Smaller Default Larger

IMG 1632   Četras dienas no 2018.gada 5. aprīļa līdz 8.aprīlim Rīgas dambretes klubā norisinājās Latvijas čempionāts sievietēm un U – 19 vecuma grupai 100 lauciņu dambretē.

Divos atsevišķos turnīros piedalījās 10 visspēcīgākās Latvijas dambretistes, starp kurām četras jau atdzītas starptautiskas meistares un desmit juniori no Rīgas, Kuldīgas, Jūrmalas, Dobeles un Limbažiem.

Latvijas čempionāta finālsacensības ir sportistu atlase uz Eiropas un Pasaules čempionātiem.

   Sieviešu konkurencē nepārspēta palika Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkne Jelena Česnokova, uzvarot piekto gadu pēc kārtas!

Jeļena triumfēja arī junioru čempionātā, starp meitenēm līdz 19 gadu vecumam, kā arī klasiskajā programmā un ātrspēlē iegūstot uzreiz trīs pirmās vietas, kas dod viņai tiesības, kopā ar savu treneri, dambretes lielmeistari, Zoju Golubevu pārstāvēt Latviju starptautiskajās sacensībās!

 

Labus rezultātus parādīja arī citi Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkņi. Gunārs Gribuška uzvarēja, starp zēniem līdz 19 gadu vecumam ātrspēlē un ieguva 2.vietu pamata turnīrā. Savukārt, Vsevolods Mitrēvičs, ieguva 5.vietu abās programmās, bet Ņikita Bakuļins 6.vietu ātrspēlē.

Sveicam dambretes pulciņa audzēkņus un viņu treneri - skolotāju Zoju Golubevu!

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no Z.Golubevas personiskā arhīva