Smaller Default Larger

 
  Pirmā Baltijas kanāla televīzijas projekts „Bērnu balss” ir analogs teleprojektam „Balss” pieaugušo versijai. Konkursa piedalās talantīgi bērni vecumā no 7-14 gadiem, pirms tam izturot ļoti nopietnu atlasi. Šī būs „Bērnu balss” konkursa otrā sezona. Vēl nav pieejama informācija, kas šogad būs konkursa žūrija, bet ļoti ceram, ka tie būs bērnu pirmās sezonas iemīļotie skatuves mākslinieki – Pelageja, Dima Bilans un Maksims Fadejevs, savukārt vadītāja lomā atkal kārojam redzēt eleganto Dmitriju Nagijevu.
Šajā gadā konkursa organizatori saņēma 10 tūkstošu dalībnieku pieteikuma anketas, no kurām tika atlasīti 800 kandidāti uz pirmo atlasi.
   Tiesa gan apstiprinājumu dalībai nākamajā kārtā visiem dalībniekiem bija jāgaida loti saspringti, jo Pirmā Baltijas kanāla pozīcija: „Ja Jums nepiezvanīja, tātad neesat uzaicināts uz atlasi” varbūt der pieaugušajiem, bet ir pilnīgi nepiemērota bērniem. Bērni un viņu vecāki burtiski „uzkarsēja” Pirmā kanāla telefonus, vēloties uzzināt, vai ir uzaicināti uz noklausīšanos. Tāpēc televīzija veica „aklās aizsardzības”  pasākumus: pilnīgi atslēdza visus studijas telefonus un nobloķēja jebkādu iespēju veikt komentārus sociālajos portālos internetvidē visās savās domubiedru grupās. Bērni tika atstāti pilnīgi neziņā vairāk kā nedēļu… Un tad tika publicēts ilgi gaidītais kārotais atlases dalībnieku saraksts! Šo atlases kārtu veiksmīgi izturēja arī mūsu BJC „Bolderāja” muzikālās studijas „Kantilēna”  audzēknis Eduards Rediko.
Konkurence ir milzīga, jo sarakstā ir daudz talantīgu, pat profesionālu mazo dziedātāju, bet mēs visi turēsim īkšķus par mūsu mazo Eduardu!
Vairāk informāciju par konkursu var lasīt: http://golos-deti.ru; www.1tv.ru.voicekids