Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
   Balss attīstības studijai ,,Kantilēna’’ februāris ir bijis īpaši intensīvs un aktīvs mēnesis.
   23. februārī visas piecas ,,Kantilēnas’’ grupas piedalījās Vokālās mūzikas konkursā ,,Balsis’’, kurā  vislielāko punktu skaitu un iespēju piedalīties konkursa otrajā kārtā, kas risināsies 3. martā ,  izcīnīja grupa ,,Accolada’’.
Tajā pat nedēļā studijas dalībnieki devās uz Valku un Valgu, kur piedalījās 5. Starptautiskajā konkursā jaunajiem estrādes solistiem ,,Bordertown Beat’’ un uz Liepāju, kur jau piekto gadu risinājās bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss ,,Pērļu lietus’’. Liepājā Latviešu biedrības namā bija sapulcējušies 28 ansambļi un 49 solisti no visas Latvijas. Katrs vokālais ansamblis uzstājās konkursā izpildot divas dziesmas, bet solisti dziedāja vienu dziesmu atbilstoši savai vecuma grupai pēc izvēles.
   Vecuma grupā 5-7 gadi 21 solista konkurencē par labāko tika atzīta Anastasija Jačmenkina, bet 12 ansambļu konkurencē 3. vieta tika grupai ,,Kolāža’’. Vecuma grupā 12-16 gadi konkursā dziedāja 16 solisti, no kuriem pirmā vieta jaunajai dziedātājai Sofijai Kazakovai.
   Esam priecīgi un sveicam skolotāju Irinu Parahņeviču un viņas audzēkņus!