadu mijas aicināt  vienkopus Latvijas jaunos dambretistus uz turnīru 100 lauciņu dambretē. Un tā 29. decembrī jau vienpadsmito reizi bērni un jaunieši no Rīgas, Rīgas rajona, Siguldas un Kuldīgas bērnu centriem un skolām pulcējās Bolderājā, lai noskaidrotu Latvijas spēcīgākos spēlētājus.
 
   24.01.2015. VEF Kultūras pilī pirmizrādi piedzīvoja mūzikla „Mana skaistā lēdija” koncertversija pēc Frederick Loewe un Alan Lerner mūzikla „My Fair Lady” motīviem ar Mirdzas Ķempes un Linarda Maikovska tulkojumu latviešu valodā.

   Pirmajā starpskolu mūziklā diriģenta Andreja Jansona vadībā piedalījās Rīgas 6. vidusskolas simfoniskais orķestris, Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas dejotāji, Rīgas Doma kora skolas un Rīgas 6. vidusskolas dejotāji, kā arī Rīgas 34. vidusskolas audzēknis Maksims Meļņiks, kurš no 2005. gada ir Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” vokālās studijas „Kantilēna” audzēknis. Visus šos gadus Maksima pedagogs vokālajā mākslā ir „Kantilēna” vadītāja Irina Parahņeviča.

   Sestdien, 24.janvārī, Liepupē norisinājās Latvijas 68. skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē.
Sacensībās piedalījās 362 jaunie dambretisti no sešiem līdz deviņpadsmit gadiem no visas Latvijas.
 
  Vecuma grupā līdz 16 gadiem (U-16) lielisku rezultātu parādīja Bērnu un jauniešu centra "Bolderāja" audzēkņi Jeļena Česnokova un Aleksandrs Černovs. Viņi abi uzvarēja katrs savā grupā, iegūstot 15 punktus no 16 iespējamajiem.
  Komandu vērtējumā BJC „Bolderāja” komanda- J.Česnokova, A.Černovs, M.Koļeda, D.Stankeviča- ieguva 1.vietu.

Šobrīd Bērnu un jauniešu centrā aplūkojamas audzēkņu izstādes izstādes. Var iepazīties ar "Mājām kā cilvēkiem", kuras radījuši Auduma kolāžas "Patchwork" audzēkņi pedagoga O.Trushkovas vadībā, kā arī pedagoga I.Bērziņas vadībā tapušās ģipša atlējumu eglītes, kuru veidošanā roku iemēģināja gan 2. , gan 3. izglītības pakāpes audzēkņi!

  

   Jauno mācību gadu, kā katru gadu Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” iesāka ar grandiozu Jaungada koncertu „Sidrabiņa lietiņš lija”, kas norisinājās 10.janvārī Imantas Kultūras un atpūtas centrā, kur uz skatuves kāpa visi Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” dziedošie, dejojošie un sevi parādīt gribošie kolektīvi. Ar dejām mūs priecēja Modernās horeogrāfijas studijas „Terra” audzēkņi, kuri atklāja koncertu ar deju „Sidrabiņa lietiņš lija”. Deju studijas „Diamond” un Baleta pulciņa mazie dalībnieki lika koncerta apmeklētajiem izjust nelielu burvestību un pasaku maģiju, savukārt Mākslas vingrošanas audzēknes sniedza neaizmirstamus priekšnesumus, kuru sarežģītais izpildījums lika ne vienu reizi vien aizturēt elpu.

    Lielie svētki – Ziemassvētki un Jaunais gads – aizvadīti un pavadīti! Skaists svētku fināls bija 12. janvārī, kad Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja”  uz lielās Imantas Kultūras un atpūtas centra skatuves rādīja koncertuzvedumu „Eglītes skola”. Visi kopā mācījāmies dziesmiņu „Reiz mežā dzima eglīte”, satikām īstu Eglīti, balto Zaķi, pelēko Vilku un pavisam īstu Vecīti, kurš Eglīti pažēloja, nenocirta, bet atstāja mežā augt, lai tā priecētu visus arī nākamgad.

 
 2014. gada 3. janvārī  jau tradicionāli IX reizi pēc kārtas BJC „Bolderāja” norisinājās Rīgas skolu un interešu izglītības iestāžu atklātais turnīrs dambretē „Bolderājas kauss”. Sacensības tika organizētas 8 kārtās 64 un 100  lauciņu dambretē pēc Šveices sistēmas. Kā jau katru gadu, arī šogad pasākums mūs priecēja ar lielu dalībnieku skaitu.

 Pasākumu plānu februāra mēnesī var aplūkot ŠEIT.

(klikšķināt uz attēla, lai to palielinātu)

 

 

Otrdien, 15. janvārī, plkst. 14.00, pirms domes sēdes,  Rīgas mērs Nils Ušakovs un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane sveica 2012. gada pasaules junioru un kadetu čempionāta dambretē uzvarētāju Leonīdu Cileviču un viņa treneri Zoju Golubevu. 

 Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja" 28. decembrī  aicināja visu pulciņu audzēkņus uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām, kurās tika apgūtas dažādas noderīgas prasmes svētku gardumu un dekoru pagatavošanā, ar kuriem iepriecināt gan sevi, gan sev mīļos cilvēkus svētkos. Mājīgā atmosfērā kopā ar pedagogiem Irinu Gorinu, Oksanu Švaikovsku un Ļubovu Starkovu tika vārīta karamele un gatavoti karamelizēti āboli, bet dekoru darbnīcā kopā ar  pedagogiem Valēriju Dorofejevu, Tatjanu Čilikinu un Irinu Smirnovu tika gatavoti īpaši knaģu apsveikumi. Priecīgus visiem svētkus!

3. janvārī, plkst. 12.00 Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” notika jau astotais par tradīciju kļuvušais Rīgas atklātais turnīrs dambretē “Bolderājas kauss”. Jaunie dambretisti sacentās trīs vecuma grupās:
1) 7-10 gadi;
2) 11-13 gadi;
3) 14-20 gadi.